1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عــــشـــــــق هـــــــــــــای امــــــــــــروزی

شروع موضوع توسط ♥ąяεՔεн♥ ‏Mar 2, 2015 در انجمن روابط دختر و پسر

1. ♥ąяεՔεн♥

♥ąяεՔεн♥ {اېن نېز بگذرد..(:

6,530
    12,894
    62,285
    یه روز تو زندگیم بودی همین جا روبه روم بودی اما آرزوم نبودی

فکر میکردم از آسمون باید بیاد یه روزی اون تا آرزوم بشه تموم

یه اشتاهی کردمو دل تو رو شکستمو نمیبخشم خودمو

حالا پشیمون شدمو میخوام تو باشی پیشمو حق داری که نبخشی

شرمندتم که ستاره داشتمو دنبال اون میگشتمو

شاکی از این بودم که من ستاره ای ندارم

ستاره بود تو مشتمو تکیه میداد به پشتمو احساس شو میکشتمو

احساس تو میکشتم

Mariツ و setareh از این پست تشکر کرده اند.
  2. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    سال 1394 هم امد خیلی ها نه یعنی همه عید میگیرن شادی میکنن هه من مثل هر سال دیگه عیدی نداشتم و نمی خوام داشته باشم. کاره من شده صبح از خواب پا شدن و اینکه در طول روز فقط بشینم اطرافمو نگاه کنم تا شب بیاد بعد بخوابم بعد همینجور دوباره... جالبه نه؟ شاید بگید دیوونم.. به نظره شما چرا ادما دو شخصیت دارن؟!! تا به حال بهش فکر کردین ؟؟ یک شخصیت برونگرایی دارن و یک شخصیت درونگرایی. برونگرایی از رو قیافه هستش و ظاهر شخصه که میتونه 100 تا چهره داشته باشه. گاهی وقتا مهربون گاهی وقتا عصبی گاهی وقتا نامرد بیمعرفت و گاهی وقتا هم بلعکس اینا... ولی شخصیت درونگرایی که همون باطن ادمه فقط یه چهره داره که باید واقعا به فرد خیلی نزدیک بشیم تا بفهمیم چجوریه.همیشه وقتی که با خیلی از افراد برخورد داشتم اوایلش شخصیت های ظاهریشون رو شناختم بعد مسائلی پیش امده که باطنشون برام مشخص شده. که خیلی خوبه واقعا... از اینا بگذریم زندگی من شده نگاه کردن به صفحه لپ تاپ و گوش دادن به اهنگ و اینکه چرا این ادما اینقدر بی معرفت و بی مرامو و....

واقعا به یه چیزایی رسیدم اینم اینه که به هرکسی خوبی کنی باهات بد میشه . به هرکسی اگه حرفه راست بزنی میگن دروغ گفتی.. و.............

میدونین عشق های امروزی همش الکی هستش. عشق لیلی مجنون و شیرین فرهادم دیگه تموم شده..

عشق های امروز فقط لحظه ای هستن دوست داشتنا دروغ هستن باور کنید.

اینا همش سراب هستن همینو بس. اخر این عشق و عاشقی ها فقط عذاب محض هستش. برای خودتون عاشق باشید و خودتونو دوست داشته باشید این روزا کسی از عشق چیزی نمیفهمـــــــــــه

پسره میاد به دختره یا بلعکس .. به هم میگن اگه تو نباشی من بدون تو میمیرم. زندگی بدون تو نمیشه.. بعد وقتی که دعواشون میشه یا مشکلی پیش میاد به راحتی اب خوردن میرنـــــــ به نظره شما این دوست داشتنه؟ نه همش دروغ هستن.

اینو از من بشنوید اگه کسی امد گفت دوستتون داره بزنید همونجا لهش کنید والله. البته من نمیگم همه اینجور هستن از 100% میشه گفت 98% اینجوری هستن اون 2% هم دیگه باید به زور پیدا کرد .

امیدوارم همیشه به حرف عقلتون گوش بدید تا دلتون چون دل ادم زود گول میخوره.

3. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    وقتی نــیــــت کردی...

عـــشـــــق مثل نــمـــاز میمونه...!

وقتی نــیــــت کردی دیگه نباید اطرافت رو نگاه کنی ... !

---

قابل توجه لیلی و مجنون های امروزی..

4. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
  5. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    دست از پا خطا کنی

تعویض میشوی!

همین حوالی کسی است شبیه تو

این است پیام عشق های امروزی

0e9d910ad01def17b8455bb66a57a69b.

6. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
    یک روز توي همين دنيا پسري بود كه عاشق دختري شده بود .
    يك روز پسرك مريض ميشه و براي معالجه به خارج مي ره ، قبل از سفرش به دختر مي گه من مي رم و وقتي كه سلامتيم رو به دست آوردم بر مي گردم تا با هم ازدواج كنيم و دخترك هم قبول مي كند و به او قول مي دهد كه منتظرش بماند .
    پسرك در طول مدتي كه سفر بود براي دختر نامه مي نوشت و آن را به نشاني دوستش مي فرستاد تا او نامه هايش را به دختر برساند ؛ در همين پيغام رساني ها پسر قاصد عاشق دختر مي شود و از آن پس نامه هاي پسرك را به دخترك نمي رساند .
    دخترك كه مدتي بود از پسرك خبري نداشت فكر كرد كه پسرك او را فراموش كرده و كم كم به نداي عشق پسر قاصد پاسخ مثبت مي دهد و آن دو تصميم به ازدواج مي گيرند ، در همين وقت بود كه پسرك سلامتي اش را به دست مي آورد و به وطنش باز مي گردد و به محض برگشتن از ماجرا با خبر مي شود و همچنين مي فهمد كه آن دو پس از ازدواج قرار است كه به شهر ديگري مهاجرت كنند روز عروسي دخترك با پسر خيانتكار فرا رسيد ، پسرك نامه اي به دخترك مي نويسد و آن را به دست او مي رساند و از او ميخواهد پيش از سوار شدن به قطار آن را بازنكند و دختر هم چنين مي كند و زماني كه در كوپه قطار مي نشيند نامه پسرك را باز مي كند .
    نامه بدون سلام و نشاني خاصي بود و فقط در آن نوشته بود :
    ياور هميشه مومن ، تو برو سفر سلامت
    غم من مخور كه دوري ، براي من شده عادت
    در همين هنگام صداي صوت قطار شنيده مي شود و بعد قطار ترمز مي كند و مسافران قطار براي فهميدن آنچه اتفاق افتاده بود از قطار خارج مي شوند و در همين هنگام چشم دخترك به پيكر بي جان پسرك مي افتد كه خونين روي ريل قطار افتاده است.

7. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
  8. ♥ąяεՔεн♥

6,530
    12,894
    62,285
  9. ♥ąяεՔεн♥