1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

غیر ازینه !؟!؟

شروع موضوع توسط analy ‏Oct 17, 2014 در انجمن اسپمکده

1. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    خدایی دقت کردین ...
    کافیه دختر با دوس پسرش یا برعکس بخان باهم برن بیرون هر چند هم جاش نزدیک باشه...آخر یکی از خونواده ها کاری میکنن قبلش آدم سر تایمی ک میخاد نرسه حتا اگه با دقیق ترین برنامه ریزیا باشه...
    والا ...غیر اگه غیر اینه بیا بزن تو دهنم...

2. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    سرتاپا تیپ زده بودم میخاسم برم بیرون ب مامانم گفتم مامان دارم میرم بیرون یکم هوای تازه بخورم با صراحته تمام برگشته بم گفته باشه برو ولی ب اون هوای تازه بگو خودشم برت گردونه ...

parimah از این پست تشکر کرده است.
  3. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    ی بنده خدایی گفت :
    بابا دارم میرم بیرون 11/12 شب برمیگردم بابام برگشت گفت خودت هیچی ولی حداقل فکر دختره هم باش...

4. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    قبول دارین دقیقا وقتی ک مهم ترین قرار رو دارین حالا ج شخص باشه یا کلا ی جای مهم و خوبی کار داشته باشین قبلش از رفتن پشیمونتون میکنن یا موقعی ک برگشتین از رفتنون پشیمون میشین ...

5. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    قبول دارین وقتی ی چیزی میخری ک دوسش داری و هرچند هم منطقی باشه دلیلت واسه خریدنش ی انتری پیدا میشه ک بگه کردن تو پاچت یا نباید میخریدی تو ک داشتی ...!!!؟؟؟ن واقعا دوس دارم بگیرم جرش بدم اون شخصو...تو اون لحظه...

6. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    جالب ترین چیز طبیعت اینه ک همه حیوانات لختن ولی زیبا هستن اما آدمی ک لخت هست واقعا زشته مگر ی لباس بپوشه هرچند لباس کم باشه ...

7. parimah

parimah P & S

1,314
    7,166
    5,044