1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فانتزی من اینه

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 15, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیای خفن من اینه که برگردم به قرن شیش به حافظ بگم شعراتو آسون بگو پونزده قرن دیگه قراره حفظشون کنیم بریم امتحان ادبیات بدیم.

lady taylor از این پست تشکر کرده است.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    يكى از فانتزيات من اينه كه يه روز همين جور كه دارم تو خيابون راه ميرم محمدرضا گلزار رو ببينم كه از بنز يا فراريش پياده ميشه،بعد منم با سرعت برم كه ازش امضا بگيرم يه دفعه بفهمم كه يه نفر ميخواد به صورتش اسيد بپاشه.منم فداكارانه خودم رو بندازم جلو و اسيد روى صورت من بريزه.(پول عملش رو ميدم بابا!)خلاصه كار به مطبوعات و... بكشه و گلزار هم به خاطر فداكاريم از من خوشش بياد و با هزار خواهش و تمنا من پيشنهادشو قبول كنم وازدواج كنيم^_^
    چيه چرا اين جورى نگاه ميكنى؟!*•*

3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتذیام اینه ک یه فانتزی تو 4جوک بزارم ک شونصد تا لایک بخوره بهد ای دی 4جوکم رو بفروشم با پولش پراید بخرم و باهاش تو مسابقات رالی شرکت کنم و روی همه رو کم کنم
    بهد توی یه مسابقه درحالی ک 16 ساعت از بقیه جلوترم 16 سانت مونده به خط پایان از ماشین پیاده شم تاکسی بگیرم بیام خونه یه ای دی 4جوک دیگه بسازم
    می پرسید پراید چی شد؟
    جواب: مسابقه آخر با یه ماشین دیگه ( در حد شرکت کردم !!! (ford-fiat
    "من خوب میشم"
    (تشخیص دکتره)

4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    ----- (~~~) <هر روز ظهر كته‏!‏‏!‏‏>‏ (~~~) -----‏
    يكي از فانتزي هاي محالم اينه كه واسه يه بارم كه شده؛ فقط يه بار يكي بتونه من رو تو بازي شطرنج شكست بده...
    نه اينكه بازيم خوبه ها . . . نه
    بازيم اينقدر بده كه هر كي روبروم ميشينه؛ 2 دقيقه نشده خودش ميفهمه و وسط بازي بلند ميشه ميره‏!‏‏!‏ ^_^

5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینه که واسه یه بارم شده وقتی زنگ میزنم به دوستم گوشیو که برمیداره

بگه جانم؟؟؟یا اصن جانم هیچی بگه الو!

هروقت بش میزنگم میگه :هااااااااااااااان؟؟؟بنااااااال
    :279:

Merjhoi و lady taylor از این پست تشکر کرده اند.
  6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که وقتی اعصابم خورده بزنم مخاطب خاصمو لهش کنم بعد پلیس بیاد منو بگیره بندازه زندان ، منم از زندان فرار کنم در حین فرار از پشت تیر بخورم و از هوش برم و وقتی به هوش میام ببینم روی ویلچر نشستم و از دماغ به پایین فلج شدم که درس عبرتی بشه برای سایرین !

7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینه اون پشه ای که صبح ها مزاحم خوابم میشه و هیچ رقمه هم کوتاه نمیاد حتی اگه فحشش بدم و واسش اسلحه هم بکشم رو بدونم کجا میخوابه کی میخوابه حالشو بگیرم
    لایک=موافقم

8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزیم اینه هر جا هستم و میرم wi-fi های أطرافم قفل نداشته باشه و آزاد باشه....
    اونایی که از سرعت اینترنت شاکی اید، من پول ندارم مودم و اینترنت بگیرم. خدا رو شاکر باشید.

9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینه یه بار برم دبل یو سی با خیال راحت کارموانجام بدمو بیام یه نفر هی نزنه به در که زود باش.والا اصن ناراحتی اعصاب گرفتم شدید.مسئولین رسیدگی کنن لدفن!!!!!!!!!!!!!

Merjhoi و lady taylor از این پست تشکر کرده اند.
  10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه دیگه هیچوقت برا مدرسه ساعت 5صب بیدار نشم درس بخونم :279: بد ظلمیه خدایی :((
    همدردا بلایکین !

εℓεŋą-ε و lady taylor از این پست تشکر کرده اند.