1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فانتزی من اینه

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 15, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    استقلال پرسپولیس رو بیخیال فانتزی من اینه که روزی برسه هیچ پدر مادری تو خانه سالمندان نباشه هیچ پدرو مادری از فرزنش دلخور نباشه لایک نمیخوام فقط بیاین قدر این دو تا فرشته رو بیشتر بدونیم بیاین یه دیقه فقط یه دیقه وقت همینجا بزاریمو برای سلامتیشون دعا کنیم زیاد وقت نمیگیره...

lady taylor از این پست تشکر کرده است.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از بزرگترین فانتزییام اینکه تو مسابقات ورزشی (هر نوعی) رو لباساشون تبلیغ بانک و رب گوجه و... نباشه فانتزی هرکی هست بزن اون لایکو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    يكي از فانتزي هام اينه كه يه بار با كل بچه هاي 4جوك برم پارك.چون همگي شوخ طبع هستن احتمالا از خنده اپانديسم ميتركه.
    موافقين؟؟؟؟؟؟

4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که یه دکتر معروف تو کل جهان بشم بعد جایزه نوبلو ببرم تقدیمش کنم به حرم امام رضا بعد خدا هم بگه عجب ادم خوب و بنده ی کار خیر کنی دارم و 100000000000بهم پاداش بده بعد من از خوشحالی اشک شوق بریزم و بگم خدایا دوست دارم نوکرتم بعد یه ماشین از بانک به اسمم در آد من از خوشحالی غش کنم بعد بیان منو با بیل مکانیکی ببخشید با برانکارد ببرن تو امبولانس این صدای بوق امبولانس بیاد من خر کیف شم انقده دوست دارم این بوق امبولانسو که نگو خخخخخخخخخخخخخ

راستی یه سوال رقم بالایی رو خوندی یا نه؟چقدر بود اگه راس میگی؟

5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    ینی میشه؟؟؟
    میشه ک روزی بشه فرهنگ ما ب جائی برسه ک دیگه تو خیابونا (سرعت گیر-دست انداز-ساندویچ) نزارن؟؟؟

6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    خیلی دوست داشتم که یکی دو تا از خواننده های مورد علاقم تموم درسها رو میخوندن تا منم بتونم همه رو حفظ کنم ،همینجوری اصلن تو مخم نمیره !!!

7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزی های من اینه که دیگه به چیزای فانتزی فکر نکنم و یه کم جدی باشم ، ناسلامتی سنی ازم گذشته …

8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزى من اينه که بدونم چرا روى قوطى کبريت ها عکس حيوانات مى ذارن..؟!

9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزى من اينه که بدونم ميوه هايى که هسته ندارن مثل موز؛ دونه هاشو نو از کجا ميارن و اونا رو مى کارن...!!!

10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که خواهرم اسمش سحر باشه
    توی ماه رمضون صداش کنیم
    سحر، سحره
    تا سحره پاشو سحری بخور سحر !