1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فانتزی من اینه

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 15, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینه که وقتی دارم با شوق و ذوق ماجرایی رو تعریف میکنم یکی از اون عقب داد نزنه مونهین صدات بده حرف نزن.....
    خوب الان من چیکنم؟حرف نزنم میگن معلوم نیست چشه حرف نمیزنه !عاشق شده؟
    حرف میزنم میگن حرف نزن بنویس !
    خوب بابا من چیکنم الان!
    مسیولین رسیدی کنن لطفا....
    استعدادای من اینجا تلف میشه خو...

lady taylor از این پست تشکر کرده است.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی ازفانتزیام اینه که سه سال دیگه که کنکور دادم رتبه یک کنکوررشته تجربی بشم بعدبرم دانشگاه شهیدبهشتی اونجام زرنگترین دانشجوباشم وهمچنین بهترین دانشجوازنظراخلاق بعدش یه پسره که چندترمی ازمن بالاتره عاشقم بشه و همچنین پدرومادرپسره هم استادای من باشن ومنوخیلی دوس داشته باشن بعدش بیان خاستگاریومنم جواب مثبت بدم وتااخرعمربه خوبیوخوشی زندگی کنیم وصاحب 6تاپسرشیم ومنم 20سال بعدبه عنوان بهترین جراح مغزواعصاب دنیامعرفی شم ولی ای کاش اینافانتزی نبودولی گوته میگه:کسی که دارای عزمی راسخ است جهان را مطابق میل خویش عوض میکندپس نبایدناامیدشدوبایدتلاش کرد

3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتیزام اینه که با پیکان مدل پنجاه هفت آلبالویم که موتور لامبرگینی روشه‎ ‎‏و برا امنیتش ترمز پراید روش نصب کردم با سرعت چهار صد تا در شرینی فروشی غلام رضا خانم که لامصب شرینیاش مزه گه میده ترمز کنم ماشینمم که ترمز پراید روشه پونصد متر پایین تر وایسه و درای خفاشی پیکان مدل پنجاه هفت آلبالویم رو باز کنم و با همون تیپ اصلی و دختر کشم که تیشرتم رو زدم زیر شروار پارچیم و دمپایی ابری خیس پامه و موهامو با تف یه وری زدم از ماشین پیاده بشم و همین جور که دارم آهنگ ای گل ناز من گیت توی شانس من رو زمزمه میکنم برم طرف شرینی فروشی غلام رضا خانم که لامصب شرینیاش مزه گه میده دم در شرینی فروشی غلام رضا خانم رو ببینم و ....

4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که مامان و بابام واسم تولد بگیرن(آخه من قد خر خان سن دارم ) بعد وقتی همه جمع هستن اهنگ شب تولد احمد سولو رو بخونم بعد مخاطب خاص نداشتم بیاد دست بندازه دور گردنم بگه قربونت برم من که اینجام منم مثل خر ذوق کنمو قلیز بریزم با کله برم تو کیک بعد دیگه هیچی :279:

5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    يكي از فانتزيام اينه كه يه فاميل داشته باشيم اسمش سروش باشه بعد بچه دار شه بگم سروش منتشر كرد خخخخخخ
    من ميدونم نابغم اينجا دارم تلف ميشم

6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که :
    تو خیابون وقتی یه پورشه دیدم سریع برم سوار شم و بگم چرا انقد دیر کردی؟
    بعد یه نگاه به راننده بندازم و بگم : إإإإإ.. ببخشید فکر کردم بابامه...
    و بعد خیلی شیک پیاده شم..
    بعلههههه.. همچین آدمی هستم من..
    خخخخخخخخ
    لایک: خدا شفات بده
    لایک: خیلی باحالی
    لایک: هه اینو
    شما لایک بدین خودم منظورتونو میفهمم :smile:

7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    يكي از فانتزيام اينه كه چن تا اگهي بسازم بدم تلويزيون!!!مثلا يه شامپو كه تو تبليغش بگه اوه در پاي تو!!!!!يا يه بسته آموزشي براي دبيرستاني ها به اسم پايين پايين!!!!!!و امااااااااا..........يه هود كه بگن چه خوب كه از آشپزخونتون بوي غذا نميااااد...........آره از قديم اينطوري بوده!!!!!!!!!!!خدايييييييي با اين تبليغاشون روحيه مارو شاد ميكنن!!!!!!!!!!!!!!بععععععععله

8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    من صرفا برا این پست میزارم ک تاییدنشه و فانتزیم اینه ک درکسب امتیازمنفی رکوردبزنم وبعداسمم توکتاب گینس ب عنوان کاربر پرکار و خستگی ناپذیرثبت بشه./یه همچین آدمی هستماااااا--------

9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینه میخوام مثل لوک خوش شانس تو غروب افتاب با اسبم که پشتش سلنا نشسته محو شم فقط همین

10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی ازفانتزیام اینه که وقتی گشنمه میرم سر یخچال، درشو که باز میکنم احساس سوءهاضمه پیدا نکنم.اخه لا مصب کویر لوط بیشتر از یخچال ما توش چیز پیدا میشه.حالا وقتی گشنه ام نیست باید یخچالمونو ببینین.شانس ندارم که.