1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

عاشقانه

شروع موضوع توسط simid ‏Apr 27, 2015 در انجمن اس ام اس

1. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    دوستت دارم.به وسعت يه کهکشان.اي نام تو مرهم روح و روانم مي خوانم از تو و مي گويم که به پاي تو مانند شمعي آب مي شوم تا پايان .

♥ąяεՔεн♥ و Sαяαb از این پست تشکر کرده اند.
  2. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    تو باراني من باران پرستم تودريايي من امواج تو هستم اگر روزي بپرسي باز گويم: تو من هستي و من نقش تو هستم!

3. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    مي دوني اگه خورشيد بميره چي مي شه . اونوقت زمين دورتومي گرده . ولي من نمي زارم چون فقط من بايد دورت بگردم !

4. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    يادمان باشد عشق متعلق به لحظه هاست و نفرين برای همه ی عمر!

5. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    مانند مجنون كه ليلا را دوست دارد مانند ماهي كه دريا را دوست دارد مانند شاعري كه شعرش را دوست دارد مانند بلبلي كه صدايش را دوست دارد به خدا قسم كه من هم تو را دوست دارم بي تو بودن را براي با تو بودن دوست دارم !

6. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    کاش خداوند هيچ وقت به کلمات غرور و عشق و دروغ فکر نميکر که تا هيچ وقت هيچ عاشقی به خاطر غرورش به عشقش دروغ بگه !

7. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    ياد گرفتم که عشق با تمام عظمتش 3-2 ماه بيشتر زنده نيست ياد گرفتم که عشق يعني فاصله و فاصله يعني 2 خط موازي که هيچگاه به هم نمي رسند ياد گرفتم در عشق هيچکس به اندازه خودت وفادار نيست و ياد گرفتم هر چه عاشق تري ، تنهاتري!

8. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    عاشق كسي باش كه لايق عشقت باشد نه تشنه عشقت . چون تشنه يه روز سيراب مي شه !

9. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    اگه فکر میکنی که رفتنت باعث شکستنم میشه ؛ اگه فکرمیکنی که بعد ازرفتنت اشک میریزم ؛ اگه فکرمیکنی که بانبودنت لحظه هام خالی میشن؛ اگه فکرمیکنی که هرلحظه دلم برات تنگ میشه؛ اگه فکرمیگنی که بی تومیمیرم؛ درست فکرمیکنی تو که میدونی نبودنت رو تاب نمیارم پس بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــمــون !

10. simid

simid ŚĨMĨŃ ŐMĨĎ

7,654
    15,776
    60,056
    می بخشمت بخاطر تمام خنده هایی که از صورتم گرفتی...بخاطر تمام خنده هایی که به صورتم نشاندی نمی بخشمت به خاطر دلی که برایم شکستی...بخاطر احساسی که برایم پرپر کردی...نمی بخشمت بخاطر زخمی که بر وجودم نشاندی...بخاطر نمکی که بر زخمم گذاشتی...و می بخشمت بخاطر عشقی که بر قلبم حک کردی !