1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فانتزی من اینه

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 15, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    همین پنج شنبه که گذشت کنکور داشتم، یکی از فانتزیای من اینه که آخر شهریور آقای حسینی بای و رییس سازمان سنجش بهم زنگ بزنن و بگن که نفر اول شدم، و من هم با کمال خونسردی(برعکس همه) بگم دست شما درد نکنه!!!!!!!!

lady taylor از این پست تشکر کرده است.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    ----- (~~~) <هر روز ظهر كته‏!‏‏!‏‏>‏ (~~~) -----‏
    يكي از فانتزي هاي درهمم اينه كه يه روز بلاخره نيمه گمشده م رو پيدا كنم...
    بعد يهو دو تايي بدويم سمت همديگه و مثل اين فيلم هنديا يهو صحنه "اسلوموشن‏"‏ (همون صحنه آهسته خودمون‏!‏‏)‏ بشه و يهو بارون بگيره...
    بعد هر دوتامون دستامون رو باز كنيم كه همديگه رو بغل كنيم...‏
    بعد يه قدم مونده برسيم به هم؛ من يهو بزنم رو ترمز و يه چك آبدار بخوابونم تو صورت دختره‏!‏ و بگم:
    ‏"كصافت آشغال...تا حالا كجا بودي؟
    ميدوني چقدر دنبالت گشتم؟...نه؛ ميدوووووني؟
    اصلا چه معني داره دختر تا اين وقت شب بيرون باشه؟‏"
    اونم خيلي ريلكس بگه: "معذرت ميخوام عزيزم‏!‏ حالا بيا بريم خونه‏!‏‏!‏‏"
    من: "بابا چه دختر با جنبه اي هستي تو‏!‏...بيا بريم عشقم؛ فقط من هنوز خونه ندارم‏!‏ اگه صبر كني يك سال بعد از ازدواجمون ميخريم‏"
    اون: "چچچييي؟؟؟ خونه نداري؟‏!‏‏"
    من: "نه‏"
    اون: "حتما "پدر مادر پولدار‏"‏و "گوشي موبايل باكلاس‏"‏ و "لباس هاي شيك و گرون‏"‏ و "ماشين آنچناني‏"‏ و "كارت اعتباري ويژه همسرت‏"‏ و ... هم نداري‏!‏‏"
    من: "خب؛ فعلا نه‏ ولي بعدا..."
    اون: "هييييييسس...ببخشيد آقا‏!‏ اشتباه گرفتم...خداحافظ تا روز ناديدار‏!‏‏!‏‏"
    من: :-‏(‏

3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزي من وقتي كه پشت كنكوري بودم:
    خدايااااااا يا خودم رو خانوم دكتر كن يا يه شوهر دكتر نصيبم كن!!!
    روزايي كه حوصله درس نداشتم تو دلم ميگفتم الان شوهرم داره ميخونه(خلاصه اسكلي بودم برا خودم!!!)
    و الان كه خودم دكتر نشدم!!!! ايشالا كه شوهرم درست حسابي درس خونده باشه دكتر شده باشه همگي بگين اميين!!!!

4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که فضانورد بشم برم مریخ با آدم فضایی دوست بشم چند سال باهاشون زندگی کنم بعد یهو جوگیر بشیم به زمین حمله کنیم بعد ایران با بمب اتم بزنه هممون رو داغون کنه بمیریم و ایرانیها سرود ملی بخونن و دیگر هیچ.!

5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که :
    شکست عشقی بخورم، در حد ایران ، مالدیو !
    بعد با یه پاکت سیگار ) ترجیحا مارلبورو قرمز پایه بلند (
    بیفتم تو خیابونا ) بی ام دبلیوم تعمیر گاهه ( و همین جوری قدم بزنمو و سیگار بکشم !
    بعد یکی بیاد از من به پرسه آقا آتیش داری ؟!
    منم بگم تو دلم عآره!
    بعد یارو سیگارش رو بیاره سمت دلم که روشن کنه !
    منم بهش بگم ، عـــه آغآ اینجارو ، بابات پشت سرته !
    بعد تا یارو برگشت ، برم تو افق محو بشم !
    وقتی هم میرم افق از مغاز یه بسته تیغ ) ترجیحا تیغ تیز ( بخرم ، برم پیش مجید خراطها !

