1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عکس العمل عجیب رونالدو در اسرائیل!

شروع موضوع توسط *امين* ‏Mar 27, 2013 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    سري از جزوه هاي كلاسي زماني كه سر كلاساي ارشد علوم سياسي دانشگاه اصفهان سر كلاس ميرفتم...

(نگيد حالا محمد19 سالشه ارشد چه طوري رفته!!!من خودم مديريت فرهنگي هنري ميخونم اما سر كلاساي ارشد علوم سياسي به صورت مهمان ميرفتم...اتفاقا خيلي چيز ياد گرفتم بعضي چيزا را هم متوجه نميشدم از لغات تخصصي):whistling:

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  2. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    :34::34::34:

ا مین از این پست تشکر کرده است.
  3. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    کتاب های هافمن رو دیدم اما فلسطین کشیش رو نه !!!
    3 ومی هم باطله
    حتما باید اون یکیا رو پیدا کنم و بخونم ممنون.

ا مین از این پست تشکر کرده است.
  4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    قرار نشد بگي باطله!!!
    ميدوني كه مايكل هافمن يكي از فعالان ضدصهيونيسم در آمريكاست كه كارگردان و نويسنده ايستگاه نهايي كه محصول2010 هم هست...
    تو حوزه هاي خاورميانه اطلاعاتش كامله...
    خواهش ميكنم الوين جونم...

ا مین و مهربون از این پست تشکر کرده اند.
  5. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553
    :97:

6. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    نه گفتم که به منابع فارسی زیاد مطمئن نمیشه اطمینان کرد !! فیلتر خاصی ندارن !!
    ممنون. در جریانم تا حدودی ...

marzieh از این پست تشکر کرده است.
  7. باشه داداش ببخشید thumbsup

مهربون و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  8. سر کلاس بودی که همش شعره منابع شما ماله قرنی پیشه سطح فکری پایینی هم داری دوست عزیز چون توهین کردی توهین کردم سر به سر ادامه بدی یه چیزی می گم شخصیت برات نماند
    بعدشم نیاز نیست زرنگی خوذت رو به جماله ما بکشی اگه اون جوری باشه منم پنچ تا زبان با این سنم یاد دارم انگلیسی فرانسه آلمانی عربی هم که اومدم اینجا فهمیدم
    by english​
    We do not need smart Khvzt then started to Jmalh kill me if he wants to be like in five languages ​​English French German Arabic​
    with my age, I remember that I'm here​
    von Deutsch​
    Du bist in der Klasse alle Quellen Shrh Jahrhunderts Kelle handelt unteren intellektueller Ebene, weil es, wie Sie beleidigenden Beschimpfungen sind gehen Kopf an Kopf, sage ich etwas Schlechtes über Sie, nicht den Charakter​
    Wir brauchen keine Smart Khvzt begann dann Jmalh mich umbringen, wenn er wie in fünf Sprachen Deutsch Englisch Französisch Arabisch mit meinem Alter sein will, ich erinnere mich, dass ich hier bin​
    par France​
    Vous êtes en classe tous les truelle sources siècle Shrh métiers niveau inférieur intellectuelle parce que c'est comme si vous étiez insultes insulte aller tête à tête que je dis du mal de vous, non pas le caractère​
    Nous n'avons pas besoin Khvzt intelligent alors commencé à Jmalh me tuer si il veut être dans cinq langues Anglais Français Allemand Arabe avec mon âge, je me souviens que je suis ici​
    من اخبار رو به چهار زبان می تونم بخون حالا من می دونم یا تو؟؟ًً!!​
    به عربی نمی تونستم بگم فقط :wink:
    :35::35::35::35:Macht Sinn, jetzt​

مهربون و marzieh از این پست تشکر کرده اند.
  9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    به هر حال هر كسي يه اعتقادايي داره داداش گلم اما من خودم در زمينه علوم انساني منابعي كه توسط پژوهشگران معتبر ايراني نوشته شدند را بيشتر ميپسندم...
    به هر حال سليقه ها مختلفه

10. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    دقت كردي فرافكني ميكني در حد لاليگا:17:
    پسر خوب كسي نگفت بيا بگو چند تا زبان بلدي....بلدي كه بلدي اون كاملا شخصيه و منم بهت تبريك ميگم:262:
    اما ما اينجا داشتيم يه بحث ديگه ميكرديم...معمولا وقتي جوابي پيدا نميكنند افراد رو به مغلطه گويي ميارند كه من دركت ميكنم...
    حالا شما كه به هر حال چهار زبون زنده را بلدي پس چرا جواب نميدي؟؟؟؟؟
    اصلا من هيچي نميدونم شما كه بلدي اين گوي و اين ميدان بفرما جواب منا كه كامل با استناد به منابع تاريخي گفتما بفرماييد!:55:

مهربون و Seyed Mahdi از این پست تشکر کرده اند.