1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عایا این مملکت است که ماداریم؟؟

شروع موضوع توسط •KOSAR• ‏Jul 22, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    تو جشن تکلیف دختر داییم، بهش یه بازی دادن مثل منچ، اما محرم نامحرما رو نوشته، بعد اگر اشتباه تشخیص بدی نباید تاس بریزی، باید تو خونه ی «چاه گناه» منتظر باشی :279: مملکته داریم ؟!
    -----------------------
    ثروتمندا " مرحوم " می شن , اما فقیرا " میمیرن " ... مملکته داریم ؟
    ----------------------
    یه تی شرت خریدم کلی مارک نایک روشه،بعد رو یقه‌ش نوشته تولیدی برادران عباس‌پور !!! مملکته داریم ؟!
    ----------------------------

روز تعطيل آخر هفته همه جاى دنيا معنى"استراحت"ميده؛توى کشور ما معنى"نظافت" ! مملکته داریم ؟

Kimiya، omid xann، ♥سایه♥ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    حالا اینارو بخونید بقیشم بعدا میدم:35:))))))))))))))

omid xann، ♥سایه♥ و ★SARINA★ از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. ★SARINA★

★SARINA★ بانوی زمستان:d

11,703
    27,122
    1,447
    فینگلیش نتایپ:inlove:

♥سایه♥ و •KOSAR• از این پست تشکر کرده اند.
  4. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    chasm azizam

omid xann و ♥سایه♥ از این پست تشکر کرده اند.
  5. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    از دستاوردهای دولت دهم : آبگوشت بی‌گوشت! زرشک‌پلو بی‌مرغ! سبزی‌پلو بی‌ماهی! فسنجون بی‌گردو! باقالی‌پلو بی‌ماهیچه و هزاران جایزه نقدی و غیر نقدی دیگر ! مملکته داریم؟
    --------------------

خود مایکروسافت هنوز نسخه‌نهایی ویندوز ۸ رو نداده بیرون، تو انقلاب یارو قسم میخوره این نسخه فاینالِ میندازه به ملت! مملکته داریم؟
    ---------------------
    یکی پیامک داده برنامه گلبرگ سوال پرسیده "چه‌جوری میتونم از فکر عشقم بیام بیرون؟" دهنوی ( کارشناس برنامه ) جواب میده: یه کش ببند دستت هر موقع یادت افتاد بهش، کش رو محکم بکش تا بخوره به دستت درد بگیره از فکرش بیای بیرون! :279:||
    -------------------------
    آمار تورم:احمدی‌نژاد: ۶ درصدبانک مرکزی: ۲۱ درصداقتصاد دانان: ۴۲ درصدبقالی سر کوچه: ۵۷ درصدمملکته داریم؟

Kimiya و ♥سایه♥ از این پست تشکر کرده اند.
  6. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    آقا خورد نداشتی؟؟؟
    - نه داداش اگه داشتم که میدادم بهت!!!
    [مکالمه هر روزه‌ی من و راننده تاکسی‌ها]
    --------------------
    بیست ساله حساب قرض الحسنه دارم، یک ریال برنده نشدمحالا که قضیه دزدیه، شماره حساب من هک شده از بین این همه حساب
    -------------------------------
    تیتر اول روزنامه البرز ورزشی : رویانیان: شاید نه کریمی بماند، نه دنیزلی!تیتر اول روزنامه ایران ورزشی (همون روز) : رویانیان: هم کریمی می‌ماند هم دنیزلی!
    -----------------
    یارو صبح به عنوان متهم توی دادگاه اختلاس بزرگه! شب تو جایگاه معاون وزیر توی جلسه هیات دولته!
    همه دنیا، نسل قدیم حسرت نسل جدیدُ میخوره ، اینجا نسل جدید حسرت نسل قدیمُ !
    ---------------------کچل باشی ...بری بالای شهر میگن مد روزه ،بری مرکز شهر میگن سربازی ،بری پایین شهر میگن زندانی بودی !این همه تفاوت توی شعاع ۲۰ کیلومتر ..!
    ---------------------------
    پرسپولیس سه‌ هیچ خورده، حذف شده، بعد شبکه سه آهنگ "ایران ایران" رو پخش میکنه :279:
    ---------------------------
    دادگـاه رسیدگــی به اختلــاس :
    ( آقای الف ش ) به حـساب ( آقای ک الف )۹۰ میلیارد توسط آقای بوووووق کــه در شعبه ی بانک ---- در شهر ؟؟؟؟ بودند واریز کــرد !الان مردم کاملاً در جریان قرار گرفتن

