• این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فانتزی

stiven1001

هر کی منو خوب شناخت بگه .....
لایک ها
167
سلام ب همه ...
این تیکه دیگه مال فانتزیاس ، هر کی فانتزی داره بیاد جلو
اول از همه خودم چنتا میزارم تا شما راه بیفتین
ببینم کی پایس ...

یکی از فانتزیام اینه که :
یه شب خونه تنها باشم ، در حالی که دارم فیلم ترسناک می بینم ، یهو صدای خنده از حیاط بشنوم !
پا میشم برم بیرون ببیم کیه !
وقتی میرم تو حیاط و چند متری میرم جلو ، وایستم !
بازم صدای خنده میاد . . .
بازم یه چند متر برم جلو تر و دوباره وایستم !
بازم صدای خنده بیاد !
با این که ترس شدید دارم ، ولی بازم چند متر برم جلوتر . . .
الان فهمیدین حیاطمون بزرگه یا بازم برم جلو ؟

:279:

یکى از فانتزیام اینه که :
با پرواز ۴۴۴ ساعت ۴ عازم عامریکا بشم ، هواپیما شروع به پرواز بکنه ، یهو یکی از جاش بلند شه داد بزنه هیچکی از جاش تکون نخوره ! هواپیما رباییده شده توسط من !

بعد یهو دخدر همسایمون از بین جمعیت جیغ بزنه و زن و بچه ها شروع کنن به گریه کردن
مهماندار ( ترجیحان دختر با قد بین ۱۷۴ تا ۱۷۸ مسلط به زبان فرانسه و مبانی کامپیوتر ) سریع خوشو به من برسونه و دره گوشه من بگه تورو خدا یه کاری بکن اینجا همه زن و بچن ! یه کاری کن . . .
بعد من تو یه فرصت مناسب از جام بلند شم با رباینده درگیر شم

تو درگیری خلبان تیر بخوره و هواپیما یه تکون شدید بخوره ، رباینده بخوره به ستون هواپیما و کلتش از دستش میفته ، منم میرم بالا سرش تا جایی که میخوره میزنمش ، انقدر که بیهوش شه . . .
بدو بدو میرم بالا سر خلبان که داره جون میده ، اونم با صدای گرفته ( انگار یکی با لگد زده باشه تو شکمش ) سویچ هواپیما رو بده به من و بگه کاره خودته بعد تموم کنه . . .
منم با بدبختی هواپیما رو نجات بدم بشونمش تو لوس آنجلس یا نیویورک ( نیویورک بهتره )
بعد همه مسافرا بیان دورم بوسم کنن و این حرفا بعد اون مهمانداره بیاد بهم بگه با من ازدواج میکنی ؟!
بعد من یه نگاهی به دخدر همسایموون بکنم و با یه لبخند نرم بهش بگم همیشه بهترین ها برای من بوده اگه مال من نشدی حتما بهترین نبودی !
بعد برم پیش دخدر همسایمون . .
بعد موبایل گلکسی فایومو از جیبم در بیارم ، بگم من مأمور امنیت پرواز هستم ، منطقه پاک سازی شده بعد تشویقی ۲ هفته بهم تعطیلات تو افق بخوره ، برم یه ذره از زندگی لذت ببرم

حالا شاید بگید پس دخدر همسایه یا مهماندار تکلیفشون چی میشه ؟
گفتم که اگه مال من نشدی حتما بهترین نبودی

یه مغازه هست رو شیشه‌ ش نوشته ” اسنک اسنک کتلت ”
یکی از فانتزیام اینه که
مغازه بغلیش رو می خریدم روش مینوشتم “ کتلت کتلت به گوشم

*امين*

*امین*
لایک ها
23,242
یکی از فانتزیام اینه بفهمم چرا با اینکه سالهاست در توليد گوجه فرنگي خود کفا شديم ، اما هنوز اسمش به گوجه ملي تغيير نيافته !
نه عـــــــــاخه واقعا چرا ؟

*امين*

*امین*
لایک ها
23,242
یکی از فانتزیام اینه که شب عروسیم رو سر همه پسته بریزم ماشین عروسم هم #پراید باشه خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدایـــــــــــــــــــــا یعنی میشه ؟؟؟؟

stiven1001

هر کی منو خوب شناخت بگه .....
لایک ها
167
یکی از فانتزیام اینه که شب عروسیم رو سر همه پسته بریزم ماشین عروسم هم #پراید باشه خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدایـــــــــــــــــــــا یعنی میشه ؟؟؟؟
:35::35::35::35::35::35::35::35::35::35::35:

*امين*

*امین*
لایک ها
23,242
یکی‌ از فانتزیام اینه که یکی‌ واسم یه جعبه بزرگ کادو بیاره و توش یه جعبه کوچکتر باشه و همین روند ادامه پیدا کنه و آخرش برسه به سویچ پورشه یامثلا لامبورگینی ! (میدونی که تولدم کِیه)

بالا