1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فتح الله زاده دوباره مجتبی جباری را اخراج کرد/ بیانیه استقلال درباره جدایی شماره 8!

شروع موضوع توسط hossein45 ‏Jun 23, 2013 در انجمن اخبار ورزشی

 1. hossein45

  hossein45 حــــســــيـــــن 45

  247
  209
  255
  ورزش > لیگ برتر - باشگاه استقلال در بیانیه ای اعلام کرد مجتبی جباری دیگر جایی در این تیم ندارد.
  [​IMG]
  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ باشگاه استقلال در پی دو مصاحبه توفانی مجتبی جباری ، با صدور بیانیه ای اعلام کرد که قرارداد مجتبی با این تیم تمدید نمی شود.
  متن بیانیه طولانی باشگاه استقلال به این شرح است:
  "استقلالی واقعی کیست؟
  این اولین پرسش رسمی باشگاه استقلال است و پرسشهای بعدی که دم به دم به ذهن متبادر می شوند اینها هستند:

  آن هواداری استقلالی است که بر این پیراهن بوسه می زند، اشکها و لبخندهایش را هر لحظه و هر جا نثار ارزش و بزرگی این باشگاه می‌کند، حاضر است نیمی از درآمد ناچیزش را هبه کند، با جان کندن خودش را به ورزشگاههای سراسر کشور می‌رساند و در بالا و پایین جدول با غرور فریاد ((استقلال دوستت داریم))سر می دهد؟یا آن کس که از کنار این باشگاه به شهرت و مکنت و ثروت می‌رسد ، از این نردبان بالا می‌رود، از بالا به این تیم نگاه می کند و آن را به سخره می‌گیرد؟

  کدامش استقلالی است؟
  کدامشان استقلالی هستند؟
  این یا آن؟
  کسی استقلالی است که با حرفهایش دل هواداران این تیم که به این باشگاه افتخار می‌کنند را به درد می آورد، یا آنکس که در همه حال و حتی پس از کنار رفتن از این تیم با احترام از آن یاد می کند؟

  استقلالی کدام است؟ آن کس که به حرمت این خیل میلیونی هواداران از قراردادهای چند برابری عبور می‌کند و همچنان به این پیراهن افتخار می‌کند یا آنکس که این پیراهن و احترام هوادار را به چرک کف دست می فروشد و با آبرو و احترام و غرور مردمانی که به این تیم عشق می ورزند بی احترامی می کند؟ پاسخ به این پرسش شاید برخی را از غرور بیش از حد جدا کند ،همانها که امروز و در مقطع حساس کنونی که تشعشع ستاره سوم مردم سرزمین ایران را مسخ کرده هم حاضر نیستند اندکی به این تشعشع خیره شوند و لحظه ای لبخند بزنند و کمی مشت گره کنند و برای این مردم و برای باشگاهی که سازنده آنها بود بکوشند و اینهمه روی اعصاب رژه نروند!

  استقلال مسخره نیست این باشگاه با آنهمه افتخار و ستاره روی سینه و آنهمه مدالهای رنگارنگ و آنهمه هوادار مسخره نیست !مسخره کسی است که از هیچ با توسل به استقلال محترم به همه چیز می رسد و نمی داند که برای بازیکن شدن آن جنابان میلیاردها تومان ،همین باشگاه هزینه کرده و از دستمزدهای آنچنانی گرفته تا زمینهای تمرینی و مربیان و همبازیان و هتلها و هواپیماها را به خدمت ایشان در آورده تا این شود که شده است!

  استراتژی باشگاه دو ستاره استقلال برای امسال اینست:
  تنها استقلالیهای متعصب و واقعی را لازم داریم ،همانها که به این هوادار و این باشگاه توهین نمی کنند،همانها که تا برق قهرمانی آسیا را دیده اند برای به چنگ آوردن آن لحظه شماری می کنند و به هیچ چیز جز این فکر نمی کنند!نه آنها که در استقلال زیدان شدند و نمی دانند که بدون استقلال هیچ نیستند!نه آنها که متوجه نیستند که طی سالهای اخیر استقلال چقدر پای مصدومیتهای تکراری آنها ایستاده و تاوان داده تا سرپا بایستند و هنوز زیدان باشند،نه آنها که بیش از همه (90درصد)پول گرفته اند و نمی دانند که در تیمهای دیگر از این خبر ها نیست و نمی دانند که بازیکنانی چون همین پژمان نوری 75 درصد از پولشان را نگرفته اند اما به احترام هوادارانشان چنین حرفها و ادبیاتی را به خدمت نمی گیرند!

  و حرف آخر اینکه :
  کادر فنی مجرب استقلال مجتبی جباری را به دلیل رفتار غیر حرفه ای و ادبیاتی غلط و با کمال احترام از لیست کنار گذاشت و ایشان می‌تواند به هر تیمی که دوست دارد نقل مکان کند و تیمش را معرفی کند! استقلال بیش از این نمی تواند از کسی طلبکار باشد و پای او بایستد و تاوان بدهد و حرمت هوادارش را هم لگد مال شده ببیند!

  باشگاه فرهنگی ورزشی باشگاه استقلال ایران

  این درحالی است که مجتبی جباری در بازگشت از بازی ملی در کره با انتقاد از شرایط استقلال و بی پولی این تیم گفته بود استقلال شرایط بدی دارد اما ناچار است در این تیم بماند چون هواداران از او این انتظار را دارد. جباری امروز هم در مصاحبه ای لب به تحسین کارلوس کروش گشوده بود و همزمان با این اتفاقات بار دیگر علی فتح الله زاده و باشگاه استقلال خبر از جدایی جباری داده است. استقلالی ها سال قبل هم چنین تصمیمی را داشتند اما درست در دقیقه 90 رای شان برگشت و با نظر مستقیم قلعه نویی جباری را برگرداندند و در نیم فصل دوم استقلال با حضور درخشان جباری و مجیدی بود که توانست قهرمانی در لیگ را بدست بیاورد و در لیگ قهرمانان آسیا هم عالی نتیجه بگیرد. به نظر می رسد این بار هم در نهایت قصه این بازیکن در استقلال بماند.