1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عوارض خود ارضایی دختران

شروع موضوع توسط Admin ‏Jul 21, 2012 در انجمن مسائل زناشویی

1. Ivan

Ivan

140
    143
    167
    روحانی کیه دیگه بابا گندش میکنی
    به خدا قسم اگه توش افراط نشه هیچ ضرری نداره
    هیچ آیه ای هم تو قرآن نیومده که بگه گناهه
    فقط ی جا گفته که به خودتون آسیب نرسونید که آسیب خودارضایی فقط در صورت افراط ایجاد میشه که اونم با علم امروز قابل درمانه

2. Ivan

Ivan

140
    143
    167
    اگه بحث گناه کبیره باشه ما ایرانیا ضرری که با خوردن برنج های کادمیوم دار هندی به خودمون میزنیم که واقعا غیر قابل جبرانه خیلی بدتر از اینه که
    پس یعنی الان همه گناه کاریم

3. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    یکی نیست این آقای جوگیر بالایی منا بگیره!!!!!خوبه تازه ترم یکه....
    پسرجون قرآن همیشه به روزه و این یکی از معجزات کتاب آسمانی ما مسلمون هاست...وقتی تو قرآن آیه ای با این مضمون میاد مطمئنا خودش بلد بوده بگه اقا هفته ای یبار یا چند هفته یبار....
    تو همین انجمن من چند ماه پیش یه چنین موضوعی از دید علمی گذاشتم...برو بخون متخصصین روز دنیا(نه استادای دانشگاه درجه دو شما) چه نظری دارند....

4. Ivan

Ivan

140
    143
    167
    چرا شعار میدی محمد حسین؟
    قرآن کجاش به روزه؟؟؟؟؟بعضی جاهاش چرا به درد الان میخوره ولی بعضی جاهای دیگش واقعا با شرایط الان غیر قابل اعماله
    بعدشم استادای جندی شاپور تقریبا همشون درجه یکن چون دانشگاهش تیپ یکه
    چیزایی هم که گفتم بهش اعتقاد دارم با دلیل علمی هم قبولش کردم
    خودارضایی ی مسئله کاملا شخصیه شما میتونی انجامش ندی چون آزادی و آزادی حق انسانه
    منم نظرمو گفتم هر کسی هم بخواد با دلیل علمی قانعش میکنم

5. بچه هابیخیال شید هرکی هرکار میخواد بکنه حق انتخاب داره وهرکسو تو ی قبر میذارن
    واسه من دلیل علمی بیار اقای دکتر من میخوام قانع شم

6. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    حسین جان ، مرضیه جان من تابستون یه پست گذاشتم بدون دلایل دینی یعنی همش نکات ریز پزشکی داره برید پیداش کنید فک کنم تیترش بود خود ارضایی از دید علمی....
    خیلی جالب بود...

7. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    حسین جان ، مرضیه جان من تابستون یه پست گذاشتم بدون دلایل دینی یعنی همش نکات ریز پزشکی داره برید پیداش کنید فک کنم تیترش بود خود ارضایی از دید علمی....
    خیلی جالب بود...
    حسین جان قرآن هم کتاب دیروز امروز و فردای ما انسانهاست....
    شما یه دلیل برای به روز نبودن قرآن بیار لطفا تا ما هم قانع شیم!!!!

8. من نمیخوام بدونم چون نیازی ندارم به حرفای قرانم اعتقاد دارم ودلایل خودارضاییم بلدم فقط خواستم سخنان حسینم بشنوم همین

9. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    پیداش کردم!!!
    تیترش (خود ارضایی از دید علمی(جالب))
    به نظر من بخون تا متوجه شید چرا قرآن ۱۴۰۰سال پیش گفته نکنید و الان اندیشمندای غربی به این موضوع رسیدند....
    فقط طولانیه اما شیرین!!!!
    حسین جون داداش من بیا یه کپی بگیر بده دست استادات بخونند اطلاعاتشون به روز شه!!!!

10. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553