1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فمنیستتتتتتتتتتت

شروع موضوع توسط Jud/Abbot ‏Apr 12, 2015 در انجمن مطالب جالب

1. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
    فکر میکنن فمنیست یه زنی که از مردا بیزاره چون ازشون بی وفایی دیده فمنیست یه زن مرد نماست فمنیست یه شکست خوردست؟

نه کسایی که نمیدونن معنایه واقعیه فمنیست چیه خواهش میکنم وقتی اظهار نظر میکنن بدونن که اگه بلد نیستن حرف بزنن آیا حرف نزدن هم بلد نیستن؟

فمنیست یک انسانه چه مرد چه زن فمنیست کسیه که میدونه و عمل میکنه که آزاد فکر کردن و آزاد اندیشیدن حق هر انسانیه فمنیست یک انسانه آزاده و به آزادی ادمای دیگه احترام قائله فمنیست یک انسانه آزاد اندیشه نه یک زن شکست خورده نه یک مرد احساساتی فمنیست انسانیه که اختیاره کارای خودشو داره هر طور دلش بخواد لباس میپوشه آرایش میکنه میخنده و هر کاری که دلش بخواد انجام میده فمنیست یک زن خائن نیست فمنیست یک انسانه آزاد است فمنیست یک زن مرد نمانیست یک انسانه که توانایی انجام کارای خودشو داره فمنیست یه زن از مرد بیزار نیست فمنیست یه انسانه که فکر میکنه آدمای خائن باید مجازات بشن چه مرد چه زن.

من نمیگم فمنیست هستم یا نیستم اما من یک انسانه آزاد اندیش هستم که آزادانه برای زندگیم تصمیم میگیرم از هرکی که خوشم بیاد دوست میشم با هرکی که دلم بواد میرم گردش و عاشق میشم مادر میشم اما هرگز تو هیچ کاری چه تو عشق چه تو کار چه... خیانت نمیکنم