1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

طنز

شروع موضوع توسط mania22 ‏Jun 1, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. mania22

mania22 مرده...

682
    3,124
    1,316
    رفتم pes 2014 با آرژانتین بازی کردم،زیاد مالی نبودن،فقط اسم داشتن.نقطه ضعفشون تو کرنرهاست،دروازه بانشون با دفاع هاشون هماهنگ نیستن،میبریمشون

شوهر عمم میگفت اگه کنترل امور مملکت رو به دست من میدادن کاری میکردم که مملکت گلستون بشه، پسرش گفت :شما یه کنترل ماهواره رو به دست داری دهن مارو آسفالت کردی کنترل مملکت بماند!نمیدونم تو اون نگاه ها چی ردوبدل شد که پسر عمم قرمز شد ومحل حادثه روترک کرد...

مردم حیوون خونگی می گیرن اسمشو تیله، توتو، دنی، هانی، خلاصه از این چیزای شیک میذارن!اونوقت رفیق ما طوطی گرفته بود اسمشو گذاشته بود "اصغر کچل"طوطی بدبخت تخریب شخصیتی شد ؛چن ماه بعد افسردگی گرفت کچل شد مُـــرد..!

قدیما ظرف یکبار مصرف نبود، دختر همسایه دوبار میومد،یه بار نذری میاورد، یه بار میومد واسه ظرفش، آدم فرصت فکر کردن و تصمیم گیری داشت. بعد میگن چرا آمار ازدواج کم شده شما دارین فرصتها رو از جوونا میگیرین... والا

مورد داشتیم طرف موقع خواب به جاى ستاره مخاطبای خاصشو میشمرده !

بعضیا خودشون کل منظومه شمسی رو رصد کردن ،
    اونوقت دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده میگردن

جوابهای مطالب طنز=
    خخخخ: خیلی خیلی خنده
    ماخ: مردم ازخنده
    تاخ: ترکیدم ازخنده
    سشاخ: سرویس شدم ازخنده
    بشاخ: بـیهوش شدم ازخنده
    پشاخ: پخش شدم ازخنده
    پشکاخ: پهن شدم کف اتاق ازخنده

سلامتی اونایی که رفتن و تنهامون گذاشتن...
    لااقل جا واسه بقیه باز شد

یکی رو اکسپت کردم. لامصـــب پیام داده:از برقراری رابطه با شما خوشحالم ،امیدوارم لحظات خوبی را در کنار هم سپری کنیم فک کنم مهماندار هواپیمایی چیزیه طرف

رفتم عابربانک نوشت زبان خود را وارد کنید به هزار زحمت تونستم از اونجا که کارت رو وارد میکنن زبونم رو داخل کنم!! زبونم رو برق گرفت... خواستم بگم رفقا گول این حرفهارو نخورید... دروغه

پسر است دیگر.........گاهی دلش میخواهد بزند فک همه را پایین بیاورد..لیکن زورش نمیرسد..هی استاتوس میگذارد..

ارزوی پسر:
    کاش تو دهات زندگی میکردم!!......با اینترنت اشنایی نداشتم!!الان خواب بودم و داشتم به دختر کدخدا فکر میکردم :((

هـمـه ی نـسـل هــا ؛ نـسـل سـوخــتـه هـستـنـد...فـقـط درصـد سوخـتـگـی فــرق مـی کـنـه و مـحــلّ سـوخـتـگـی.!!

خلبان هواپیما توسط میکروفن به مسافرین خوش امد میگفت..ناگهان فریاد زد:خدایا کمک کن...سکوت مرگباری کل هواپیما را فرا گرفت. وحشت، اضطراب، نفس های حبس شده...دوباره صدای خلبان امد که گفت:مسافرین عزیز پوزش میطلبم ..مهماندار قهوه داغ را روی شلوارم ریخت یکی از مسافرین بلند شد وفریاد زد: تف به گورپدرت.............بیا ببین چه بلایی سرشلوارهای ما اومده!!!!!

