1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فال روزانه – سه شنبه ۱۳۹۳/۰۸/۱۳

شروع موضوع توسط sargoli ‏Nov 4, 2014 در انجمن فال و طالع بینی

 1. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین فروردین

  آیا دلتان می خواهد تحولی در وجود خود به وجود بیاورید؟ به خواسته های درونی خود توجه کنید. ببینید واقعا چه می خواهید. فرصت هایی که در آن زمینه برایتان پیش می آید را غنیمت بشمارید. نباید خواسته های درونی خود را نادیده بگیرید. به آن بی توجه نباشید. از اینکه در جهت خواسته های قلبی پیش بروید هراس نداشته باشید. همه دنیا برای برآورده شدن خواسته های شما در تلاش است. هیچ کس از اینکه کنترل شود خوشش نمی آید. اگر تصور می کنید روش رفتاری شما درست است، به همان راه بروید و کاری به دیگران نداشته باشید. شاید با عشقتان دچار مشکل بشوید زیرا می خواهید کارهای دلخواه خود را انجام دهید. اما رئیس بازی در نیاورید. بیشتر سعی کنید با هم کنار بیایید.
   
  ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، بوق، ѕαмα و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 2. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین اردیبهشت


  اگر به روش های همیشگی خود ادامه دهید شاید احساس قدرت به شما بدهد اما از نظر احساسی شما را عقب نگه می دارد. شهامت این را داشته باشید تا مطابق خواسته های خود رفتار کنید. بیشتر روی اهداف خود متمرکز باشید. دلیلی وجود ندارد تا دیگران را تغییر دهید. سرتان به کار خودتان باشد و برای تغییر مسیرهای زندگی خود تلاش کنید تا تغییرات مثبت در زندگی شما روی دهد. باید ذهن خود را از بارهای منفی خارج کنید. دلسوزی برای خودتان اصلا روش درستی نیست. به جای حسرت خوردن، دست به کار شوید و ارتباط های خود را طوری تغییر دهید که موجب خوشحالی شما بشود. اگر کسی که با او در ارتباط هستید، فرد دلخواهتان نیست، شهامت بیان این مساله را داشته باشید.
   
  ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، بوق، ѕαмα و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 3. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز زمان خلاقیت است. امروز این فرصت را دارید تا در گروهی قرار بگیرید که ایده های جالبی را در سر شماجرقه می زنند. درست است که دوستان خوب و زیادی دارید اما ارتباط های خود را بیشتر کنید تا هر روز بیشتر پیشرفت کنید. هر انسانی یک دیدگاه متفاوت دارد و با زیاد شدن دوستان، این دیدگاه ها بیشتر خواهند بود. سپس از میان آنها افراد متناسب با خود را انتخاب کنید و صمیمیت بیشتری با آنها برقرار کنید. شاید با عشقتان دچار کمی تنش و مشاجره بشوید. اما از او بخواهید مودبانه تر رفتار کند و شما هم آرامش خود را حفظ کنید. هر دو شما به نصیحت اطرافیان نیاز دارید تا بتوانید مشکلات رابطه تان را کم کنید.
   
  ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، بوق، ѕαмα و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 4. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین تیر

  امروز احتمالا با مشکلات جدیدی روبه رو می شوید. شاید با مدیر یا رئیس خود دچار بحث هایی بشوید که احساسات شما در کار را کمی دچار تردید می کند. یعنی به کارهایتان بدبین می شوید. اما اینها هیجانات زودگذر هستند و پس از چند روز برطرف می شوند. تصمیمی در این مورد نگیرید و کمی صبورتر باشید. عصبانیت ها گذرا و ناپایدار هستند. اگر بتوانید جلوی زبان خود را بگیرید، این امید هست که انتهای این بحث ها خیر و خوشی باشد و موقعیت شما تثبیت شود. امروز احساسات شما زیاد هستند و می توانید طبق خواسته های خود پیش بروید. امروز این شهامت را دارید تا بر اساس خواسته های خود رفتار کنید. به جای اینکه دنبال هیجان باشید، کمی به خواسته های درونی خود فکر کنید تا در انتخاب هایتان موفق تر باشید و مسیر درستی در زندگی پیدا کنید.
   
  ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، MahDiyaR Mjd، بوق و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 5. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین مرداد


  پیش از اینکه آتشفشان درونی شما فوران کند، برای کنترل آنها برنامه ریزی کنید. باید بتوانید برای هر نوع مشکلی یش بینی درستی داشته باشید تا با مشکلی مواجه نشوید. احساسات شما امروز زیاد هستند و ممکن است در جهت عصبانیت یا واکنش های هیجانی و منفی پیش برود. باید روی آنها کنترل داشته باشید. مراقب باشید به دایره دوستان خود آدم اشتباهی اضافه نکنید. پیش از اینکه هر حرفی را به زبان بیاورید، در مورد آن درست فکر کنید. ذهن خود را باز کنید. دنبال فرصت ها و موقعیت های جدید باشید. باید بتوانید برای فرصت های جدید دنبال راهکار باشید. حتی رابطه عاطفی خود را نیز شاید بهتر باشد عوض کنید. اگر در این رابطه خوشحال نیستید از بیان آن نترسید. این به نفع هر دوی شما است.
   
  sara.t، ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، بوق و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 6. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین شهریور

  شما اصولا کنترل خوبی روی رفتارهای خود دارید . اما امروز شاید نتوانید حسادت های خود را کنترل کنید. این موجب می شود تا واکنش های هیجانی و منفی از خود نشان دهید. بهتر است برای چنین مواقعی برنامه های ذهنی داشته باشید تا بتوانید آنها کنترل کنید. به قلب خود اعتماد کنید. اگر احساس کردید در جایی مشکلی هست و یک جای کارتان می لنگد، شاید احساستان درست باشد، اما تا شواهد آن را پیدا نکرده اید، اقدامی نکنید. قضاوت هم نکنید. امروز احتمالا احساسات شما تغییراتی می کنند. خانه خود را تغییر دکوراسیون می دهید و دوست دارید در دوستان و اطرافیان هم حذف و اضافه هایی داشته باشی که ایده بسیار خوبی است. اگر فردی که با او هستید، مناسب نیست این مساله را با او مطرح کنید تا زندگی روال تازه ای بیابد.
   
  ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، بوق، ѕαмα و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 7. liiiiiiiiiiiiiiiiiike
   
  ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، بوق، ѕαмα و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 8. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین مهر


  ارتباط های شما امروز شاید در مسیر منفی در حرکت باشند. این را در نظر داشته باشید و برای هر احتمال ناراحت کننده ای، آماده باشید تا هیجانی و شتابزده رفتار نکنید. شاید مدیر یا شریک زندگیتان در مقابل شما گارد بگیرد و این مساله موجب خشمتان بشود. اما مراقب باشید کاری نکنید که بعدها برایتان بسیار بد شود. بیشتر تمرکز خود را روی مسایلی بگذارید که می توانید روی آنها کنترل داشته باشید. تا جای ممکن از انسان ها دور باشید تا مشاجره ای پیش نیاید. با عشقتان همانند یک دیکتاتور رفتار نکنید. اگر مشکلی با او دارید، به نیازهای او هم توجه کنید و یک طرفه قضاوت نکنید. بهتر است با همفکری هم راهی برای برطرف کردن مشکلات بیابید تا فاصله بزرگی میانتان به وجود نیاید.
   
  elahe00، ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، بوق و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 9. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین آبان

  به کارهای خود سروسامان بدهید. کمی برنامه ریزی کنید تا از این وضعیت ثابت و روزمره خارج شوید. البته به دلیل هیجانات زیادی که امروز دارید شاید واکنش های منفی نشان دهید. باید رفتارها و احساس های خود را کنترل کنید. اگر کسی در مقام مخالفت با شما بر می آید، به جای دهان به دهان گذاشتن با او، رفتار خود را کنترل کنید. یک نفس عمیق بکشید و حرفی نزنید که بعدها بخواهید برای آن عذرخواهی کنید. اگر امروز حق انتخابی به شما داده شد، گزینه ای را انتخاب کنید که تاکنون نکرده اید. منظور این است که وارد مراحل جدید از زندگی بشوید. رابطه عاشقانه شما تعادل بیشتری می یابد. با عشقتان می توانید هیجان و شادی زیادی را تجربه کنید. اگر مجرد هستید، چشمانتان را باز کنید و به قلبتان رجوع کنید. دنبال فردی باشید که واقعا مناسب است و با هرکسی بنای دوستی نگذارید.
   
  elahe00، ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، بوق و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
 10. sargoli

  sargoli چه زود میگذره...

  8,530
  26,705
  120,055
  فال روزانه متولدین آذر

  امروز سعی می کنید تا محدودیت های خود را از بین ببرید. خلاقیت و اشتیاقات شما زیاد هستند. بر مبنای این احساس ها، می توانید تعریف های جدیدی از زندگی داشته باشید. اگر بتوانید برخی چهارچوب ها که برای خود تعریف کرده اید را از میان بردارید، حس های مثبت بیشتری را در زندگی تجربه خواهید کرد. به پیش بینی های خود اعتماد داشته باشید. به آدم های جدید هم بدبین نباشید شاید آنها کسانی باشند که شما برای پیشرفت نیاز دارید. امروز بسیار دوست دارید همه زندگیتان را تغییر دهید. اما برای تصمیم گیری های مهم در زندگی روز خوبی نیست. بهتر است این افکار را به روزی دیگر موکول کنید. در ارتباط عاطفی هم کمی مشاجره دارید که اگر بتوانید جلوی زبان خود را بگیرید، همه چیز خوب پیش خواهد رفت.