6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزیم اینه یه روز ظهر ! بیدار شم و بابام چیزی بهم نگه :( خدایا اول مهر را زودتر عنایت فرما

7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که تو یک جای شلوغ گوشیم زنگ بزنه بعد من جواب بدم:
    هرجوری میتونید گیرش بیارید.... فقط حواستونو جمع کنید زنده میخوامش!

8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یـکـی از سـیـرابـی فـانـتـزیـام ایـنـه کـه بـا پـرواز 888 سـاعـت 8 بـرم آمـریـکـا بـعـد هـواپــیـمـا کـه پـرواز کـرد یــهـو یـکی از جـاش بـلـنـد شـه داد بـزنـه هـیـچـکـی از جـاش تـکـون نـخـوره ! هـواپـیـمـا ربـایـیـده شـده تـوسـط مـن ! بـعـد یـهـو دخـتـر هـمـسـایـمـون (همون مانتو آبیه) از بـیـن جـمـعـیـت جـیـغ بـزنـه و زن و بـچـه هـا شـروع کـنـن بـه گـریـه
    بــعــد مـهـمـانـدار (ترجیحا دختر با قد بین ۱۷۶ تا ۱۸۲ مسلط به زبان فرانسه) بـیـاد دره گـوشـه مـن بـگـه تـورو خـدا یـه کـاری بـکـن ایـنـجـا هـمـه زن و بــچـن ! بـعـد مـن از جـام بـلـنـد شـم اون ربـایـنـده رو بـکـشـم یــهـو خـلــبـان تـیـر بـخـوره و درحـالـیـکـه داره جـون مـیـده سـویـچ هـواپــیـما رو بـده بـه مـن و بـگـه کـاره خـودتـه بــعـد تـمـوم کـنـه..مـنـم بـگـم کـصـافطط کـار عـمـتـه... بـعـد مـن بـا بـدبـخـتـی هـواپـیـمـا رو نـجـات بـدم و بـشـونـمـش تـو مـحـلـمـون بــعـد هــمـه مـسـافـرا بـیـان دورم بـوسـم کـنـن و ایـن حـرفـا..بـعـد بـا هـواپـیـمـا و بـچـه مـحـلـه هـامـونـم بـریـم یـه دور دوری بـزنـیـم تـو خـیـابـون بـعـد اون مـهـمـانـداره بـیـاد بـهـم بـگـه بـا مـن ازدواج مـیـکـنـی ؟ مـن یـه تـف بـنـدازم تـو صـورتـش بـگـم .. آخـه یـابـو .. مـا دو سـالـه بـاهـم ازدواج کـردیـم .. چـون مـن از ظـروف نـچـسـب حـلـزون اسـتـفـاده کـردم مـنـو نـمـیـشـنـاسـی.. بـعـد بـرم پـیـش دخـتـر هـمـسـایـمـون و اونـم بـپـره بـغـلـم بـه اونـم هـمـیـنـو بـگـم اونـم سـکـتـه کـنـه بـمـیـره ؛ بـعـد مـنـم مـوبـایـل جـی ال ایـکـسـو راحـت از جـیـبـم دربـیـارم بـعـد بـگـم مـن سـایـلار هـسـتـم مـامـور امـنـیـت پـرواز ، مـنـطـقـه پـاک سـازی شـده تـمـام

9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اين فانتزي نياز به کمي توضيح داره:
    يه رستوران هست تهرانه البته شنيدم اصفهون خودمونم هست که وروديش 50 هزار تومنه ولي وقتي رفتي داخل هرچي بخواي ميتوني بخوري از شير مرغ تا جونه آدميزاد، يني همه چياااااااااااا...
    حالا...
    فانتزيم اينه برم تو اين رستورانه يه تراول 50 تومني تا نخورده بزارم روي ميز يه تراول 50 تومني تا نخورده هم انعام بدم به گارسونه بعد فقط يه ليوان آب خنک سفارش بدم... لامصب نميدوني چه کلاسي داره ولي مطمئنم اگه هم قسمت بشه و برم تا کف اونجارو شخم نزنم ول کن نيستم يني در اين حد...

10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینه که واسه یه بارم شده وقتی زنگ میزنم به دوستم گوشیو که برمیداره بگه جانم؟؟؟یا اصن جانم هیچی بگه الو
    هروقت بش میزنگم میگه :هااااااااااااااان؟؟؟بنااااااال