یکی از معجزات دخترا اینه یه جور مخ پسره رو میزنن که پسره فک میکنه خودش مخ زده...

الان شبکه mbc بالیوود یه فیلم هندی نشون داد دیدم یارو طناب انداخت هلیکوپترگرفت رو هوا بعد هلیکوپتر میخاست بره یارو نمیزاشت :279:

چندتا فامیل پیر داشتم همیشه توی عروسیها میومدن میزدن تو پهلوم در گوشم میگفتن:بعدی تویی، بعدی تویی...البته دیگه اینکارو نمیکنن...چون توی مجلسهای ختم، منم باهاشون همین کارو کردم....

رفیقم رفته دسشویی -یهو داد زد “واااااای”
    گفتم چی شد؟ گفت :”مسواکم افتاد تو اون سوراخه!
    بهش گفتم خونسرد باش بابا، فک کردم چی شده!
    دیدم خیلی خونسرد اومد مسواکشو شست گزاشت دهنش!
    نمیدونستم اینقد حرفام تاثیر گذار میتونه باشه....کثیفم خودتونید خخخخخ

تو آزمایشگاه استاد واسه دانشجو ها یه آزمایش انجام داد؛ یه قطره الکل ریخت روی یه کرم، کرمه به خودش پیچید و مرد؛ استاد گفت: دیدید الکل چه بلایی سر سلول ها و موجودات زنده میاره، پس چه نتیجه ای درباره مصرف نوشیدنی های الکلی میگیریم؟؟؟؟ دانشجوها گفتند: نتیجه میگیریم که نوشیدنی های الکلی بخوریم تا کرم های بدنمون بمیرن!!!!!!!!

هندى مسلمون میشه بهش میگن:هر وقت غذا میخورى بگو "بسم الله" که شیطون باهات هم غذا نشه!هندیه یادش میره، بعد از یک هفته شیطون میگه: تو رو خدا بگو "بسم الله"،از بس فلفل خوردم همه جام تاول زده:(((((

تو اتوبوس گوشیمو در آوردم مطلبهای 70ia روچک کنم...........داشتم پستهارو می خوندم یهو یکی از پشت به شونم زده میگه: داداش پست قبلیه رو لایک کن خیلی با حال بود.!!!

پیام شوهره به زنش: نترس. من ازپله های اداره افتادم و خانم جهانپور مرا که بیهوش بودم رسوند بیمارستان بهوش اومدم احتمال خونریزی مغزی هست پای چپ و دنده راستم شکسته .
    زن :خانم جهانپور کیه؟؟؟؟

یکی از حیف نون پرسید:اگه توی یه جنگلی درحال نماز خوندن باشیم و یهو یه شیر جلومون سبز بشه؛بهتر اینه که نمازو بشکنیم و فرار کنیم یا بایستیم و به نماز خوندمون ادامه بدیم? حیف نون جواب داد :اگه وضوت باطل نشد،بایست و ادامه بده!

قانون جاذبه آدما میگه:.......برای داشتن "هانی" شما احتیاج به مقادیری"مانی" دارید...!به عبارتی هرکی مانیش بیش هانیش بیشتر....:(((( نگرفتی؟خخخخ الان میگم! مانی=پول! mony!!!)))

Aryamehr، N@$@$، Merjhoi و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. Mohseni

Mohseni the end

4,512
    22,101
    24,538
    قشنگ بود مرسی :35:

Aryamehr، MR.Nimasr و mania22 از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. mania22

mania22 مرده...

682
    3,124
    1,316
    خوشحالم خوشتون اومده

Aryamehr و Mohseni از این پست تشکر کرده اند.
  4. mania22

mania22 مرده...

682
    3,124
    1,316
    سازنده فتوشاپ باید اسمشو میذاشت...."ستار العیوب" :(((

دوستان امروزی رو باید جلو جنس مخالف شناخت نه تو سفر!!والا به خدا! یه وضیه!

