1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عکس العمل عجیب رونالدو در اسرائیل!

شروع موضوع توسط *امين* ‏Mar 27, 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. :x3: منم بدم می یاد جلو بقیه بگ چی می دونم چی نمی دونم اخه خیلی خیته خب هر چی می دونم یا بلدم برا خودمه شاید یکی 6 تا زبان بلد باشه این که دلیل نمیشه اما همه اشتباه می کنن دیگه منم بد جواب دادم :notworthy:

مهربون و ا مین از این پست تشکر کرده اند.
  2. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    فدای جفتتون. حالا تو همین فضای دوستی و رفاقت باهم قشنگ بحث و تبادل نظر کنید تا منم یکم چیز یاد بگیرم . :wink:

مهربون، MHK1372 و ♥alireza♥ از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    خداييش نگفتم چي بلدم چي بلد نيستم اگه هم گفتم شوخي كردم با امين و حامد و سامان و مهدي!!!چون ما زياد سر به سر هم ميزاريم...
    من خودم خوشم اومد بلدي زبون هاي ديگه را چون خودم چنين همت و علاقه اي نداشتم براي يادگيري زبان خارجي..
    راستش يه چيزي مد شده جديدا طرف دو تا كلمه ياد گرفته هي ميگه من نمي دونستم تو چند سال آلمان زندگي كردي بعدا حامد بهم گفت و من متاسفم شدم به خاطر اون شوخي تحقير آميز...
    يه كاربر جديد اومده تو چت ميزنه برامhiبهش ميگم چي چي ميگي؟؟؟؟من زير ديپلمم نميفهمم!!!بعد زده what? بهش گفتم برو عامو رده كارت تو خوبه هنوز خارج نرفتي اينطوري خودتا گم كردي!!!!
    يكي ديگه ميگه من انس گرفتم با زبون انگلسي!!!!:284:
    اما تو را قبول دارم چون تو يه جو ديگه بزرگ شدي...حتي ممكنه برات سخت هم باشه...

مهربون، ♥alireza♥ و ا مین از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    برو پي كارت خوابم مياد:16:
    قربون داداش خودم بشم كه اينقدر خوشگله عكسشا گذاشته رو آواتار!(البته بگم قبلا مجوزشا از من گرفته بود:whistling:)

ا مین از این پست تشکر کرده است.
  5. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    thumbsup:wink:

MHK1372 از این پست تشکر کرده است.
  6. ممنون که درک می کنی
    اره که سخته هر کی دوستاش رو برای یه سال نبینه براش سخته خدایی من دلم برا هرکی تنگ نشده باشه برای خواهرم و دوست دخترم دلم تنگیده خیلی کلا این چند وقتی که اومدم عصبی هستم :whistling::wink:

مهربون و ا مین از این پست تشکر کرده اند.
  7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    الان دقيقا كجايي؟؟؟؟؟
    ايراني؟

مهربون، ♥alireza♥ و ا مین از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. ولی یه چیزه اینجا خوبه که راحت می تونی بدون کپی رایت دانلود کنی
    اما اگه بدونن که بد بختا با چه زحمتی کار درست می کنن هیچ موقع نمی یان فیلم ها رو با بالاترین کیفیت برای دانلود بزارن
    باز خوبه. بعضی ها که برای دانلود چیزی که کپی رایت رو هم براش رعایت نکردن اکانت vip می زارن که پولم بگیرن این خیلی خنده داره :18:

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  9. مشهد هستم چرا؟

10. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    براش دارم حامد...ميخوام امين ببرمش سينما كلي اذيتش كنم...حال ميده آدم داداش بزرگشا اذيت كنه:tongue: