1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

غیرت یا روشنفکری ؟!

شروع موضوع توسط ShekaMu º³¹ ‏Aug 28, 2014 در انجمن مذهبی

1. ShekaMu º³¹

ShekaMu º³¹ ᓅـاڪً בیــس لایـــᓅ

403
    1,309
    3,839
    هنوز نمیدونم غیرت چیه ، روشنفکری چیه!
    تا اینجا که از دل جامعه فهمیدم نتیجه این شده که روشنفکری اسمیه که بعضی ها برای سرپوش گذاشتن روی بی غیرتیشون میذارن و بعضی ها هم استفاده میکنن برای فرار از زیر نگاه غیرت دیگران!
    کی گفته غیرت فقط مال مرده؟ کی گفته غیرت عربده زدن و دادوهوار کردنه؟
    غیرت یعنی اون پسر آدامس فروشی که حدودا 12سال داشت ولی توی گرمای جاده ی فهرج داخل پمپ بنزین آدامس می فروخت ..هم خودش هم برادرش! اما نمیذاشتن خواهر بزرگترشون که سالمم بود و هیچ مشکل جسمی ای نداشت بره کار کنه.... شاید این دوتا بچه هیچوقت توی زندگیشون فریاد نزده باشن و داداوهوار نکرده باشن...
    اما توی خیابون زنی رو میبینم که تو (چه دخترباشی چه پسر) از دیدنش خجالتش میکشی اما توی وجود خودش چیزی به نام خجالت و شرم نیست ....من یه انسان با افکار عقب افتاده نیستم و حتی از افکار قدیمی به شدت متنفرم..میدونم الان سال 2013 هستش و عصر عصره ارتباطات...الان زمانیه که هیچ فیلمی نیست که داخلش شهوتت رو نشونه نگرفته باشه...افکار منم جدیده...اما اینکه دارم توی این زمونه زندگی میکنم دلیل بر بی غیرت بودنم نیست!آی پسرک به حساب خودت زرنگ ... واقعا خودت حاضری با اونیکه الان توی خیابون دستاشو گرفتی ازدواج کنی؟؟ اگه واقعا به چشم شریک زندگیت نگاهش میکنی پس چرا انقد به لجن کشیدیش؟ کیو داری گول میزنی؟ حواست به خودت هست؟آی دخترک به حساب خودت باهوش ... تو داری دل به کی میدی؟ داری میبینی که وقتی ردش میکنی میره سراغ نفر کناریت! هنوزم میخوای خودتو گول بزنی که عاشقته؟ که عاشقشی؟ داری انقد ارزون خودتو به باد میدی؟ به چه قیمتی؟دیگه خیلی از دخترا هم شدن ربات! هیچ فکری .. هیچ باوری .. هیچ چیزی از خودشون ندارن. فقط نگاه میکنن بقیه چیکار میکنن اونا هم عین یه روبات برنامه ریزی شده عمل میکنن..!حرفم سر چادری و غیر چادری نیست. چه بد حجابایی که انسانیت و شرفشون هیچوقت زیر سوال نمیره و فروخته نمیشه.
    چه چادری هایی که فقط یه پارچه کشیدن دور خودشون تا زشتی و بوی کثافت روحشون معلوم نشه.خانم چادری ... خانم محجبه ... خانم بد حجاب .. خانم بی حجاب:من دارم از نگاه یه پسر صحبت میکنم. یه پسر با تمام عواطف و تمایلات یک انسان و به خصوص یک مرد.. یه پسر مثل تمام اونایی که توی خیابون میبینیدشون و میبیننتون، از هیچکدومشون بهتر نیستم و از هیچکدومشونم بدتر نیستم.. حرفم فقط اینه: .... ارزون نیستی که داری ارزون میکنی خودتو ....اگه میبینید جوری باهاتون رفتار میشه که حس میکنید ارزشتون بیشتر از این نیست فقط دوذلیل داره: اولا که خودتون دارین اینو یادشون میدین! ثانیا بهتون القا میکنن کم ارزشین تا ارزون به دست بیارنتون (دیگه صریح تر ازاین نمیتونم بگم!)

نمیدونم این پست چه بازخورد هایی خواهدداشت ولی لازم بود.
    منتظرم یکی از خانم ها هم بنویسه ، نه برای درگیری های لفظی! نه اصلا. این پست من دقیقا برعکس این کاره.
    از دید یه پسر غریبه بهت گفتم .. نه ازدید بابات یا یک روحانی
    امیدوارم یک خانم هم از نگاه یه دختر بنویسه ( چه در مورد دخترا چه در مورد پسرا ) تا بلکه حداقل یه نفرم که شده به خودش بیاد​

×امیرمحمد ×، $$h@mid$$ و M.G.Captain از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. ممنون

Inj3ctor از این پست تشکر کرده است.
  3. analy

analy Night Evil

241
    4,787
    10,043
    درگیر شدم...مرسی

Inj3ctor از این پست تشکر کرده است.
  4. ѕαмα

ѕαмα "سیستِمــــ تَذکــر سایــتــ " 凸 (︶︵︶) 凸

4,937