1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عشق واقعا چیه ؟!

شروع موضوع توسط barfi ‏Nov 3, 2017 در انجمن درد دل

1. barfi

barfi ♡ ftmh ♡ همراه انجمن

22,450
    61,061
    61,295
    مثلا دارم تو پیاده رو راه میرم و حواسمو دادم به اینکه پامو رو خطوط بین سنگفرشا نذارم یهو میبینم دستمو میکشه میگه "بیا این پولیور سرمه‌ایه رو ببین. بنظرت بهم میاد؟" جای اینکه به پولیوره نگا کنم زل میزنم به چشماش که واقعا تویی که دستمو گرفتی و داری ولیعصرو باهام قدم میزنی؟
    مثلا چشمامو بستم و دارم فرانسه‌مو سر میکشم که میگه "راستی نگفتی واسه آخر هفته چه برنامه‌ای بریزیم؟"
    منم چشامو وا میکنم بهت زده نگاش میکنم که چی شد که من و تو نشستیم باهم قهوه میخوریم و برا آخر هفته‌ی دو نفرمون برنامه میچینیم؟
    مثلا همینجوری که خیره موندم به خیابون و ماشینای جلویی و با هایده دارم بلند بلند میخونم یهو محکم میزنه رو ترمز و میام که بگم "حواست کجاست؟" میبینم حواس خودم اصن نبوده که الان بغل دستش نشستم و باهم داریم شبگردی میکنیم تو خیابونا و آرزوهامونو یکی یکی براورده میکنیم.
    مثلا میرم سراغ مانتو روسریام و هرکدومو برمیدارم میبینم بوی یه عطر خوبی رو میدن که شبیه عطر من نیست و میگم یعنی واقعا من بغلش کردم و این عطر اونه که جا مونده رو لباسم؟
    من هر طرف که میرم هست و هنوز باورم نمیشه و روزی هزاربار میگم چی شد که اومد و شد همه چیم؟ اصن از کجا اومد و منو عاشق خودش کرد؟ اصن چجوری انقد منو بلده؟ چجوری من چشامو بستم و دلمو از جاش کندم دادم دستش گفتم بیا این مال تو؟
    من که تا چند وقت پیش اصن نمیشناختمش حالا چی شده ما دوتا بهتر از خودمون همو میشناسیم؟
    هی میگم و میگم و میرسم به اینکه چقد خوبه که هست با اینکه هنوز باورم نمیشه خواب نباشه کلش! بعد به خودم میگم یعنی من چجوری قبلا بدون اون سر میکردم روزامو؟
    چجوری جاش این همه خالی بوده تو قلبم و من این جای خالیو حتی حس نمیکردم؟
    یه وقتا اینا رو بهش میگم و اون میگه اون جای خالی تو قلبتو خودت حس نمیکنی اما اونی که قراره بیاد اونجا واسه تا آخر عمرش اتراق کنه خوب حس میکنه
    میگه اونی که یه عمر سرگردون بوده و همه جا براش غربت بوده، همینکه سرزمین دلتو ببینه میفهمه این، همون جاییه که از اول باید میرفته و میمونده و ازش برنمیگشته
    همین میشه که ناخونده میاد و جا خوش میکنه تو قلب تویی که شاید خودتم فکرشو نمیکردی قلبت واسش جایی داشته باشه ...
    باز با خودم میگم کی چه میدونه عشق چیه؟ عشق شاید همینه که یه نفر بیاد و یه جوری رخنه تو جونت کنه که باورت نشه چی شد که اومد و عاشقت شد و عاشقت کرد و یکی شدید باهم
    عشق شاید همینقد باورنکردنیه و همینقد زندگی کردنی
    واقعا کی چه میدونه عشق چیه؟
    جز دلایی که از ما نمیپرسن کجا برن و فقط راه خودشونو میرن ...

#مانگ_میرزایی

NabeSaman، SALAR_CHI، Sαяαb و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. barfi

22,450
    61,061
    61,295
    famotika:Dfamotika:D
    amircjamircj
    NabeSamanNabeSaman
    AdminAdmin
    :inlove::biggrin:

MerjhoiMerjhoi جفتارو تگ کردم:wtf: تورو هم تگ کردم که بدی مهندسم بخونه :roflmao:cautious: بدونه منو اون چه حسی بهم داریم:cautious:نشونش بدی :woot:مدرسش تموم شد بریم سر خونه و زندگیمون:hilarious:

alexih310alexih310 تو رو هم بخاطر اینکه کرم دارم روت تگ میکنم با اینکه میدونم نمیای :whistling::barefoot:

Sαяαb، NabeSaman و famotika:D از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. famotika:D

famotika:D شدی آرامشِ کلِ این زندگی ...❤ عضو کادر مدیریت مدیر ارشد

6,077
    18,355
    62,865
    عالی بود فاطمه ... واقعا قشنگ بود ... ممنونم ازت❤

Sαяαb و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  4. barfi

22,450
    61,061
    61,295
    من ممنونم ازت بخاطر وجودت :*

Sαяαb و famotika:D از این پست تشکر کرده اند.
  5. famotika:D

6,077
    18,355
    62,865
    قربونت برم من اخه عزیزدلم❤

6. Merjhoi

Merjhoi اگرچه دل به کسی داد...جان ماست هنوز:(** عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

5,502
    13,908
    10,799
    :154:

Sαяαb، barfi و famotika:D از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. barfi

22,450
    61,061
    61,295
    حسودی نکن به منو مهندس :35:

8. Sαяαb

Sαяαb فـــرفــــريـ❤ مدیر ارشد همراه انجمن

6,198
    18,061
    91,149
    خو منم تگ ميكردي:shifty:

barfi و famotika:D از این پست تشکر کرده اند.
  9. barfi

22,450
    61,061
    61,295
    سینگلی دیگه :35: سینگلا تگ نمیشن :35:

10. famotika:D

6,077
    18,355
    62,865
    الهییی بگررردم