1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

طنز پ ن پ

شروع موضوع توسط OneMale ‏Jan 27, 2012 در انجمن پ ن پ

1. استاد آمار یه سوال سخت داده تو 2 دقیقه حلش کردم. میگه تنهایی خودت حل کردی؟ میگم پـَـ نـَـ پـَـ روح انیشتین رو احضار کردم باهم حلش کردیم

از شنا برگشتم. میگه چطور بود؟ میگم خسته شدم. میگه از شنا؟ میگم پـَـ نـَـ پـَـ خسته شدم بس که دلم دنبال یک بهونه گشت

رفتم استخر به یارو میگم : عینک اضافه دارید ؟ میگه : واسه شنا میخوای ؟ میگم : پـَـ نـَـ پـَـ میخوام زیر آب مطالعه ی آزاد کنم تا میانگین مطالعه ی مردم کشورم بره بالا تو سطح جهان

بابامون شاکی اومد خونه و بعد از کلی آه و اوووف گفتش از ماست که بر ماست..آقا ما رو میگی تو اون موقعیت خطیر و ریسکی گفتم پـَـ نـَـ پـَـ خیار ماست..از ماست که دوغ است ..از موسیر به ماست...از گاو که ماست است.... 0 تا 200 پدرم بگم 2 ثانیه بود باورتون نمیشه...اما در رفتم الان خونه دوستمم

دارم از پله ها با هزار زحمت میام بالا زن همسایه وایساده جلو دره اسانسور میگه اوا مگه اسانسور خرابه میگم پـَـ نـَـ پـَـ من یکم اضافه وزن دارم میخام تا طبقه 11 ابشون کنم

داشتم تو پارکینگ نایلون های روی صندلی ماشین رو می کندم. همسایه مون اومده میگه ماشین نو خریدین؟ میگم: پـَـ نـَـ پـَـ لواشکه دارم نایلونشو میکنم دور هم بخوریم!

sara، ahriman و Admin از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,347
    907
    میخواستم مسواک بزنم...مامانم میگه:میخوای مسواک بزنی؟ میگم: بله مادر جون.... میگه:خمیر دندون زدی روش؟ گفتم بله مادر جون...! میگه:خاک توو سرت که این همه موقعیت پَــ نه پَـــ درست کردم واست پـَـــ نــه پ
    :smile:

Admin از این پست تشکر کرده است.
  3. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,514
    24,653
    62,844
  4. sara

sara ♥ مـــلـــکــه انـجـمـن ♥

3,121
    7,347
    907