1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

علی ضیاء قافیه را به احسان علیخانی باخت

شروع موضوع توسط setareh ‏Jun 11, 2015 در انجمن سایر خبرها

 1. setareh

  setareh ღشرمنده دستای پینه بسته پدرممღ

  10,645
  64,034
  89,650
  8f6a17696ba941f77fa886e4ca284c1a.

  با کنار رفتن برنامه امشب علی ضیا که قرار بود ماه رمضان در کنار ماه عسل بر آنتن رسانه ملی جای گیرد، عرصه برای یکه تازی ماه عسل و احسان علیخانی در شب های ماه مبارک رمضان مهیا شده است.
  آنتن رمضانی رسانه ملی درکنار سریال های پرمخاطب چند سالی است که میزبان ویژه برنامه هایی است که در «ماه عسل» احسان علیخانی پرمخاطب ترین این برنامه ها تا به امروز بوده است. هرچند سال اولی که علیخانی با برنامه ماه عسل بر آنتن ماه رمضانی شبکه سوم سیما جای گرفت، کمتر کسی تصور این اقبال را از سوی مخاطبان داشت، اما مدت زمان کوتاهی پس از آغاز برنامه به ناگاه آمارهای مخاطبان رسانه ملی در ساعت پخش ماه عسل با تغییر چشمگیری روبه رو شد.

  علیخانی و گروهش توانستند در میان غم ها و غصه های مردم به دنبال ردپاهایی از امید بگردند و با دعوت از اقشاری که پیش از این کمتر در برنامه های تلویزیونی حضور داشتند، موج تازه ای را در برنامه سازی های رسانه ملی کلید بزنند. ماه عسل اما به مدد اقبال مخاطبان، جای پای خود را در آنتن رمضانی شبکه سوم سیما ثابت کرد و هر با حضور ساله خود رنگ تازه ای بر آنتن رمضانی سیما زد. ماه عسل علیخانی، اما در کنار طرفداران پرو پا قرص، مخالفان سرسختی هم داشت؛ مخالفانی که برنامه علیخانی را سوگواره ای برای مشکلات زندگی این روزهای مردم می دانستند و به این باور بودند که ماه عسل در مشکلات اقتصادی و معیشتی این روزهای جامعه، باعث افزایش غم و غصه مردم می شود و به اصطلاح مردم را یاد بدبختی ها و بدهکاری هایشان می اندازد.

  به هر روی اما انگار زور موافقان ماه عسل بیشتر از موج مخالفان بود و در نهایت ماه عسل حیات خود را در شبکه سوم سیما ادامه داد. در کنار ماه عسل اما هر ساله ویژه برنامه های رمضانی دیگری هم روی آنتن دیگر شبکه های تلویزیونی جای می گرفت که البته در قیاس با میزان مخاطبان ماه عسل همواره در رتبه های دوم به بعد قرار داشت. شبکه اول سیما امسال برای آنتن رمضانی خود برنامه ای با نام امشب و با اجرای علی ضیا در نظر گرفته بود و برای آشنایی بیشتر مردم با این برنامه از اواسط شعبان پخش آن را در آنتن ساعت 23 این شبکه آغاز کرد.

  انتقادات به دکور برنامه «امشب» در کنار عدم اقبال مخاطبان به این برنامه باعث شد که در نهایت برنامه

  برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

  پیش از آغاز ماه مبارک رمضان از کنداکتور شبکه اول سیما خداحافظی کند. با وجود کنار رفتن امشب

  برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

  ، این روزها تنها گزینه مطرح برای اجرای ویژه برنامه های رمضانی رسانه ملی احسان علیخانی است که امسال بی رقیب تر از سال های گذشته راه آنتن رسانه ملی را در پیش گرفته است.
   
  reyhaneh2000، گل یخ و ®ŁáÐɏ §¡£Vë از این ارسال تشکر کرده اند.