1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عکس های جدید حامد بهداد

شروع موضوع توسط *sogand* ‏May 2, 2013 در انجمن عکس هنرمندان

1. *sogand*

*sogand* غمگین ترین کاربر

307
    2,275
    293

[​IMG] این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 960x539 می باشد و حجم آن 92KB است.

[​IMG] این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 960x539 می باشد و حجم آن 113KB است.

[​IMG] این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 960x539 می باشد و حجم آن 71KB است.

[​IMG] این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 960x539 می باشد و حجم آن 68KB است.

[​IMG] این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 960x539 می باشد و حجم آن 73KB است.

[​IMG] این تصویر تغییر اندازه داده شده است. روی نوار جهت مشاهده سایز اصلی تصویر کلیک کنید. سایز اصلی تصویر 960x500 می باشد و حجم آن 75KB است.

milad1212m و cute pishi از این پست تشکر کرده اند.
  2. من واقعا ازش خوشم میااااد!!!

cute pishi و *sogand* از این پست تشکر کرده اند.
  3. cute pishi

cute pishi پیشی کوچولو (((:

370
    1,352
    338
    ایییی من از اين خيلي بدم مياد...

*sogand* از این پست تشکر کرده است.
  4. بازیگره معرکه ای و اون پیرمرد جفتیش یکی از بهترین دوبلور و صداهای ایران...thumbsupthumbsup

*sogand* از این پست تشکر کرده است.
  5. Sonya

Sonya حس خوبيه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تـــو پس زده

10,226
    58,479
    33,493
    من بعضي وقتها ازش خوشم مياد بعضي موقع ها هم بدم مياد بستگي به فيلمو نقشش داره.

cute pishi و *sogand* از این پست تشکر کرده اند.