1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

غلط زیادی که جریمه ندارد.

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ‏Mar 17, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. MOHAMMAD

MOHAMMAD

701
    1,840
    363
    چوپانی گله را به صحرا برد به درخت گردوی تنومندی رسید.از آن بالا رفت و به چیدن گردو مشغول شد که ناگهان گردباد سختی در گرفت، خواست فرود آید، ترسید. باد شاخه ای را که چوپان روی آن بود به این طرف و آن طرف می برد. دید نزدیک است که بیفتد و دست و پایش بشکند.در حال مستاصل شد...از دور بقعه امامزاده ای را دید و گفت:ای امام زاده گله ام نذر تو، از درخت سالم پایین بیایم. قدری باد ساکت شد و چوپان به شاخه قوی تری دست زد و جای پایی پیدا کرده و خود را محکم گرفت.گفت: ای امام زاده خدا راضی نمی شود که زن و بچه من بیچاره از تنگی و خواری بمیرند و تو همه گله را صاحب شوی.نصف گله را به تو می دهم و نصفی هم برای خودم...قدری پایین تر آمد.وقتی که نزدیک تنه درخت رسید گفت:ای امام زاده نصف گله را چطور نگهداری می کنی؟ آنهار ا خودم نگهداری می کنم در عوض کشک و پشم نصف گله را به تومی دهم. وقتی کمی پایین تر آمد گفت:بالاخره چوپان هم که بی مزد نمی شود کشکش مال تو، پشمش مال من به عنوان دستمزد. وقتی باقی تنه را سُرخورد و پایش به زمین رسید نگاهی به گنبد امامزاده انداخت و گفت:چه کشکی چه پشمی؟ ما از هول خودمان یک غلطی کردیم غلط زیادی که جریمه ندارد.

barfi، erisa، fardin0688 و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
  3. SHAPARAK

SHAPARAK هميشه بيادتونم...

581
    12,326
    16,912
    :18:همینه دیگه پس واسه چی میگن عهدی رو که با خدا در سختی و مشکلات میبندی در راحتی و آسایش فراموش نکن !:giggle: واقعا که عجب صبری داره خدا :frown:

barfi، ♥alireza♥ و ★ سونامی ★ از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. خیلی قشنگ بود
    ادم چقدر سریع یادش می ره :cry:

SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
  5. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,619
    29,365
    كاش ميفهميديم.دروغ. كناه بس بزركيست.پيش كبرياي الهي. . .

اتنا .. از این پست تشکر کرده است.