1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عذرخواهی از همه+توضیح

شروع موضوع توسط MHK1372 ‏Oct 7, 2012 در انجمن انتقاد از کاربران

1. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    سلام خدمت تمومی داداشای گلم و آبجیای عزیزم....
    روز اولی که وارد سایت شدم خیلی
    گیج و گوج بودم اما اولین کاری که کردم عضو سایت شدم رفتم ۱ماه بعد اومدم آسته آسته مطالبا خوندما از اون گیجو گوجیه اولیه در اومدم کاربرای فعالا شناختم و برا همشون یه پیغام دادم که سایت خوبیه اما کاش به جایه اشتراک گذاری چیزایی که تو فیس بوک هم پیدا می شه یه دستی
    می کشیدیم به سایتا و تبدیلش می کردیم به جایی که دغدغه هامونا توش بنویسیم یا حداقل کپی پیست کار نباشیم و خودمون تولید محتوا داشته باشیم!!!! و همشون برام سوت و کف که باریک اله اما نمی دونم فلان و بهمان....
    تا این که منم آمیخته شدم با سایت یعنی اصلا معتادش شدم و یه روزی هم بهم گفت یکی از دوستای دوست داشتنیم که بیا که مدیریتت فعال شده تو شدی مدیر انجمن فرهنگ و هنر!!!!!!
    و این داستان ادامه پیدا کرد تا چند روز پیش که یکی از تایپیک های من بسته شد...
    و سامان عزیز داداش گلم برام پیغام گذاشت که چی شده که چند تا بچه ها ازت شاکی اند و میگند بهشون توهین کردی، اینجا بود که دهن من باز موند که من ...توهین....اونم به دوستای خودم....
    می دونید که برای من هیچ توفیری نمی کرد که این تایپیکا بزنم یا نه چون من همچنان عضو کوچکی از سایت باقی می موندم اما دلم می خواست اولا بگم من یه مقدار لحن حرف زدنم اونم تو بحث های اصولی نیش داره یعنی نمی خوام توهین کنم اما اون کلمه مودب آمیزا چنان بیان می کنم که انگار از صد تا فحش بدتره...باور کنید دست خودم نیست و وقتی متوجه می شم که کار از کار گذشته....
    دوما من عذرخواهی می کنم از همه ی کسایی که ممکنه یه دلگیری و ناراحتی از من داشته باشند...
    امیدوارم ببخشند منا چون دوست ندارم حتی دشمنم هم از دستم ناراحت باشه چه برسه به دوستام....
    اما شاید بگید چرا اینقدر شلوغش کردم دلیلش اینه،منی که بهم می گند مدیر انجمن فرهنگ و هنر نباید اینجارا با چاله میدون اشتباه بگیرم پس اینجا رسما از سامان می خوام به خاطر تقدس نام فرهنگ و هنر مدیریت منا غیر فعال کنه....
    راستی هر کسی از من دلگیره حتی خیلی خرد کامنت بگذاره من شخصی هم ازش عذرخواهی می کنم....
    محمد حسین
    بامداد ۱۶مهرماه....

Sonya، barfi، marzieh و 3 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    عذرمی خوام تا یادم نرفته بگم اگه اکثریت بچه ها بخوان که من نیام ،من سایتا با تموم خاطرات خوبی که دارم ترک می کنم.
    پس فعلا بدرود...

3. کجا میری بابا !!! من تازه عضو شدم :/ داشتیم مستفیض میشدیم .
    این حرکات منو یاد کلاس اول توی سال 1364 می اندازد ! یکی از بچه ها پاک کن کسی را برمی داشت آن یکی برای تلافی خط کش طرف را می پیچاند :/

Admin از این پست تشکر کرده است.
  4. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    نه قربان شما، فک کنم سوء تعبیر شده من نگفتم نمی یام فقط گفتم مدیریتم را سامان غیر فعال کنه چون کسی که مدیره اونم انجمن فرهنگ و هنر حتی یک نفر هم نباید دلخوری از من داشته باشه
    و گفتم اگه اکثریت خواهان نبودن من باشند من می رم که می دونم اینطوری نیست چون فک کنم فقط ۳نفر با من مشکل داشته باشند....

5. تو خودت عزیزی اصلا نیاز به عذر خواهی نداریthumbsup

MHK1372 از این پست تشکر کرده است.
  6. Merjhoi

Merjhoi آغوش تو سرکوب هیاهوی جهان است...:) عضو کادر مدیریت مدیر ارشد همراه انجمن

4,417
    11,163
    7,180
    کی از دست داداش ما دلخوره؟؟؟؟:132:
    بیاد تا حالیش کنم...:217:
    همیشه که نباید داداش بزرگه بره واسه کوچیکه دعوا...:263:
    یه بارم کوچیکه میاد واسه بزرگه دعوا کنه...

7. sajjad

sajjad

1,334
    1,395
    288
    :eeK:
    خدا رو شکر ما بعد ی هفته اومدیم

8. MHK1372

MHK1372 I,R.I.B

4,286
    5,863
    906
    خوش اومدی راستی تو هم من یه بار باهات بحثم شد ممکنه بدت اومده باشه تو
    هم منا ببخش اگه خواستی!

marzieh از این پست تشکر کرده است.
  9. نه آقامحمحسىن مدىرتتون حرف نداره من بىشتر وقتا اىنجامو همه چىودنبال مىکنم اما بى سروصدا

10. marzieh

marzieh

6,019
    4,021
    553