1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عکس العمل عجیب رونالدو در اسرائیل!

شروع موضوع توسط *امين* ‏Mar 27, 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    خدایی جوری جواب دادی که یه تاریخ دان این جور قدرته جوابگویی نداشت . ایول داری بسیار شدید
    خوشم اومد از اطلاعاته بسیار غنی و کاملت داداش.

مهربون و MHK1372 از این پست تشکر کرده اند.
  2. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    دقیقا . اگه ما پیرو رهبرمان هستیم و ولایت مدار. ایشان فرمودند که اتحاد داشته باشیم . این نقشه دشمن هستش که بینه مسلمانات تفرقه بیندازد

مهربون، Seyed Mahdi و MHK1372 از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Seyed Mahdi

Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

1,868
    5,929
    1,311
    داداش محمد یه نظرمن تو حرفت رو کامل زدی و دیگه جای بحث بیشتر نیست...
    کسی که خواب باشه میشه بیدارش کرد ولی اونی که خودشو به خواب زده عمرا بیداربشه...

مهربون، ا مین و MHK1372 از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    تو این وسط چیکار میکنی . نقشت چیه .؟ چرا هوارو آلوده میکنی آخه:tongue:

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  5. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    داداش اميدوارم يه روزي برسه كه به جاي اينكه همش ببينيم خودمون فارسيم يا ترك يا عرب يا هر چيزي ديگه به اتحادمون فكر كنيم...من اين حرفا تو پست بعد زلزله غم انگيز آذربايجان هم زدم وقتي كه بعضي دوستاي تركمون ميخواستند به ما بگند چون ما تركيم شما ها براتون اهميت نداره اما قبلش بايد بدونيم ما ايراني هستيم چه اينجا زندگي كنيم چه خارج از مرزهاي اين سرزمين مقدس...يادمون نره به خاطر همين حرفا بود كهgirl turk70 از ما و از سايت دور بود...
    چرا يه سري ميخوان بين ما ها اختلاف بندازند؟؟؟؟چرا متوجه نيستيم اين سياست انگلستان؟؟؟؟
    حضرت آقا بارها تاكيد كردند هيچ فرقي بين اقوام ايراني نيست و حتي در جهان اسلام بين شيعه و سني فرقي نيست...و يه حديثي هم هست از پيامبر مكرم اسلام با اين مضمون...
    حالا كي خوابه:whistling::wink:
    ايشاله هر كي خوابه بيدار شه:tongue:

مهربون و ا مین از این پست تشکر کرده اند.
  6. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    داداش بعضی حرفاتو قبول دارم اما قلیلشونو نه!!!
    میتونی یه تحقیقی بکنی و بهم بگی چن تا شرکت دولتی تو استانها ی ترک نشین ، عرب نشین ، لر نشین و فارس نشین داریم !!! فک کنم آمار جوابتو میده که ما تعصبی حرف نمیزنیم !! الان زادگاه من (که خدا رو شکر سالی 3-4 بار نمیبینمش) مردمش از دغدغه بیکاری دارن عذاب میکشن نه یه عده 50 درصدی یا 60 درصدی بلکه احتمال قوی سکنه های مطلقشون 80 و اندی درصد به بالا دارن عذاب میکشن !! نگو همه جا اینطوره ، نه ، من خودم الان تو 4 تا شهر مدام در گردشم ، اما دارم میبینم یه نمونه با یه شهره خلاق(نمیتونم علتشو بگم خواستی بخودت میگم) بخاطر بعضی مسائل بدرفتاریهایی میشه که ....!!!! حرف من اینه توجه به امر ولایت فقیه واجبه بعضیا هم اینو قبول دارن و میگن اصل 15 و 17 و 21 قانون رعایت شه که یه امر بدیهی باید باشه درسته ؟!!! لطفا ماجرا رو زیاد باز نکن خوشم نمیاد از مباحث پوچ حرفی داشتی داداش در گوش خودم بگو !!

7. خب چوچوله نمی دونی که چه جواب بلند بالایی برات دارم ولی اصلا حوصله تایپش رو برای کسی که متوجه نمیشه ندارم
    فقط همین رو بدون که من از تو بیشتر می دونم انگلیس چه پستیه خب فکر نکن چون من از خارج اومدم با همشون موافقم
    تمام شعری که نوشته ی هم درست ولی مثل ایران که 30 ساله ملت رو با اون جنگ کشته اونا هم می تونستن مقاومت کنن
    اما فراماسونی رو که از شبکه های ایرانی هم می تونی ببینی بیشتر شبکه ها چشم دارن رو آرم هاشون اگه قضیه فراماسون رو بدونی البته
    چطور تو می تونی بگی که تو 19 سالگی به چه مقطعی رسیدی ما نمی تونیم بگیم که چند تا زبان بلدیم؟
    با کسی که خودش رو علامه دهر می دونه که صحبت کردن فایده هم نداره
    اخه حضرت اقا باز فیلم های صحبت های خمینی رو بزن تو صورت که یه دونش از شبکه های شما پخش نمیشه؟
    به توانای کشور ها هم نگاه کن امریکا توانایش رو هم داره
    برا من اقا اقا هم نکن که دایی خود من با همین اقا و خیلی های دیگه تو جنگ شهید شده فکر نکن که از پشته کوه اومدم و چیزی نمی دونم
    الان امریکا هم سیاستی هست ولی نه این جوری ایران تک تک شبکه هاش حرفش رو می زنه ولی بخدا کشورهای خارجی این جوری نیست تو جای دیگه زندگی نکردی بقیه جا ها رو ندیدی داری یک طرف به قاضی میری کاری که همه دارن می کنن حرف سطحی هم نزدم تا تهش رو می دونم
    اها من به تو اول فحاشی کردم؟؟؟ تو وقتی حتی پستای قبلیت رو یادت می ره که چی گفتی من نمی تونم از تو انتظار داشته باشم
    چون فکر می کنم تو بیماری داری نه من کسی که اول با تو مشکل نداشت
    حرف سیاسی با تو مثل شعر گفتن برای سنگ می مونه

8. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    آقا من بگم غلط کردم شماها بیخیال میشید ؟!!!
    چرا شماها نمیتونید با ادب و دوستانه صحبت کنید .

MHK1372، مهربون و ♥alireza♥ از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. اخه ادعاش اون خر رو پاره کرده

ا مین از این پست تشکر کرده است.
  10. *امين*

*امين* *امین*

8,446
    23,155
    1,128
    داداش !!!
    یا قراره باهم دوستانه گفت و گو کنید و در صورته حق بودنه یک طرف . طرفه مقابل رو قانع کنید . یا اینکه دعوا داری . اگه دعوا دارید اینجا و تو این سایت جاش نیست .
    همه تو سایت دوست هستند و رفیق . با همه هستم .
    من یه جور فکر میکنم و نظری دارم . شما یه جور . دیگران هم جوره دیگه . باید به هم احترام گذاشت

Seyed Mahdi، مهربون و ♥alireza♥ از این ارسال تشکر کرده اند.