1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فروش سیمکارت خارجی در ایران قانونی می‌شود

شروع موضوع توسط behnam7503 ‏Oct 2, 2013 در انجمن اخبار فناوری

 1. behnam7503

  behnam7503 ناظم انجمن

  3,894
  10,962
  1,860
  سازمان تنظیم مقررات ارتباطات فراخوان داد
  فروش سیمکارت خارجی در ایران قانونی می‌شود
  به منظور ضابطهمندشدن و امکان نظارت بر فروش سیمکارتهای تلفن همراه خارجی، رگولاتوری مجوز فروش این سیم‌کارتها را برای بخش خصووصی صادر می‌‌کند.

  به گزارش فارس، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فراخوان اعطاء مجوز فروش سیمکارتهای تلفن همراه خارجی در کشور را اعلام کرد.

  در این فراخوان آمده است: در راستای حمایت از حقوق مشترکین و افزایش رضایت آنها و بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در مصوبه شماره 8 جلسه شماره 167 مورخ 30/03/1392 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و به منظور ضابطهمندشدن فعالیت عاملین فروش و امکان کنترل و نظارت بر فعالیت آنها، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در نظر دارد مجوز فروش سیمکارتهای تلفن همراه خارجی در کشور را به شرکتهای غیردولتی و واجد شرایط که در ایران به ثبت رسیده باشند، از طریق فراخوان اعطاء کند.

  متقاضی باید مدارکی را برای شرکت در این فراخوان ارائه کند. متقاضی باید مستندات موافقت ارایهکننده اصلی با اعطای نمایندگی به متقاضی که به تایید سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور مبدأ رسیده باشد به همراه نسخه ترجمه رسمی مستندات مذکور را ارائه کند.

  مدت اعتبار این پروانه‌ها دو سال است.

  شرکتهای متقاضی پس از کسب مجوز موظف به فروش سیم‌کارتهای خارجی تلفن همراه در داخل کشور و ارائه خدمات پشتیبانی و اطلاعرسانی خواهند بود. همچنین فروش سیمکارتهای شبکههای ماهوارهای جزء خدمات موضوع مجوز نبوده و فروش سیمکارتهایی که با استفاده از رومینگ، از طریق شبکههای ماهوارههای نظیر ثریا، اینمارست و ... امکان ارائه سرویس دارند، ممنوع است.

  مهلت شرکت در این فراخوان حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنچشنبه مورخ 01/12/92 تعیین شده است.
   
  •KOSAR• از این پست تشکر کرده است.
 2. •KOSAR•

  •KOSAR• Lady Of Autumn

  2,451
  13,535
  6,078