1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فرقهای دختران و پسران در انعکاس به جریان های مختلف

شروع موضوع توسط nYma ‏Apr 11, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. nYma

nYma سر جمع یه یاغی ام که تا تشو رفته..

387
    2,251
    309
    پسران در هنگام خرید:همون طبقه همکفه پاساژ جنسو میگیره میاد بیرون ولی در مواردی دیده شده تا پله برقی رفته و برگشته حتی مواردی دیده شده رفته سر کوچشون گرفته
    دختران در هنگام خرید:تا طبقه ی 8تم پاساژ رو میرن با اینکه پاساژ کلن 7 طبقس و بعضی مواردی دیده شده میرن پشت پله برقی و سمت سرویس های بهداشتی دنباله مغازه که اهیانا ندیده باشن آخرم از پاساژ میان بیرون و میگن چنگی به دل نمیزد و از لباسای دختر خالشون میگن
    پسران هنگام تماس تلفنی با رفقا: سلام کصافط آشغال چطوری حیوون چرا جواب تلفن نمیدی..(که بعد از این وارد فوحش های بد میشه)بعدم که تماس تموم شد میگن عجب رفیق گلیه خیلی باهاش حال میکنم دوسش دارم
    تماس تلفنی دخترا:سلام عزیز دلم عشقم کجایی ؟!فدات شم هههه(بعد تماس:بیشعور هرزه اینقد از این زنیکه پتیاره بدم میاد...بعدشم که دیگه هیچی.)
    پسران هنگام شنیدن جمله ی فردا امتحان داریم:به ..مم(که این واژه واسه 7 پشت امتحان بسه):35:
    دختران هنگام شنیدن جمله ی فردا امتحان داریم:آخجون بریم خوب درس بخونیم میاید مسابقه بزاریم کی نمره خوب میگیره؟!
    پسران در حین دعوا:ببین بچه جون من خودم بچه نظام آبادم داییم ماله ورامینه ها
    در هنگام دختر بازی:من بچه تجریشم داداشمم آلمانه بابامم 6 ماه ایرانه 6 ماه اینگیلیس
    دختران هنگام دعوا:من ناخونام بلنده و کفش پاشنه بلند پامه
    دختران هنگام با دوس پسر بودن:به اونیکی دوس پسرش اس میده:35:
    پسران هنگام شنیدن این جمله از مادرشان:هنگامه ازدواجه:تو ذهنش میگه کدوم یکی از بچه پولدارای دانشگاهو مخ کنم؟!
    دختران هنگام شنیدن این جمله از مادرشان:هنگام ازدواجنه:تو ذهنش میگه من اصن با نفس ازدواج مخالفمم(آره خوب عمه ی من 400 تا دوس پسر داره)
    پسران موقع فیلم عاشقانه:بعد فیلم میگه ای باو وقمون تلف شد با این خالیبندیاشون.
    دخترا موقع فیلم عاشقانه:بعد فیلم در حال گرتن آب بینی و پاک کردن اشکا با لبه ی آستین بلیز خوشگلشون که حواسشون نیس چی تنشه
    پسران موقع حاضر شدن و رفتن به دور دور:میره از تو ماشین لباس شویی جوراب در میاره بعد شلوار لی پارهشو میپوشه میگه مدلشه بعدشم دکمه ی پیرنشو تا نافش وا میزاره
    دختران موقع حاضر شدن و رفتن به دور دور:داره فک میکنه چی بپوشم آخرشم زنگ میزنه از رفیقش میپرسه چی بپوشه
    پسران در هنگام سرچ یک موضوع در نت:مثلا موضوع موبایل)اگه دیگه بترکونه مدله گوشیو میزنه که خیلی دمش گرمه
    دختران در هنگام سرچ یک موضوع:مثلا گوشی)همون گوشیه که دختر خالم دیشب تو مهمونی دستش بود

flor@ns، Avin Devil، fatemeh99 و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Jud/Abbot

Jud/Abbot دختر همیشه خندون

10,718
    18,011
    48,955
    عالی بود لایک

setareh و Aryamehr از این پست تشکر کرده اند.
  3. آیلار-77

آیلار-77 خاص دیگه چیه؟؟مشتی باش!!

1,118
    2,741
    413