1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فال روزانه _جمعه – ۱۳۹۳/۰۶/۷

شروع موضوع توسط sargoli ‏Aug 29, 2014 در انجمن فال و طالع بینی

 1. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز احساس نزدیکی بسیاری به فرد موردعلاقه خود دارید. خوب است این مساله را با او در میان بگذارید تا شدت هیجان و علاقه شما را درک کند. البته توجه داشته باشید که در این کار زیاده روی نکنید. شاید این حس دایمی نباشد و آن وقت ممکن است بعدها برایتان مشکل به وجود بیاید. البته این علاقه، زمینه ساز ارتباط بسیار خوب میان شما می شود و می توانید یک روز عالی و سرشار از هیجان را تجربه کنید. در مسایل کاری نیز همین اندازه انرژی مثبت دارید و می توانید با ارتباط بسیار خوب با همکاران در حوزه کاری نیز پیشرفت های خوبی را شاهد باشید
   
  $$h@mid$$ از این پست تشکر کرده است.
 2. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین اردیبهشت


  کاربردی و مفید بودن واژه هایی هستند که امروز زیاد در مغز شما می چرخند و موجب می شوند تا حالت های روحیتان تغییر کند. انرژی های امروز موجب می شوند تا در محل کار کمی خارج از دستور فکر کنید. یعنی از روش های همیشگی خود کمی دست بکشید و راه های جدید را امتحان کنید. تغییر دکوراسیون را نیز می توانید در ردیف کارهای خود قرار دهید. این کار در روحیه شما تاثیر مثبت دارد. در مسایل عاطفی، بهتر است برای ساده کردن رابطه و صمیمیت بیشتر برنامه ریزی و تلاش کنید. به طور مثال، می توانید برای خود تعیین کنید هفته ای یک بار با هم بیرون بروید و در مورد خواسته های خود حرف بزنید.
   
  Pearlaa از این پست تشکر کرده است.
 3. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین خرداد

  برای شما به ندرت پیش می آید که در حرف زدن کم بیاورید یا رشته صحبت را از دست بدهید. اما امروز در میان مکالمه ای که با دیگران دارید، این احتمال وجود دارد. خود را برای چنین امری آماده کنید. امروز در هر جمعی که وارد شوید می توانید برای خود دوست پیدا کنید. این از جمله مزیت های رفتاری شما است که در مسایل کاری بسیار به کارتان می آید. پس چرا در این امر کم‌کاری می کنید؟ امروز باید همه وقت خود را برای برنامه ریزی و درست کردن تقویم تفریحی با عشقتان اختصاص بدهید. برای هر تعطیلات یا روزهایی که سرتان خلوت تر است برنامه بگذارید و با شریک عاطفی خود بیرون بروید و حسابی تفریح کنید. این امر موجب نزدیکی بیشتر شما می شود.
   
 4. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین تیر

  امروز خیلی خودتان را لوس نکنید و کارهایی که از دستتان بر می آید را خودتان انجام دهید. بد نیست کمی از روند همیشگی خود فاصله بگیرید و راه و روش های جدید را امتحان کنید. این موجب می شود تا کارهای جدیدی نیز باموزید که برایتان بسیار مفید هستند. با افراد جدید آشنا شوید و با آنها معاشرت داشته باشید تا بتوانید ایده های خوب و ناب از آنها دریافت کنید. با افرادی که به نظرتان دیدگاه خوب دارند، قرار ناهار کاری هماهنگ کنید و از تخصص آنها کمک بگیرید. در مسایل عاطفی نیز دایره دوستان مشترک خود را توسعه دهید. به جای اینکه دایم در خانه باید، با دوستان جدید بیرون بروید و تفریحات و سرگرمی های جدید را امتحان کنید. این تفریحات روحیه هر دو شما را بهتر می کند و بیشتر به هم نزدیک خواهید شد.
   
 5. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین مرداد

  نور، صدا، حرکت! امروز زمان فعالیت است. باید با همه انرژی به سوی تلاش و نمایش مهارت ها پیش بروید. خودتان را در سایه مخفی نکنید. از پشت صحنه بیرون بیایید و بگذارید اطرافیان به خوبی درک کنند شما چه ایده های ناب و مهارت های ارزشمندی دارید. حرف های خود را بیان کنید و با انسان های تعامل و معاشرت بیشتری داشته باشید. در مسایل عاطفی نیز هیجان و شادی بسیاری را می توانید به رابطه خود تزریق کنید. شما این توان را دارید با برنامه ریزی برای تفریحات جدید، موجب شادی فرد موردعلاقه تان بشوید. با عشقتان و به همراه دوستان مشترک جاهایی بروید که تاکنون نرفته اید.
   
