1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فقط دخترا حق شرکت دارن

شروع موضوع توسط Jud/Abbot ‏Apr 17, 2015 در انجمن همه پرسی

1. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,012
    48,956
    سلام به دخترای ناز هفتادیا :11:دخترای گل این بحث ازادو گذاشتم در مورد حجاب میخام نظراتتونو در مورد حجاب بدونم :16:پسرا حق شرکت ندارن اگه بیان با مدیرا طرفن:35::23: میخاستم بدونم ایا قبول دارید حجاب خانومای ایرانی بخاطر چشای هیز مرداست نه خدا خودشون:18:ایا قبول دارید حجاب دست پا گیر است :31: یا خیر ایا قبول دارید حجاب مانع پیشرفت یانه:9:اصلن چرا زنها باید حجاب داشته باشن:28: خب بسم الله شروع کنید:9:

setareh، H@dise و AIDA_SKATER از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. shima18

shima18

73
    1,327
    3,268
    من اول از تو یه سوال دارم:مرواریدوکه همه دوست دارن و خیلیم ارزشمنده و دوست دارن که بهش دست پیدا کنند آیا از اول بدون صدف بوده؟
    نع/مروارید از اول یه صدف از اون محافظت میکنه و اجازه نمیده که هرکسی یا هرچیزی بهش نزدیک بشه/چادر و یا همون حجاب هم حکم صدف و ما هم حکم مروارید رو داریم/من شخصا اگه که جایی بخام برم که بدونم محیطش مناسب نیست چادر سرم میکنم پس چی شد؟اره مردا خیلی هیزن/
    حجاب اصلا جلوی پیشرفت رو نمیگیره /اگه حجاب تو شغل سینما باشه:اره جلو پیشرفت رو میگیره چون اونا یه سری ادم ول رو میخان که ککشونم نگزه/
    اگه هم که حجاب نداشته باشیم که دیگه میشه بحث(یه شب بااین .یه شب بااون)یا اینکه هرکسی به خودش اجازه میده که بخاد بیاد بهمون نزدیک بشه.حالا یا تیکه بندازه یا .../الان متوجه شدی؟

خانوم مهندس، setareh، Jud/Abbot و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. دختری آسمونی

دختری آسمونی نوکری پیش حسین است که شیرین باشد

2,787
    27,982
    60,272
    بنظرمن حجاب یه چیزی که واقعا بایداون روباتموم احساساتت درک کنی یعنی باتموم وجودت اون روبخوایی بعدهست که تازه معنی حجاب رومیفهمی ودیگه دنبال سوال نمیگردی
    بنظرمن اگه آدم عاشق خدا باشه...دیگه حرف مردم واسش مهم نیست دیگه مهم نیست که فکرکنه اگه من چادربپوشم یاحجاب داشته باشم کسی بهم میگه امل یا ازاین حرفا...وقتی عاشق حجابت باشی یعنی فقط برای خدا تیپ زدی فقط میخوای خدا ببیندت نه کسی...!البته خب! بازم درمیان همه مردها کسایی هستن که حیای چشم ندارند...
    واینکه حجاب اصلا دست وپاگیرنیست بنظرمن وقتی اون روقبول میکنی پس شده جزءی ازوجودت...
    حجاب مانع پیشرفت باشه...؟نه،اصلاقبول ندارم داریم کسایی روکه باوجود حجاب پیشرفت کردن...!
    حجاب واسه دخترخوبه بالاخره یه چیزایی یه حد ومرزی داره...!از حد ومرزش که بگذره خیلی بد میشه...!!!
    +حجاب یعنی من دخترانگی هایم برای خودم هست وبس...!:smile:
    "یاعلی"

خانوم مهندس، setareh و Jud/Abbot از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Jud/Abbot

10,718
    18,012
    48,956
    اهان یعنی کسایی که تو جوامع دیگ حجاب ندارن همه بهش نزدیک میشین یعنی باچادر هیچکس بهت نگاه نمیکنه درباری هنر سینما احترام بزار درست بحرف حق نداریم درباری دیگران قضاوت کنیم یعنی هرزنی حجاب نداشته باشه هرشب بایه نفر اگه کسی بخاد جلب تو جه کنه با حجاب میتونه بی حجابم میتونه ربظی نداره

خانوم مهندس و setareh از این پست تشکر کرده اند.
  5. Jud/Abbot

10,718
    18,012
    48,956
    حجاب ابتدا باید درونی باشه تا ازدرون پذیرفته نشده از ظاهر هرکاری کنی باز میلنگه

6. Jud/Abbot

10,718
    18,012
    48,956
    از نظرتون هرکی حجاب نداشته باشه مشکل داره یا مشکل داره اگ طرز فکرتون این باشه براتون متاسفم حجاب فق فقط باید برای خدا باشه خوب مادخترااااااااا اول حجاب چیزای دیگمون دست کنیم بعد حجاب موهامونو

7. Jud/Abbot

10,718
    18,012
    48,956
    از نظرتون هرکی حجاب نداشته باشه مشکل داره یا مشکل داره اگ طرز فکرتون این باشه براتون متاسفم حجاب فق فقط باید برای خدا باشه خوب مادخترااااااااا اول حجاب چیزای دیگمون دست کنیم بعد حجاب موهامونو

setareh از این پست تشکر کرده است.
  8. shima18

shima18

73
    1,327
    3,268
    عزیزم کسی تا نتونه حجاب درونشو درست کنه پس نمیتونه حجاب بیرونشم درست کنه چون هیچ اعتقادی نداره بهش

دختری آسمونی از این پست تشکر کرده است.
  9. shima18

shima18

73
    1,327
    3,268
    وقتی که هیچ اعتقادی نداشته باشه میتونه با چادر خیلی کارا بکنه /به همین علته بدنومی چادریا بد دررفته

10. دختری آسمونی

دختری آسمونی نوکری پیش حسین است که شیرین باشد

2,787
    27,982
    60,272
    اول حجاب درونی وبعد بیرونی...یعنی حیا...وبعدمیتونه حجاب داشته باشه...صرفاحجاب فقط چادرنیست...چادرحجاب برتره...هرکی میتونه به سلیقه ی خودش انتخاب کنه ولی خب!شمانظرخواستی منم نظردادم...:smile:
    میتونی خیلی قشنگ تر انتقادکنی دخترگلی...:smile:

*tanha از این پست تشکر کرده است.
  11. shima18

shima18

73
    1,327
    3,268
    من خودم چادری بودم ولی از بس به چادریا به دیده بدی نگاه میکنن و میکردن چادر رو گذاشتم کنار چون من اصل رو دارم حالا فرع رو بیخیال شدم