1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

فال روزانه یک‌شنبه 7 تیر 1394

شروع موضوع توسط Pєумαη_кQz ‏Jun 28, 2015 در انجمن فال و طالع بینی

 1. چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

  دوست عزیزی که 7 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تمام امسال سرشار از احساسات خواهید بود، از این احساسات در راه های خوب استفاده کنید و از آنها نتیجه مثبت بگیرید. در مواجهه با زندگی روزمره به ویژه در چند ماه اول منطقی و ثابت قدم باشید تا در تمام طول سال موفق باشید. برای رسیدن به آرامش و رفع استرس و فشار کاری در مرداد ماه با دوستان و نزدیکانتان به تفریح بپردازید. اما مواظب باشید اگر دوست هایتان زیادی ولخرجی کردند شما با آنها همراه نشوید و به بودجه تان توجه کنید. در آبان ماه خلاق و شجاع باشید و برای رسیدن به رویاهایتان تلاش کنید. در بهمن ماه بلندپروازتر از همیشه خواهید بود و بزرگ ترین رویاها را برای آینده تان خواهید داشت. در فروردین ماه زندگی اجتماعی شما بسیار پر شور خواهد بود. در تمام طول سال برای همه عزیز خواهید بود!

  فروردین

  امروز برای شما روز خوبی است. فرصت های جدید بسیاری بر سر راه زندگیتان قرار خواهند گرفت. برای این که نتیجه بهتری به دست بیاورید به نفعتان است به جای این که به تنهایی کار کنید به صورت گروهی فعالیت کنید. امروز ویژگی هایی که مورد نیاز دیگران هستند در شما وجود دارند، سعی کنید از آنها به نحو احسن استفاده کنید و خودتان را با انرژی جمع هماهنگ کنید. انرژی بسیار زیاد این روز را با عشقتان شریک شوید. او را به یک شام خوشمزه در یک رستوران خوب دعوت کنید و یا با هم به سینما بروید. شاید وقت آن رسیده است که رابطه خود را جدیتر کنید و به مرحله ای فراتر از نامزدی برسانید..
   
 2. اردیبهشت
  امروز احساس و غریزه شما قویتر از عقل و منطقتان عمل می کند. روزی بینظیر پیش رو دارید که در آن حال و هوای خوب و ذهنی آزاد خواهید داشت. احساسات شما بسیار فعال خواهند بود، پس از این انرژی استفاده کرده و در آن با دیگران شریک شوید. روح سخاوتمند و مهربان شما امروز مورد نیاز اطرافیانتان خواهد بود. توصیه های ارزشمندی که در اختیار دیگران می گذارید به آنها کمک بسیاری خواهد کرد. برای متاهل ها اوضاع حسابی روبراه است. مجرد ها هم خودشان را خوب نشان دهند و در مورد عقاید و نیازهای خود با دیگران صحبت کنند، این کار ممکن است برای آنها شانس های خوبی برای آشنایی با نیمه گمشده شان فراهم کند.
   
 3. خرداد

  امروز خیلی رویاپرداز شده اید و احساسات و حالاتتان خیلی متغیر هستند. همراه کردن دیگران با شوخ طبعی اغراق شده تان کمی سخت خواهد بود چرا که بقیه به اندازه شما هیجان زده و پرشور نیستند. شاید هم آنها مشکلاتی داشته باشند و احساسات آنها به دلایلی که شما نمی دانید با شما فرق داشته باشند. پس به این موضوع توجه کنید و ملاحظه آنها را هم بکنید. در رفتارتان با عشقتان مواظب باشید، خیلی تند حرف نزنید و اگر می خواهید کاری کنید اول نظر او را بپرسید و بر اساس حدس و گمان های خودتان پیش نروید. به هیچ عنوان سعی نکنید به او دروغ بگویید، حتی دروغ مصلحتی، چشمانتان شما را لو خواهند داد!
   
 4. تیر
  امروز به دوستانتان توجه ویژه ای داشته باشید. شاید یکی از آنها به مشکلاتی برخورده باشد و به توجه و حمایت بیشتری از جانب شما احتیاج داشته باشد. اگر می توانید با چند تن از دوستانتان جمع شوید و یک مهمانی شام یا هر فعالیت دیگری که باعث خنده و شادی شما خواهد شد را ترتیب دهید. دوستی هایتان بزرگترین گنجینه ای هستند که دارید، پس قدر آنها را بدانید و به دوستانتان نشان دهید که چقدر برای شما ارزشمند هستند. شاید احساس کنید عشقتان آنقدری که باید به شما توجه نمی کند، اما بد نیست کمی هم به رفتار خودتان دقت کنید، آیا شما این حس امنیت عاطفی را به او انتقال می دهید؟
   
 5. مرداد
  امروز طبیعت هنرمند شما به طور ویژه ای فعال شده است. منطق و احساستان دست به دست یکدیگر داده اند و می توانند همراه با هم کاری فوق العاده انجام دهند. از خلاقیت خود استفاده کنید و کاری کنید که این توانایی شما دیده شود. ممکن است کمی تمایل به تنبلی داشته باشید. اگر دلتان می خواهد روی مبل لم بدهید و هیچ کاری نکنید، اشکالی ندارد. اما یادتان باشد که انرژی بسیار زیادی در درونتان دارید که اگر بخواهید از آن استفاده کنید برای شما نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. امروز برای شما روز خوبی خواهد بود. در این روز زیبا با عشقتان شریک شوید. یک شام خوشمزه دو نفره و یا تماشای یک فیلم رمانتیک در کنار هم گزینه های خوبی می توانند باشد.
   