25 سال از جنگ میگذره فرماندار خرمشهر اومده از پیشرفت عملیات بازسازی خرمشهر میگه! مملکته داریم؟
    مسابقه پیامکی ایرانسل(هر پیام 75تومان) برنده: هر روز لپ تاپسوال 1: اب خوبه؟ بله
    2:درخت چه رنگ است؟سبز
    3:اهن سفت تره یا پنبه؟پنبه
    .
    .
    .
    .
    .
    .سوال آخر: شخصی که نظریه بوروکراسی پست مدرن را باب کرد که بود و اون روز تو خلوت خودش به چی فکر میکرد؟؟؟!؟!!؟

7. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    يارو تو مترو داشت جوراب زنونه ميفروخت،بهم گفت يه دونه بخر، گفتم من مجردم، زن ندارمگفت بكش رو سرت برو دزدي :35:) يه همچين ملتي داريم!
    -----------------------
    اسماعیل.ک استاد دانشگاه و متخصص محیط زیست در گفتگو با ايلنا: شهرداري با موشها برخورد فرهنگی کند!
    رده‌بندی جدید بهترین دانشگاههای دنیا از نظر تعداد و کیفیت اساتید:
    1. زندان اوین
    2. دانشگاه هاروارد
    3. دانشگاه آکسفورد
    ---------------------
    امروز در بازار غیر رسمی هر اونس چاغاله ۱۲۱۰ تومان معامله شد!

[شبکه سه - واقعی]یه تابلو راهنمایی رانندگی نشون داده از مرده پرسد چه تابلوئیه؟میگه احتیاط ممنوع!
    ----------------------
    رو اسکناسای تاجیکستان، عکس ابوعلی سینا و مولوی!اینجا رو اسکناس ما عکس مسجد الاقصی! مملکته داریم؟
    -----------------------------

"اینجا چه گوهی میخوری" ؟؟؟؟ : 0
    .
    .
    .واکنش شاد دو ایرانی به هنگام دیدن هم در یـه جای غریب :smile:
    ------------------------------
    به راننده تاکسی میگم سیگارتو خاموش کنبه دودش حساسیت دارممیگه جوونای سن تو کراک میکشنتو به دود سیگار حساسی؟؟
    از نظر تمام مجری‌های برنامه‌های تلویزیون، تمام مهمان‌ها ویژه‌ن
    از صبح دارم رو تک تک وسایلم دنبال یه علامت میگردم که روش نوشته باشه Made in IRAN! كه حمايتش كنم، نبود كه نبود. فقط يه چسب زخم پيدا كردم كه روش نوشته بود «ايران سُها» حالا نمیدونم اینم میشه حمایت کرد یا نه... اه پارسالم نتونستم جهاد اقتصــــادی کنم!
    خانمه به عنوان مشاور و روانپزشک اومده تو تلویزیون، داره در مورد اینکه چاقی و لاغری نباید دغدغه جوون‌ها باشه صحبت میکنه. بعد مجری ازش می‌پرسه: "وزن خود شما چقدره؟" خانم روانپزشک چند ثانیه سکوت کرده، بعد در حالی که نیشش رو تا بناگوشش باز کرده، میگه: "همون طوری که از خانم‌ها نباید سنشون رو بپرسید، وزنشون رو هم نباید بپرسید!" :279: مملکته داریم؟
    --------------------------------
    بچه که بودیم با دویست تومن کلی هله هوله میخریدیم. امروز وقتی خونه رو جمع میکردم چند تا دویستی ِ آش و لاش پیدا کردم. انداختمشون تو سطل آشغال و یادی هم از عمه مسئولین کردم!

8. کوثر جون از این به بعد جک هاتو جدا جدا پست گزاری کن و درشت باشند اینجوری جذاب ترند

•KOSAR• و ♥سایه♥ از این پست تشکر کرده اند.
  9. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    چشم عزیزم حتما:20

فرزانه از این پست تشکر کرده است.
  10. mahsa.p

mahsa.p بی حوصله

799
    4,008
    340