1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فانتزی من اینه

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 15, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزی های من اینه که با چتر نجات برم سوار تیاره بشم و از ارتفاع 50 کیلومتری بپرم پایین.
    واقعا چه حالی می ده!.!.!

lady taylor از این پست تشکر کرده است.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینه که به بابام بگم دو هفته دیگه باید شهریه دانشگامو بدی اونم برگرده بهم بگه میبینی الان تو آمپاس شدیدی هستم تو هم هی قُمپز در کن شده دو تا کلیه مو میفروشم شهریه
    دانشگاتو میدم
    منم بگم: دمت گرم، دمت گرم و به بالا نگاه کنم
    آقا من از شما میپرسم اینم فانتزی من دارم؟

3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیای من اینه که برادر نداشتمو ببرن زندان گوانتانامو به جرم دزدی (براش پاپوش دوختن)
    منم نقشه ی زندانو رو بدنم خالکوبی کنم خودمو بندازم همون زندان که راه فرارش از لوله های آب روشویی زندانه (بله زندان درجه1هروشویی هم دارههههه) موقع فرار پلیسا بدونن دنبالمون راه بیفتن منو باتیر بزنن برادرم فرار کنه و منو رها کنه (فک کردی منو با خودش میبره برادره کصافط داداش اینه تو فیلماس) من بمیرم روح سرگردانم بمونه زندان زندانیارو آزار بدم :35:)))

4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    عاقا یکی از فانتزیام اینه که بتونم تو مهمونی آب هندونه مونده تو بشقاب رو سر بکشم. آی حال میده :35:))

5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزی هام اینه که یه دفعه یه فانتزی بنویسم بعد یکی از کارگردان های هالیود (بر حسب اتفاق پارسی هم بدونه) بیاد بگه من از این فانتزی شما خیلی خوشم اومده میخوام اونو یه فیلم کنم و این داستان شمارو ۲ملیون دلار خریدارم !
    منم با غرور کامل قبول کنم و اونم ۲میلیون دلار رو بده به من و فیلمش فروش بالایی کنه بعدش همه ی کارگردان های دیگه هم برای داستان فیلم هاشون بیان سراغ من ولی دیگه حیف دیر شده چون من با اون دو میلیون دلار یه پراید ، ۳۰ کیلو پسته ، یه گوشی از اونایی که راحت از جیب درمیاد و یه بلیط به افق خریدم و رفتم تو ویلای افقم زندگی میکنم و جواب هیچ کسم نمیدم حتی شما دوست عزیز …

6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینه یه بار هم شده یادم بمونه موقع تایپ مطلب زبان رو فارسی کنم
    همین دیروز بود داشتم یه مطلب چندصفحه ای رو تایپ میکردم که بذارم تو فیسبوک ولی همش نگاهم به کیبرد بود اصلا به مانیتور نگاه ننداختم.
    خط اخر که رسیدم کم مونده بود از کت و کول بیفتم واقعا خسته بودم که نگاهم افتاد به مانیتور فهمیدم همش انگلیسی تایپ شده
    حالا تقصیر خودم بود ولی همچین کیبردو بلند کردمو دوباره با تمام زور انداختمش پایین که نگو

7. lady taylor

lady taylor مـــــلکـــــــــه (جدید)انــــجــــمـــن ^_^

3,666
    11,050
    1,481