1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فال روزانه _ روز یکشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۹

شروع موضوع توسط sargoli ‏Aug 31, 2014 در انجمن فال و طالع بینی

 1. sargoli

  sargoli ѕαяα & вєняαɗ

  8,530
  26,689
  119,985
  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز بهتر است بیشتر روی مسایل درونی و افکاری که در سرتان پرسه می زنند تمرکز کنید. اجازه دهید عقل و احساس در کنار هم برایتان تعیین تکلیف کنند و شما را به مسیری که بیشتر مشتاق هستید برسانند. البته منظور این نیست که گوشه نشینی کنید و از دوستان یا کارهای خود باز بمانید. اتفاقا تفریح کنید و سرگرمی را هم در اولویت برنامه های خود قرار دهید. ایده هایی که برای کار دارید را می توانید امروز تا اندازه ای اجرایی کنید. در مسایل احساسی احتمالا تنش های پنهانی بین شما و عشقتان پیش می آیند که باید مراقب باشید. شاید با این واقعیت روبرو شوید که برخی مواقع با خودتان یا با عشقتان چندان صادق نبوده اید.
   
  $$h@mid$$ و بوق از این پست تشکر کرده اند.
 2. sargoli

  sargoli ѕαяα & вєняαɗ

  8,530
  26,689
  119,985
  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز ایده های کاری بسیار خوبی در سر دارید که اگر اجرایی شوند موفقیت بسیاری برای شما در پی دارند. در محل کار شاید غیبتی پشت سر یکی از همکاران باشد که بهتر است در آن شرکت نکنید. هرگز حرف هایی که جلوی روی طرف نمی زنید را پشت سر او بیان نکنید. این می تواند موجب تجریب دوستی ها بشود. در رابطه عاطفی شما و عشقتان هر دو لجباز هستید و این مساله می تواند میان شما تنش ایجاد کند. خیلی مراقب حرف هایی باشید که به زبان می آورید. بهتر است برای بهبود رابطه قدم اول را شما بردارید.
   
  بوق از این پست تشکر کرده است.
 3. sargoli

  sargoli ѕαяα & вєняαɗ

  8,530
  26,689
  119,985
  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز در محل کار با رفتارهای عجیبی از سوی برخی همکاران مواجه می شوید. اما اصلا اهمیت ندهید. بهتر است گول حرف های او را نخورید و بیهوده ذهنتان را نیز درگیر او نکنید. در مورد مسایلی که در سر دارید بهتر است با عشق آنها را انجام دهید. حس اجباری بودن نداشته باشید که فقط خودتان را آزار می دهید. اگر در دل دوست دارید به کسی کمک کنید یا به او مشاوره بدهید، حتما این کار را انجام دهید. با عشقتان برنامه ریزی کنید و بیرون بروید. کمی دلخوری میان شما است که باید با کمی مهربانی آن را برطرف کنید.
   
  بوق از این پست تشکر کرده است.
 4. sargoli

  sargoli ѕαяα & вєняαɗ

  8,530
  26,689
  119,985
  فال روزانه متولدین تیر

  از رویاپردازی هایی که هیچ نتیجه مثبتی برای شما ندارند دست بردارید. کمی در عالم واقعی سیر کنید تا اهدافی را که شاید فراموش کرده اید، به یاد بیاورید. امروز زمان خوبی برای مرور پیشرفت خود و رسیدگی به جزئیاتی است که نیاز به توجه بیشتری دارند. روحیه ماجراجویی خود را زنده نگه دارید. شهامت خود را افزایش دهید. برخی نیروها شما را مجبور می کنند تا تغییراتی در کار خود به وجود بیاورید. بهتر است به آنها فکر کنید زیرا خودتان امروز توان درست فکر کردن و درست تصمیم گرفتن را ندارید. در مسایل عاطفی نیز کمی آرام تر باشید و از مشاجره های الکی دست بردارید. به جای سکوت های آزاردهنده با هم در مورد خواسته هایتان حرف بزنید.
   
  بوق از این پست تشکر کرده است.
 5. sargoli

  sargoli ѕαяα & вєняαɗ

  8,530
  26,689
  119,985
  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز نظم و سامان دهی به کارها و حتی افکارتان برایتان بسیار مهم است. اگر فردی از اطرافیان بی نظمی کند کاملا موجب آزار شما می شود. اما سریع عصبانی نشوید و کمی صبر داشته باشید. از اجتماع دوری نکنید و در میان آدم ها باشید و آستانه صبر خود را بیشتر کنید. شما توانایی فراوانی برای درک مبنای اصلی هر موقعیتی دارید. از این نعمت استفاده کنید. برخی رفتارهای شریک عاطفیتان شما را ناراحت می کند. بهتر است عمیق تر به آنها بنگرید و صداقت و صراحت داشته باشید. نگذارید ناراحتی های سطحی شما را آزار دهد و رابطه زیبایتان را به انتها برساند.
   
