1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فانتزی من اینه

شروع موضوع توسط Sara AS ‏Sep 15, 2013 در انجمن خنده و شوخی

1. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی ازفانتزی های من اینه که مثل تام وجری یه کیک شکلاتیه خوشمزه روبدون اینکه دلم بسوزه پرت کنم توصورت یکی
    حالاهرکی !!!!!!!!!!
    لامصب خعلی حال میده........

alireza1377، Merjhoi، behnam7503 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    عــــــــــاقــــــــا من ی فانتزی دارم ک بعد از اینکــه ب گوش مامانــــــــم رسید حســـــــــــابی از خجالتم در اومد! D-:
    دوس دارم ی سال (در همین حدودای نوجوانی) روز تولدم 29مهر (الان فهمیدین مهری ام یا بیشتر توضیح بدم؟!) برم بهشت رضا (قبرستون) سرخاک مامان بزرگم بعد همینجور ک دارم از خیابون رد میشم ی ماشین بیاد و ویییییییییییژژژژ ! از روم رد شه!
    منم جان ب جان آفرین تسلیم کنم!
    اصن خیلی کلاس داره لامصب! ملت خون گریه میکنن برات!!!

لایـــــــــــــــک: روانییییییییی
    لایـــــــــــــــک: ایول راضیم ازت!
    لایـــــــــــــــک: سرنماز دعات میکنم خدا شفات بده!

alireza1377، Merjhoi، mania20 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیای فیل کشم اینه که برم آکادمی گوگوش تست بدم قبول که شدم نامردی نکنم تا فینال بترکونم تو فینال نوبت اجرام که شد برم رو صحنه میکروفونو بیارم بالا همه جا که ساکت شد یهو ادای گوگوشو در بیارم یه قر بدم بعد بدوبدو برم با کف دستم فرت بخوابونم پخ کله ی اون یارو کله کچله (اسمشو خب نمیدونم) فرار کنم بیام ایران، کلا یه گند اساسی تو برنامه شون بزنم.
    روان پریش هم خودتی

alireza1377، mania20، behnam7503 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    ‏@‏‏¿‏‏@‏
    فانتزیم از بچگی این بوده:
    10سال پیاپی قهرمان مسابقه موتور سواری,ازین موتور پرشیا, باشم.
    توی هر دوره از مسابقات علی کریمی به افتخارم تو تماشاچیا حضور داشته باشه.‏ صداش از تو جمعیت بیاد:/ برو آرنیکا ؛ تو میتونی. بهت افتخار میکنم/
    منم وقتی چن دور زدمو بین 50نفر اول شدم, رو موتور درحال حرکت بایستمو پرچمه پرسپولیسو از زیر لباسم بکشم بیرون هی تکونش بدم.خخخخخخخخخخ
    بعد یهو پرچم از دستم ول بشه تو چرخ موتور گیر کنه باعث شه زمین بخورم.‏@‏‏@‏‏@‏
    در حالیکه از درد به خودم می پیچم حس میکنم یه سایه رو صورتم افتاده.برمی گردم.می بینم جادوگر آسیاست‏!‏ کلاه کاسکت قرمزمو از سرم برمیداره, دولا میشه درگوشم آروم میگه:
    تو باید زنده بمونی.
    من باصدای دو رگه از درد میگم: نه علی,نمیتونم‏!‏
    میگه: گوه خوردی,باید بتونی؛ فهمیدی لعنتی‏‏?‏‏¿‏
    درحالیکه از دماغم خون میاد,دستمو میذارم روی خون و میزنم به لباش‏@‏‏¿‏‏@‏
    وقتی دستمو برمیدارم می بینم أه خون نبوده آب دماغم بوده‏!‏
    جادوگر آسیا منو میذاره تو لامبورگینی مشکیشو میگه: تا بیمارستان حالشو ببر‏!‏
    منم از فرط هیجان سکته میکنم و میمیرم‏!‏
    بچه ها پرسیدن چرا وقتی آب دماغمو زدم ب لب جادوگر,چیزی بهم نگفت‏?‏ سوال به جاییه. چون جرأت نداشت,آخه بابام مدیر همون باشگاهیه که جادوگر توش بازی میکنه.. ها ها ها ها

Merjhoi، mania20، behnam7503 و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که در اینده یک کارگردان و بازیگره مشهور شم ، بعد تمام خاطرات خنده داره بروبکس گله فور جکو به روایت تصویر به صورت فیلم کوتاه در اورم ،
    خدایی یک چیزی میشه که رو دسته خنده بازار و کلیده اسرار میزنه

6. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی من اینکه وقتی معلم(بعله دانشگاه نرفتم راهنمایم البته امسال می رم دبیرستان)سر کلاس یک سوال سخت بنویسه مال فوق پروفسرا بعد بگه این سوال مال پروفراست و هیچ کس تاحالا حلش نکرده.بعد من بگم:اجازه هست
    معلم بگه:چیه؟
    بعد برم پایه تخته شروع به جواب دادن بکنم 7 بار تخته پر شه بعد پاک کنم تا اینکه دستم بشکنه در همون لحظه شکستن دست سوال و حل کنم از هوش برم بعد وقتی تو بیمارستان چشامو وا میکنم معلم.انیشتن.ادیسون.بیل گتس.استیو جاب همه با جایزه نبله جوان ترین نا بقه جوان جهان بالا سرم باشن.بعد به من بگن بیا رعیس امریکا شو من قبول نکنم به میهنم پایبند باشم.
    روانیم خودتی

mania20، behnam7503 و lady taylor از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیای معکوسم اینه:
    که برم یه بار خودمو جای این پلیسا که جریمه میکنن جا بزنم بعد جلو یه ماشینو بگیرم بگم به دلیل نبستن کمربند و سرعت غیر مجاز 500تومن نقدی بیا بالا بعد طرف شک کنه
    بگه: ببخشید میتونم کارتتون رو ببینم منم کارتمو بدم بش بعد طرف در حالی که زل(ذل، ظل، ضل) زده به کارت من از دهنم بپره
    بگم:زیاد زور نزن خیلی تمیز جعلش کردم...
    هیچی دیگه طرف تا خود پلیس 110همراهیم کنه و از خجالت کار حرفه ایمون در بیاد... ^_^

8. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از فانتزیام اینه که دیگه هیچکی فانتزی نداشته باشه اخه منو صاحب افق کتلت کرد گفت هی فانتزی مینویسی و می یای تو افق نرید بچه ها کتلت می شید

mania20، behnam7503 و lady taylor از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    فانتزی یکی از دخترای فورجوک این بود که به گلزار اسید پاشی بشه و...
    فانتزی من اینه که راه میرم یهو گلزار کنارم ترمز کنه و ازم ادرس بخواد منم روش ی کیلو اسید بپاچم اونم کور بشه و دیگه نتونه منو شناسایی کنه و دیگه هیچکس هم بهش پیشنهاد کار نده
    عشق است شهاب حسینی

10. Sara AS

Sara AS AS

2,509
    7,993
    584
    یکی از اون فانتزیای عمومی که همه دارن اینه که ساعت برنارد داشتم(کی سریالشو یادشه) اون سوالایی رو که تو امتحان اومده ولی هرچی میگردی تو کتاب نیست برم تو اینترنت سرچ کنم ببینم اونجا هست...همچین ادم کم توقعی هستم باور کن

Merjhoi، mania20، هلیا و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.