  ♕ مـــــ☽ــــــاه بانــــو ♕ از این پست تشکر کرده است.
 6. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین شهریور

  مسایل معنوی و عرفانی چیزهایی هستند که گاهی بیش از هر زمان دیگری در زندگی اهمیت پیدا می کنند. امروز با همه وجود می خواهید در این زمینه تحقیق و مطالعه کنید. این کار موجب تغییر دیدگاه شما می شود و تاثیر متفاوتی در زندگی فردی شما خواهد گذاشت. در محل کار نیز امروز می توانید به خوبی در مورد ایده های خود حرف بزنید و طرح های جالبی به همکاران ارائه دهید. در مسایل عاطفی، بهترین کار برای بهبود رابطه میان خود و معشوق این است که به مکان های جدید بروید و تفریحات تازه ای را تجربه کنید. شایستگی این را دارید که در جایگاه بهتری باشید و باید خودتان تلاش را آغاز کنید.
   
 7. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین مهر

  چرا احساس می کنید انجام کارهایی که در سر دارید مشکل است؟ اگر برای آنها برنامه ریزی داشته باشید و در موردشان به درستی تحقیق و مطالعه کرده باشید، بدون شک می توانید آنها را به انجام برسانید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که خوش بینی و رفتار مهربان با اطرافیان نیز در پیشرفت و موفقیت شمابی تاثیر نیستند. اگر در انجام پروژه های کاری خود با همکاران مشارکت دارید، باید صبر و مثبت‌اندیشی خود را بیشتر کنید. در مسایل عاطفی، امروز می توانید فرد موردعلاقه خود رابیابید و در مورد احساسات خود با او حرف بزنید. اگر در حال حاضر در رابطه دایمی هستید، این فرصت را دارید تا با برنامه ریزی درست هیجان و تفریحات جدید را وارد رابطه خود کنید.
   
 8. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین آبان


  امروز همه انرژی های کائنات بر این استوار هستند تا شما را به موفقیت بیشتر برسانند. اگر مدیر هستید این را بدانید که نیروی کارما شما را به جاهای خوبی می رساند. می توانید در نتیجه تلاش هایی که قبلا انجام داده اید، امروز با انسان های جدید آشنا شوید و از دیدگاه های آنها برای برنامه ریزی بهتر در حوزه کارهای خود بهره بگیرید. همه اتفاق ها به دلیل مشخص روی می دهند. ملاقات انسان هانیز بی هدف نیست. امروز احتمال اینکه با فردی جدید آشنا بشوید بسیار زیاد است. این آشنایی شاید در ابتدا معمولی به نظر برسد، اما در طولانی مدت به یک عشق زیبا تبدیل خواهد شد و می توانید مسایل بسیاری از هم بیاموزید.
   
 9. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین آذر


  امروز باید خود را به سرم واقعیت ها ببندید. یعنی اینکه در دنیای واقعی سیر کنید و با صداقت و راست‌گویی ارتباطات خود را بهبود ببخشید. جایی برای عصبانی شدن نیست. با صبر و خوش بینی، در حوزه کاری خود تحقیق و مشورت کنید. اگر ایده های شما مورد قبول قرار نگرفتند، ناراحت نشوید و برای دفاع از آنها تلاش کنید. در محل کار یا خانه می توانید تغییر دکوراسیون دهید. امروز در مسایل عاطفی باید همچون اسفنج باشید. یعنی چه؟ یعنی اینکه مسایل ارزشمند و مثبت را جذب کنید و در خود نگه دارید. می توانید با همفکری شریک عاطفی خود، برای تفریحات بیشتر برنامه ریزی کنید. حتی یک تقویم درست کنید و برای هر کدام از روزهای تعطیل یک برنامه هیجان انگیز تعریف کنید.
   
 10. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین دی

  امروز در محل کار بسیار پرانرژی هستید. خوش شانسی نیز با شما یار است و می توانید از این همه رویداد مثبت، برای بهبود شرایط و پیشرفت در کار استفاده کنید. تلاش برای انجام بهتر کارها موجب می شود تا مدیرتان آن را ببیند و در این مسیر به شما کمک کند. از مشورت گرفتن از دیگران هراس نداشته باشید. در مسایل عاطفی، اگر در رابطه دایمی هستید، اصلت زمان خوبی برای صحبت های عمیق نیست. سعی کنید مسایل را سطحی ببنید و خیلی ساده از کنار آنها رد شوید. اگر مجرد هم هستید، بهتر است امروز به دنبال نیمه گمشده خود نباشید.