 6. شهریور

  امروز هیچ چیزی از نگاه تیز بین شما دور نخواهد ماند و به همه چیز توجه خواهید کرد. حس ششم شما قویتر از هروقت دیگری کار می کند، مغزتان به تیزی شمشیر و احساستان فوق حساس است. امروز تمام روز رادارهایتان با قدرت تمام فعال خواهند بود و با تلاش بسیار کم خواهید توانست به موفقیت های بسیار زیاد دست پیدا کنید. انگار همه چیز دست به دست هم داده و دنیا در خدمت شما قرار گرفته است. از این روز زیبا و شرایط هموار نهایت استفاده را ببرید. اگر در رابطه تان چیزی وجود دارد که شما را ناراحت می کند آن را با عشقتان در میان بگذارید. شاید الان با خودتان فکر کنید که بهتر است این موضوع را نگفته و او را ناراحت نکنم، اما این کار درد داز مدت روی رابطه شما اثری مخرب خواهد داشت.
   
 7. مهر

  امروز بسیار پر انرژی و سرحال هستید و دلتان هوس مهمانی رفتن و خوشگذرانی کرده است، ولی متأسفانه به دلیل نامعلومی احساسات اطرافیانتان مثل شما نیست و انگار کمی بی حوصله هستند. شاید بهتر باشد شما هم خودتان را با آنها هماهنگ کرده و فعلا بیخیال این احساس خود شوید چون به احتمال زیاد آنها به هیچ عنوان با شما همراهی نخواهند کرد. حتی اگر دیگران به شما گفتند که حالشان خوب است هم باور نکنید. به احتمال زیاد یک چیزی در جریان هست که آنها را ناراحت کرده است. اگر عشقتان هم جزء گروه افراد بی حال و حوصله امروز است او را بیرون ببرید، با هم غذا بخورید و تا جایی که می توانید او را بخندانید.
   
 8. آبان
  امروز خیلی خودتان را ناراحت این نکنید که همه کارهای موجود در برنامه روزانه تان را انجام بدهید. تلاش ودتان رابکنید ولی به خودتان فشار نیاورید و خودتان را اذیت نکنید. کمی به احساسات و روابطتان یپردازید. سعی کنید به جای خشونت و حالت متخاصم با نگاهی حساس و با اهمیت دادن به طرف مقابلتان به این قضیه نگاه کنید. اگر خوب فکر کنید خواهید دید که اگر لحنی آرام و مهربان داشته باشید دیگران خیلی بهتر و راحتتر حرف هایتان را قبول خواهند کرد. گاهی سختی های زندگی باعث می شوند از کسانی که دوست داریم غافل شویم و یادمان برود که چقدر آنها را دوست داریم، آخرین باری که به عشقتان گفته اید «دوستت دارم» کی بوده است؟
   
 9. آذر

  اگر امروز کسی به لطیفه هایتان نمی خندد خودتان را اصلا ناراحت نکنید. این بدان معنا نیست که شما آدم بیمزه ای هستید، فقط بعضی وقت ها مردم حال و حوصله شوخی و خنده را ندارند. هرچند مسخره به نظر می رسد، اما امروز همه خیلی بی حوصله هستند و بیشتر از خندیدن برای گریه کردن آمادگی دارند! احساسات نهفته ای که دارند شما را می خورند را با دیگران در میان بگذارید و در مورد آنها صحبت کنید. امروز بیرون ریختن احساسات درونی که موجب ناراحتیتان می شوند برای شما خیلی راحت خواهد بود. این موضوع شامل رابطه عاطفی شما نیز می شود. اگر حرف هایی دارید که روی دلتان سنگینی می کنند و باید به عشقتان بگویید، امشب وقت بسیار خوبی برای این کار است.
   
 10. دی

  امروز دست از خجالتی بودن بردارید. احساساتتان را با صراحت تمام بیان کنید. هرچقدر بیشتر در مورد احساستان با دیگران حرف بزنید، آنها هم بیشتر به درد دل کردن با شما مشتاق خواهند شد. امروز برای شما همراه با لحظات لطیفی خواهد بود که وقتی امشب به آنها فکر کنید خواهید دید که ارزش این را دارند که در دفتر خاطراتتان ثبت شوند. افکار شما امروز واضح و در هماهنگی با احساسات عمیق قلبیتان خواهند بود. اگر احساس می کنید که نیاز به تنهایی دارید و می خواهید در خلوت خودتان باشید این موضوع را با عشقتان در میان بگذارید، البته حواستان باشد طوری حرف نزنید که او را ناراحت کنید. او درک خواهد کرد که همه ما گاهی به تنهایی نیاز داریم.