1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

طنز جالب و باحال

شروع موضوع توسط آنه شرلی ‏Aug 22, 2013 در انجمن مطالب طنز

1. آنه شرلی

آنه شرلی آرام و مهربان

521
    2,201
    649
    یارو باشلوار جین پاره و موهای فشن و خواهر و مادر خفن تر از خودش اومده خواستگاریخواهرم،
    میگه من میخوام همسر آیندم چادری باشه

پونصدتومان بهش دادم فالمو ميگيره ميگه آينده تاريكي در پيش داري! ميگم جديميگي؟؟؟
    ميگه يهه زاري بده شايد يه روشنايي پيدا شه

میری رستوران بین راهی دستشویی، میای بیرون یه نفر دنبالت میدوئه که آقا پولش!!! میگی آخه آقا جان این دستشویی هم کثیفه،هم چاهش گرفته، هم صابون نداره!!! یارو چنان دادو فریاد میکنه انگار دزد گرفته!!! آخر مجبور میشی پول رو بدی

قبل از ١٢بخوابيم ميگن مرغي، بعد از ١٢ بخوابيم ميگن جغدي، رأس ١٢ بخوابيم ميگن بمير بابا بااين سر وقت خوابيدنت... چه غلطي كنيم بالاخره؟

طرف باهزار بدبختی از خورد و خوراک زن و بچش زده پنجاه تومن جور کرده سر عقد بده به بچه برادرش
    اونوقت فامیلای دختره میخونن چرا بیشتر ندادی ؟ چرا ویلا ندادی ؟

بچه هه تادیروز واسه باباش چشم-چشم-دو ابرو میکشید ، امروز شاخ و شونه میکشه

تو تاکسی بودیم، بعد راننده هه اومد از یه فرعی تو اصلی بپیچه به راست، از 5 نفر آدم توماشین 4 نفر سمت چپو نگاه کردن که ببینن ماشین میاد یا نه. تنها کسی که نگاه نکردراننده بود

همه دنبال دهکده جهانی اند، ایران دنبال ملی کردن صنعت اینترنت!

پسورداینترنت وایرلسم رو عوض کردم، همسایمون زنگ زده میگه پسوردتو عوض کردی؟ میگم نه! میگه آخه قبلا شماره موبایلت بود، الان هرچی میزنم کانکتنمیشم!!

رفتم شلوارجین بخرم، اولی رو پرو کردم یه کم تنگ بود. فروشنده گفت: یه دوبار بپوشی جا بازمیکنه! دومی رو پوشیدم یه کم گشاد بود. فروشنده گفت: چیزی نیست یه دو بار آب بخوره تنگ میشه!

رفتم شلواربخرم میگم کجاییه؟ میگه ایتالیاییه؛ میگم چرا پرچم ایران داره پس؟ میگه دِ! اینپرچم ایتالیاست! میگم پس این الله وسطش چیه؟ میگه برای ایران زدن دیگه!!

تو کوچه ترقه زدند، پیرزنه دم در وایساده بود هفت جد یارو رو نفرین کرد؛ دو دقیقه بعد نوهخودش ترقه زد در حد بمب هیدروژنی! پیرزنه گفت قربون قد و بالات مادر مواظب باش!

میری آدامس اوربیت بخری، بقاله به جای بقیه پول، بهت آدامس شیک میده!

طرف میخوادتو کنکور تقلب کنه زنگ میزنه دفتر مراجع استفتاء!

طرف تو فیسبوکش چنان پستهای سیاسیای میذاره که فکر میکنی چگوارای زمانه، بعد بهش میگی چراتجمعات رو نمیای؟ میگه مامانم نمیذاره!!!

یه تی شرت خریدم کلی مارک نایک روشه بعد رو یقهش نوشته تولیدی برادران عباسپور!

دقت کردين هر موقع دارين سشوار ميکشين حتي اگه تو خونه تنهام باشين هي حس ميکنين يکي صداتونميکنه؟
    . . .