1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فانتزی من اینه

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 15, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزي من اينه كه فور جوك بشه يه سايتي متله فيسبوق (ولي نه دراين حد خز باشه)كه ما بفهمونيم به دوستان معني لايك ما فحشه نه تاييد مطلب
    بله يه همچين آدم نامردي هستم...
    لايك=خعلي بيشوري
    لايك=مي پسندم!!!!!!!!!

lady taylor از این پست تشکر کرده است.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که استاد سر کلاس بگه :ببخشید بچه ها من کاری برام پیش اومده باید برم ولی از دوستتون آقا نوید میخوام که بجای من درسو ادامه بدن!
    بعد وقتی همه خوشحال از اینکه دیگه کلاس تعطیله ،بگم:خب دوستان امیدوارم همه پروژه هاشونو آماده کرده باشن ،نفر اول آقای.......!!!

3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینه که موهامو مث پسراکوتاه کنم ومث جونای سال47شلوارای پاچه گشاد تنم کنم موهامم فرکنم یه پیکان مدل 40 بگیرم بعد ی دونه از این عروسکای کوچیک که دماغشونو فشار میدی برات هم میرقصن هم آهنگ می خونن به پایین آیینه ی ماشینم آویزون کنم بعد با رفیقام که هم تیپ خودمن سواره پیکان گوجه ای رنگم بشیم بعد خیابونای محلمونو بالا پایین کنیم بعد بریم خزانه که خونه ی مخاطبم اونجاس ی دعوای درست حسابی کنیم(البته الان به دلایل خاصی که مخاطبم نیس دارم میگم باهم قهر نیستیم رفنه مسافرت اما اون نمیزاره من شرارت بازی کنم) آره دیگ چشم بعضی ها رودیدم***********!!!!!!!!!!!!!!!!
    هیچ وقت این فانتزی من تبدیل به واقعیت نمی شه چون از ی دختر پونزده ساله اینجور چیزا بعیده ینی اطرافیام نمیزارن!!!!!!!!!!!!!¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡¡****************
    اما دوس دارم که همچین اتفاقی بی افته***********!!!!!!!!!!!!¡¡¡¡¡¡¡¡¡:-*

4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که برم کره ی ماه از اونجا نیگاه کنم ببینم دیوار چین دیده میشه ولی میدونین به چی دارم فک میکنم؟؟!!
    دارم فک میکنم با این شانسی که من دارم نیمکره ی این طرف زمین روبروی من خواهد بود.

لایک:اخه این شانسه تو داری
    لایک:حالا کی گفته داری میری الکی جوگیر شدی
    لایک:ناراحت نباش خودشم نیاد نامه اش میاد!!!!(اینو واسهد دله خودم گفتم!)

5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که با یه دمپایی ابری برم تو افق هرکی الکی میره تو افق بزنم لهش کنم بچه بازی که نیست.....

6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که یه خواننده مشهور و ثروتمند بشم و در اوج شهرت دیگه نخونم تا اینکه بعد از ده سال یه البوم بدم بیرون دنیا رو بترکونه و من دوباره پا به عرصه بذارم.
    لایک:ارزو بر جوانان عیب نیست :279:

7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی بچگی های من این بود که فوتبالیست بشم و با سوباسا و تارو یه مثلث تشکیل بدیم بزنیم دهن کاکرو رو سرویس کنیم. واسه همین هم کلی تمرین کردم. اما یهو تارو گذاشت رفت . سوباسا هم که همش مصدوم میشد. منم دیدم یک نفره نمیشه جلوی کاکروی وحشی وایساد میزنه دهنم رو سرویس می کنه پخش زمین میشم. به همین دلیل ادامه ندادم و در اوج از فوتبال خداحافظی کردم :-|

8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    اعتراااااااااااف ميكنم تا همين سه روز قبل فكر ميكردم اسم اصلي مايلي سايرس،هانا مونتاناست،تازه به adele ميكفتم آدل،بعدش هم به ريحانا ميكفتم:ريحانه
    اينا همه به كنارجاستين بيبر صدا ميزدم :...جاستين بايبر...(تازه فكر ميكردم دختره بهش حسودي ميكردم)
    خخخخخخخخخخخخخ

9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزیم اینکه بخوابم کابوس ببینم یهو دادبزنم ازخواب بلند شم اما مطمینم بعد به طور چریکی توسط پدر محترم نفله میشم اما نمیشه آخه من خواب نمیبینم اگه میشد ازاوناکه روحت ازحلقت میزنه بیرونو ببینم من لایک نمیخوام اما لایک کنی فانتزی میکنم نوهم ازاوناببینی

10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینکه یه سر به پیام نما بزنم,هیچ جوکی,اس ام اسی از 4جوک نباشه یعنی میشه.
    لایک:فانتزی منم همینه7&&&&&
    لایک:ینی میخوام سرمو بکوبم به دیوار با این نوناشون!111111!!!!