1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فانتزی من اینه !!!!!!!!!!!!

شروع موضوع توسط ♥♥Lee Fatemeh♥♥ ‏Aug 10, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. یکی از فانتزیامم اینه که روزهای هفته بجای حالت فعلی اینجوری باشن:
    جمعه، یکجمعه، دوجمعه،سه جمعه، چهار جمعه، پنج جمعه، شنبه!

Mahnia از این پست تشکر کرده است.
  2. یکی ازفانتزیام اینکه تو یه سریالی مادره بایه حالت حق به جانب وعصبانیت به پسرش بگه شیرموحلالت نمیکنم پسرش درحالی که اشک پرچشماشه بکه شیرخشکو میگی که باباپولشوداد؟؟

Sonya از این پست تشکر کرده است.
  3. یکی از فانتزیام اینه که مثل این انیمیشنا صبح وقتی ساعت شروع به زنگ زدن میکنه یه دفعه یه چکش از زیر پتو دربیارم بزنم داغونش کنم.

4. آخرین ورژن فانتزیم اینه که از تلویزیون بهم زنگ بزنن و بگن شما تو قرعه کشی ماشین برنده شدی منم بگم...خوردید بوووووووووق برید عمتونو مسخره کنید.بعد بفهمم صدام داشته تو کل ایران پخش میشده.درحالی که دارم میرم افق ببینم جاستین بیبر هم داره با شلوار کردی میره افق محو شده بگم خدا بد نده حاجی جاستین چرا شلوار کردی؟اونم بگه وسط یکی از کنسرتام زیاد قر دادم خشتک ساپورتم پاره شد اومدم ایران از عباس یه شلوار کردی گرفتم بعد با هم دوست بشیم و بریم افق تو افق بیاد برای من بخونه و قر بده خشتک شلوارکردیش پاره بشه،درحالی که من از پشت افتادم دارم می خندم بره عمود یه دوست دختر دیگه پیدا کنه منم ضدحال بخورم از افق بیام بیرون ماشینمو وردارم بیام خونه.

5. فانتزیم اینک علیخانی دعوتم کنه ماه عسل بعدکه رفتم بگم اقای علیخانی شما امسال هر مهمونی که دعوت کردین برنامتون به یک نحوی مشکلاتشو حل کردین ، میشه مشکل من رو هم حل کنید بعد احسان هم بگه: خواهش میکنم بفرمایید . منم بگم با من ازدواج میکنی? بعد احسان درحالیکه در تعجب است بخاطر اینکه فردا واسش حرف درست نکنن که احسان مشکل مهمونشو حل نکرد قبول کنه و بگه با اجازه بزرگترا بله !!! و درعین ناباوری با هم عروسی کنیم و ماه عسل بریم افق محوشیم ! :p

6. یکی از فانتزیام اینه که وقتی خاله شادونه داره با دونه هاش شعر میخونه و حسابی تو حس رفته دامن توریش بره زیره پاش و به جای زمین خوردن با سر بیاد تو دوربین یکم شاد بشم و بعد تو افق محو بشم ... روانی هم خودتی
    -_-

7. vida.r

vida.r

104
    3,990
    904
  8. Mahnia

Mahnia عشق یعنی با خدا تنها شدن

591
    1,375
    2,124
    :35: