1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فروش ۶۷ میلیارد تومان از اموال دولت

شروع موضوع توسط Sara skelet ‏Jan 4, 2012 در انجمن اخبار سیاسی

 1. فروش ۶۷ میلیارد تومان از اموال دولت
  در هشت ماهه سال جاری مدیریت استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان جنوبی و بوشهر به ترتیب از بهترین عملکردهای فروش و تعیین تکلیف اموال مشمول قانون تاسیس این سازمان برخوردار بوده‌اند.

  به گزارش قدس انلاین به نقل از فارس: مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به رشد 112 درصدی فروش اموال غیر منقول گفت: فروش اموال منقول و غیر منقول سازمان اموال تملیکی پس از گذشت 8 ماه از سال جاری به رقم 671 میلیارد ریال رسیده است.

  اردشیر محمدی در جمع کارکنان مدیریت اموال تملیکی و خدمت گیرندگان و خبرنگاران در استان خراسان رضوی، اظهارداشت: فروش اموال منقول در 8 ماهه سال جاری 486 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش نشان می دهد.

  وی همچنین در خصوص فروش اموال غیر منقول افزود: در این مدت فروش اموال غیر منقول با 112 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به رقم 185 میلیارد ریال رسیده است.

  مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در هشت ماهه سال جاری مدیریت استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان جنوبی و بوشهر به ترتیب از بهترین عملکردهای فروش و تعیین تکلیف اموال مشمول قانون تاسیس این سازمان برخوردار بوده‌اند.

  وی افزود: مدیریت سازمان اموال تملیکی در استان خراسان رضوی با فروش هفت میلیاردو 948 میلیون ریال اموال منقول و 12 میلیارد و 228 میلیون ریال اموال غیر منقول در بین مدیریت های استانی سازمان، رتبه یازدهم در فروش اموال منقول و غیر منقول را به خود اختصاص داده است.

  به گفته وی این استان در تعیین تکلیف اموال غیر منقول دارای عملکرد مطلوبی بوده به گونه ای که در بین مدیریت های استانی سازمان در رده سه استان برتر قرار گرفته است.

  محمدی با اشاره به پتانسیل و ظرفیت های موجود در استان خراسان رضوی افزود: این استان قادر است با بهره‌گیری از ظرفیت های بالقوه و ارائه راهکارهای مطلوب بهترین عملکرد در فروش اموال منقول نیز داشته باشد.

  وی که در جمع کارکنان و خدمت گیرندگان مدیریت سازمان اموال تملیکی استان خراسان رضوی سخن می‌گفت اظهار داشت: ارائه خدمت مطلوب، دقیق و سریع به مخاطبان و تسهیل و تسریع در تعیین تکلیف اموال منقول و غیر منقول با بهره گیری از سیستم های نوین مدیریتی و استفاده از ابزارهای نوین محقق خواهد شد.

  مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: برگزاری دوره های آموزشی مستحکم و مستمر با هدف ارتقاع سطح دانش و توانمندسازی کارکنان یکی از برنامه های مهم سازمان است که باید مورد توجه مدیریت های استانی قرار گیرد.

  به گفته وی مشتری مداری،جلب رضایت خدمت گیرندگان و ارائه عملکرد دقیق و وصول حقوق حقه دولت با ارتقاء سطح دانش کارکنان و افزایش مسئولیت پذیری آنان ارتباط مستقیمی دارد.

  محمدی تصریح کرد: مکانیزه کردن فرایندها و تلاش برای ارائه خدمات مطلوبتر به خدمت گیرندگان بدون حضور فیزیکی آنان در سازمان یکی از برنامه های مهم است که در سرلوحه کار این سازمان قرار گرفته است.

  وی اظهارکرد: برای اینکه بتوانیم پاسخگوی نیازهای ضروری و به حق مشتریان باشیم برنامه ای در دست اجرا داریم تا مسئولیت ها و موارد غیر حاکمیتی سازمان را به بخش خصوصی واگذار کنیم.
   
  Admin از این پست تشکر کرده است.