مورد داشتیم طرف رفته خواستگاری............حواسش پرت شده زنگ درو نزده خودش کلید انداخته رفته تو!

فقط فقط یه مرد ایرانیه که..نیمه اول زندگیش واسه پیدا کردن زن مورد!!… علاقش سپری میشه و نیمه دوم زندگیش واسه پیچوندن همون زن مورد علاقش.

یه روز بابام اومد تـو اتاقـم گفت :پسـرم اوضاع مالـیت چطـوره ؟ پـول مول داری؟!منم گفتم آره فعلاً دارم، ممنون!گفت : خوب پس یه هفـت تومن بده من برم بـنـزین بـزنـم ..!

آخر هرسال کشورهای دیگه : خدایا شکرت بابت سالی که گذشت،ایران: عجب سال گندی بود...

سوالات متداول از پسرا از مامان:گرسنمه...شام کی حاضر میشه!؟سردمه!!پیرهنم کجاست!؟اون شلوار مشکیمو شستی!؟نمیتونم پیداش کنم!!ناهارچی داریم!؟این چرا اتو نداره!؟سوالات متداول از بابا:مامان کجاست؟

اگر دختری در ستاره ثریا هم باشد، مردانی از سرزمین پارس برای او بوق خواهند زد

تو کلاس داشتم با دوستم پچ پچ میکردم استاد اومد با خط کش بهم اشاره کرد و گفت:تهِ این خط کش یه آدم ابله وجود داره...منم گفتم: استاد منظورتون کدوم تهشه...:279:نمیدونم چی شد که اخراجم کرد!!!

مردی یک شب روکرد به آسمان و به ماه گفت
    :چرا همسر من یه گل رز رو که یه روز زنده میمونه وبعدمیمیره رو دوس داره!
    ولی من که هرروز براش میمیرم وزنده میشم رو دوس نداره!!!!!!
    ماه جواب داد :وای خیلی قشنگ بود ،،،!!!!
    لایک! )
    با اجازت share میکنم.......!!!

یه نفر پیام داده می خوام اددت کنم، چیکار کنم؟بهش گفتم: یه کپی از شناسنامه با دو قطعه عکس و رضایتنامه از پدر ومادر رو برام بفرست.دیگه پیام نداد فکر کنم رفته مدارکشو تکمیل کنه

زمان مکالمات تلفنی پسر به پسر = 00:00:59 مادر به پسر = 00:10:30 پدر به پسر = 00:02:34 پسر به دختر = 01:15:01 دختر به پسر = 00:00:05 دختر به دختر = 02:56:42

پروفایل بعضی از این دخترا تو وبلاگاشون:
    آرومم
    صبورم
    مهربون
    دوست داشتنی
    خانوم
    از دروغ بدم میاد
    وفادار
    خو لامصب یهو مینوشتی زن زندگیم دنبال شوهر میگردم!چرا حاشیه میری آخه؟:279:

توصیه من به شما جوانان این است که در تنهایی ِ خود بگندید ،بپوسید...ولی آن را با هر خری تقسیم نکنید...

Aryamehr، meshkat1371، Merjhoi و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. Mohseni

Mohseni the end

4,512
    22,101
    24,538
    :35: عالی

Aryamehr و mania22 از این پست تشکر کرده اند.
  6. meshkat1371

meshkat1371 بانوی آبی آبان و آسمانツ

950
    4,575
    15,135
    تاخ پشکاخ:35:

Aryamehr و mania22 از این پست تشکر کرده اند.
  7. mania22

mania22 مرده...

682
    3,124
    1,316
    خداروشکر!خنده بر هر درد ب درمان دواست.همیشه بخندید:16::17:

Aryamehr و meshkat1371 از این پست تشکر کرده اند.
  8. meshkat1371

meshkat1371 بانوی آبی آبان و آسمانツ

950
    4,575
    15,135
    آخرین جمله ات سرشار از مفهوم بود:39::35:

Aryamehr از این پست تشکر کرده است.