1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عکس های دوم معماری

شروع موضوع توسط shakila_nanaz ‏Aug 17, 2014 در انجمن عکسهای جالب

1. New_Sense

New_Sense یاد کن گاهی ما را در تنهایی خود ... همراه انجمن

3,513
    11,263
    31,431
    برعکس شما که معماری هستی توی دانشگاه خیلی صمیمی میشی ، یعنی با همه پسرا و دخترا اکیپ تشکیل میدین , رشته معماری تنها رشته ای که آزادی داخلشه اگه دانشگاه مختلط بری با هر کی بری و بیایی کافی بهونتو بیاری که میخوام برم مثلا" با فلانی اسکیس بزنم یا با فعلا" استاد میخوایم بریم بازدید , هیچ کسی کاریتون نداره , همش اسکیس کروکی آتلیه همایش بازدید و .... کلا" برای شما دخترا عالیه , با هر نوع تیپی که فکر کنی میان ؛ یعنی محوطه دانشگاه باید ببینی چه اوضاعی هست . استاد طراحیاتونم همشون یه عصیص خشکل واسه خودشون دارن , ولی بدی که داره همه میخوان واست کلاس بزارن و کم نیارن همه هم پر ادعا .

ولی اومدی معماری بدبخت میشی ؛ 4 سال تمام باید شبا بیدار بمونی کارات تکمیل کنی و همش پروژه یعنی یه پوستی ازتون میکنن که امکانش هست ترمای 3 یا 4 بخوای انصراف بدی .
    من خودم لیسانس معماری دارم ؛ قبل از که بری دانشگاه برای انتخاب رشته یه مشورتی بکن ؛ چون واقعا" معماری زیاد شده و همه میخوان برن و کارش به شدت کم .

معماری خیلی عالیه هم با کلاسه هم هنری و فنی ولی توی دانشگاه خیلی متفاوت هست با اون چیزی که توی هنرستان یادتون میدن .

stranger از این پست تشکر کرده است.
  2. simin ghr

simin ghr ♥ S & S ♥

3,048
    6,964
    5,111
    وای چقد دلم برا دوستام تنگ شده...یادش بخیر.

stranger و ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده اند.
  3. vida.r

vida.r

104
    3,990
    904
    خخخخخخخخخخ چ بلایی سر معلمای بیچارتون میاورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینوبگو

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده است.
  4. ILMAH_68

ILMAH_68 خدایا شکرت

2,142
    8,277
    2,351
    :35::35::35: این ماکتت و سایر بستگان رو هم داشت فک کنم

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── از این پست تشکر کرده است.