  narges.m، بوق و Mehdi 3 از این ارسال تشکر کرده اند.
 6. sargoli

  sargoli ѕαяα & вєняαɗ

  8,530
  26,689
  119,985
  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز تا حد امکان روی رفتار و احساسات خود کنترل داشته باشید. برخی مسایل قدیمی امروز در سطح مغز شما هستند و موجب ناراحتی شما شده اند. اما با کمی تمرین آنها را دور کنید. این مساله در محل کار موجب می شود تا تمرکز کافی نداشته باشید. برخلاف این تفکرات، روی برنامه های خود تمرکز کنید تا به اهداف خود بیشتر نزدیک شوید. برخی تجربه های قبل گذشته موجب می شوند در رابطه کنونی خود نیز دچار شک و ناراحتی باشید. اما نگذارید احساسات آزاردهنده قرار امروز شما را خراب کنند. آرام باشید و تفریح کنید.
   
  بوق از این پست تشکر کرده است.
 7. sargoli

  sargoli ѕαяα & вєняαɗ

  8,530
  26,689
  119,985
  فال روزانه متولدین مهر

  دوست دارید در افکار خود باشید و این اصلا بد نیست. اما خیلی هم غیر اجتماعی نشوید و در خودتان فرو نروید. با برنامه ریزی صحیح کارهایتان را انجام دهید. در جو شایعه و غیبتی که در محل کار برپاست خود را وارد نکنید. این می تواند موجب ناراحتی اطرافیان و دوستان شما بشود. این احتمال هست که فردی با کاری جالب موجب خوشحالی شما بشود. خود را برای اتفاق های خوب آماده کنید. این فرد می تواند شریک عاطفی شما باشد و در نتیجه آن یک روز عالی در کنار هم داشته باشید.
   
  بوق از این پست تشکر کرده است.
 8. sargoli

  sargoli ѕαяα & вєняαɗ

  8,530
  26,689
  119,985
  فال روزانه متولدین آبان

  امروز کمی آسیب پذیر هستید. سعی نکنید از واقعیت های درونی خود دور شوید ولی در کنار احساس، روی عقل خود نیز تمرکز داشته باشید. تمرکز فکری خود را روی اهداف بلند مدت بگذارید. از اینکه دیگران به شما مشورت بدهند هراسی نداشته باشید و برعکس استقبال کنید. شاید قدرت تصمیم گیری درستی نداشته باشید و این مشورت ها بسیار به شما کمک می کنند. در رابطه عاطفی خود نیز صداقت داشته باشید. اگر مسایل آزاردهنده ای در میان شما هست آن را با حرف برطرف کنید. مشاجره کردن هیچ نتیجه ای در پی ندارد.
   
  بوق از این پست تشکر کرده است.
 9. sargoli

  sargoli ѕαяα & вєняαɗ

  8,530
  26,689
  119,985
  فال روزانه متولدین آذر

  از اینکه حرف های دل خود را به زبان بیاورید هراسی به دل راه ندهید. با دیگران معاشرت بیشتری داشته باشید و بگذارید خودِ واقعیتان خودش را نشان دهد. خوشبختانه امروز در یک سازگاری خوب عقل و دل قرار دارید و با کمی تمرین و دوراندیشی می توانید از مشورت دیگران به نفع خود بهره بگیرید. اگر عشقتان صبر شما را تمام کرده باید زمانی را به تنهایی بگذرانید تا آرامش خود را باز یابید و دوباره احساس خوب داشته باشید. در روزهای آینده می توانید با هم حرف بزنید و مشکلات را از میان بردارید.
   
  بوق از این پست تشکر کرده است.
 10. sargoli

  sargoli ѕαяα & вєняαɗ

  8,530
  26,689
  119,985
  فال روزانه متولدین دی

  یک روز خوب در انتظار شما است. اجازه ندهید حس گوشه نشینی این حس را خراب کند. به اهدافی که در سر دارید خوب فکر کنید و احساسات خود را کنترل کنید. عقل و دلتان می توانند هم‌راستای هم حرکت کنند. از این نعمت استفاده کنید. در محل کار با مشورت اطرافیان برای اهداف بزرگ تر برنامه ریزی کنید تا با سرعت بیشتری به مقامی که شایسته آن هستید، برسید. در مورد مسایل عاطفی، احساسات خود را کنترل کنید و نگذارید مسایل جزئی موجب برافروخته شدن شما بشود. از کاه کوه نسازید و بیهوده روز خود را خراب نکنید.
   
  SαოıN و بوق از این پست تشکر کرده اند.