1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عکس Saman وقتی واسش پست تبریک تولد نذاشتیم

شروع موضوع توسط Sara skelet ‏May 26, 2012 در انجمن عکس طنز

1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,506
    24,610
    62,719
  2. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846
    1,083
  3. تولــــــ ـــ ــد داداش ســــامان :smile: شروع موضوع توسط girl turk70 17/3/12 در انجمن تبریک تولد سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه دهه هفتادیا و به خصوص مدیر دهه هفتادیا داداش سامانم که امروز تفلدشه الهی زندگیت طعم عسل شه .....دعای دشمنت هی بی اثر شه ....ستاره ات تا ابد روشن بمونه.. ..سیاهی راه خونه ات رو ندونه......الهی مرغ عشق ارزوهات.....سر شب تا سحر بخونه ........ تفـــــــــــلدت مبالـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــــــــک + یادمه یه سال پیش تو روز تفلدم تو اوج دوران ناراحتیم تنها کسی بودی که تو وبلاگت تفلدمو تبریک گفته بودی میسی که همیشه مثل داداش هوامو داشتی....... داغلار دایاقین اوسون ...گونش چراغین اوسون....... .اچیلسین باغلی یولار...گوزلرین ایدین اوسون.....تولودون مبارک اولسون از ته دلم واست ارزوی بهترینارو دارم و از همه مهمتر اینکه به خانومیت برسی و من و بهنامم پاشم بیام واس تبریک اینم کیک تفلد بچه داداشم تقدیم به داداشم

پس این چی بود من واس داداش سامان روز تولدش گذاشته بودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پست تبریک تولد بود

Admin از این پست تشکر کرده است.
  4. تولــــــ ـــ ــد داداش ســــامان :smile: شروع موضوع توسط girl turk70 17/3/12 در انجمن تبریک تولد سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه دهه هفتادیا و به خصوص مدیر دهه هفتادیا داداش سامانم که امروز تفلدشه الهی زندگیت طعم عسل شه .....دعای دشمنت هی بی اثر شه ....ستاره ات تا ابد روشن بمونه.. ..سیاهی راه خونه ات رو ندونه......الهی مرغ عشق ارزوهات.....سر شب تا سحر بخونه ........ تفـــــــــــلدت مبالـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــــــــک + یادمه یه سال پیش تو روز تفلدم تو اوج دوران ناراحتیم تنها کسی بودی که تو وبلاگت تفلدمو تبریک گفته بودی میسی که همیشه مثل داداش هوامو داشتیو.و.............................
    پس این چی بود من واس داداش سامان روز تولدش گذاشته بودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پست تبریک تولد بود

5. تولــــــ ـــ ــد داداش ســــامان :smile: شروع موضوع توسط girl turk70 17/3/12 در انجمن تبریک تولد سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه دهه هفتادیا و به خصوص مدیر دهه هفتادیا داداش سامانم که امروز تفلدشه الهی زندگیت طعم عسل شه .....دعای دشمنت هی بی اثر شه ....ستاره ات تا ابد روشن بمونه.. ..سیاهی راه خونه ات رو ندونه......الهی مرغ عشق ارزوهات.....سر شب تا سحر بخونه ........ تفـــــــــــلدت مبالـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــــــــک و.................. پس این چی بود من واس داداش سامان روز تولدش گذاشته بودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پست تبریک تولد بود

6. تولــــــ ـــ ــد داداش ســــامان :smile: شروع موضوع توسط girl turk70 17/3/12 در انجمن تبریک تولد سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به همه دهه هفتادیا و به خصوص مدیر دهه هفتادیا داداش سامانم که امروز تفلدشه الهی زندگیت طعم عسل شه ...و.........

7. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,347
    907
    اووووووووووووووو............متوجه شدیم عزیزم نیازی به این کارا نبود:16:

8. MahD!ye

MahD!ye مدیربخش زنگ تفریح

15,168
    16,846