1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فقط یاد گرفتیم بگیم #شهدا_شرمنده_ایم...

شروع موضوع توسط دختری آسمونی ‏Jul 20, 2015 در انجمن مذهبی

1. دختری آسمونی

دختری آسمونی نوکری پیش حسین است که شیرین باشد

2,787
    27,982
    60,272
    a8a8be5cd3d92f33a7815e986e64b9fb.
    نمیدونم این شهید.. چه رمز و رازی با خدا و امام زمانش داشت.. چه داغی روی دلش داشت .. که دیدن عکسش.. حتی خوندن اسمش.. دل آدم رو آتیش میزد.. میتونستی توی همون بهترین دانشگاه خاورمیانه درست رو تموم کنی و مدرکت رو بگیری.. مثل آقازاده_های_ما به ثروتت اضافه کنی و با آرامش زندگیت رو بکنی ! بی خیال راه امام حسین... اصلا #قدس چیه ؟ #فلسطین کجاست ؟ #مقاومت کدومه ؟ مگه چندروز زنده ایم ؟ بذار خوشیامون رو بکنیم.. "توی این #بیست_و_سه سال چیکار کرده بودی که خدا انقدر زود گلچینت کرد.." اونم اینجوری.. که پست ترین و شقی ترین موجودات روی زمین برای#پرپر کردنت اتاق فکر تشکیل بدن و #نقشه بکشن.. اینطور به شهادت رسیدن واسه هرکسی نیست#حاج_جهاد ! نرسیدم... این سوال هرروز تو ذهنم رژه میره و من هنوز بعد چندین ماه #در_به_در جوابشم.. خیلی ها میگن.. مسیر زندگیشون.. راهشون.. دینشون.. دغدغه اشون.. با شناختن شما تغییر کرد و #رنگ_خدایی گرفت .. خوش به حالت.. خوش به حالت که رفتنتم مثل بودنت با برکته.. نه مثل ما که زندگیمونم فقط به غفلت ها و گناهانمون اضافه میکنه.. فقط یاد گرفتیم بگیم #شهدا_شرمنده_ایم .. نه به خدا.. من نوعی انقدر رو دارم که شرمنده هم نیستم ! ما اصولا #بی_عرضه تشریف داریم ! عادت دارم صدها بار با شما و رفقات #عهد ببندم و عهدشکنی کنم و بازم شما نگاهتون رو ازم برندارید و مدام با یه نشونه بهم #تلنگر بزنید..شاید بیدارشم.. ولی.. ولی من #دلم_روشنه .. شما چراغ راه ما هستید.. یه روزی ما هم خوب میشیم..! به خودش قسم #آدم میشیم.. گلچینمون می کنن.. ان شاء الله... . . . )+فلسطین.. عراق.. سوریه.. یمن.. بحرین.. ایران.. هدف از همه ى این ها یک چیزه ! زمینه سازی برای ظهور.. کاش خواب نمونیم..

®ŁáÐɏ §¡£Vë، αɾҽғҽԋ_αв، خاک پای حضرت زهرا... و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.