1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فتح‌الله‌زاده تابلوي خروج را در دست گرفت

شروع موضوع توسط empty-x ‏Apr 13, 2012 در انجمن اخبار ورزشی

1. empty-x

empty-x Z a h r a

178
    426
    160
    a7a4fb08ecd75b728639a6f4ac95f835.
    سايت گل – شايد براي هواداران استقلال هيچ چيز عجيب‌تر از اين نباشد كه علي فتح‌الله‌زاده قصد جدايي از اين تيم را داشته باشد.
    فتح‌الله‌زاده كه تيمش در مسابقات ليگ شرايط نسبتا خوبي دارد و يك جام حذفي را نيز برده است حالا به شدت از طرف سازمان تربيت بدني تهديد مي‌شود و گفته شده است حميد سجادي و وزير ورزش نظري بر ادامه كار وي ندارند. او كه امروز در برنامه ورزش و مردم حاضر شده بود اين موضوع را تأييد كرد و گفت آماده جدايي از استقلال است: چند ماه قبل خودم به آقای رسولی نژاد اعلام کرده که سال آینده مدیر عامل استقلال نخواهم بود. به همین خاطر شما روی افراد مورد نظرتان تمرکز کنید.
    وی با بیان اینکه خودم دو نفر را برای مدیر عاملی استقلال به ایشان پیشنهاد کردم افزود: یکی از این افراد آقای محمدحسین قریب بود که از مدیران خوب کشورمان است. به هر حال من سالها مدیرعامل استقلال بوده ام و قرار هم نیست تا ابد مدیر عامل بمانم.
    فتح الله زاده در پاسخ به این پرسش که آیا پرویز مظلومی را برای فصل آینده حفظ خواهید کرد یا نه گفت: باید اول ببینم تکلیف خودم چه می شود. زمانی که هنوز مشخص نیست من فصل بعد مدیرعامل استقلال هستم یا نه چه صحبتی دارم با آقای مظلومی انجام دهم. منطقی هم نیست که من بروم با سرمربی صحبت کنم و قراردادش را تمدید کنم بعد مدیر دیگری بیاید و در کار انجام شده قرار بگیرد.
    وی با بیان اینکه تاکنون هم از پرویز مظلومی حمایت کرده گفت: من با آقای مظلومی هیچ مشکلی ندارم و تاکنون هم مورد حمایت ما بوده اند چرا که عملکرد خوبی داشته اند. ما یک جام گرفته ایم و در دو جام دیگر هم مدعی هستیم. اما به هر حال ما یکطرف ماجرا هستیم و آقای مظلومی هم طرف دیگر. باید ببینیم در پایان فصل چه اتفاقاتی می افتد.
    مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به مشکلات مالی که باشگاه های استقلال و پرسپولیس گریبانگیر آن هستند به ماجرای ترانسفر کردن بازیکنان اشاره کرد و گفت: در گذشته و زمانی که ما بازیکنان را به همراه آقای عابدینی ترانسفر کردیم هزار حرف و حدیث پیرامون ما درست شد و هر کس حرفی زد. الان هم من می توانم در پایان فصل 4 بازیکن استقلال را ترانسفر کنم اما به خاطر همین حرف ها جراتش را ندارم.
    خبر جدايي فتح‌الله‌زاده در شرايطي كه استقلال به تمركز روي ليگ و ليگ قهرمان نياز دارد كار چندان درستي نبود حتي اگر قرار باشد گزينه بهتر مديريت استقلال را در دست بگيرد. در فوتبال ايران تزلزل‌هاي مديريتي همواره به يك نتيجه منجر شده استقلال در زمان مقداد نجف‌نژاد را به خاطر بياوريد!​

ahriman و Admin از این پست تشکر کرده اند.