1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

ضدحال ینی این! قابل توجه پسرااااااااااا

شروع موضوع توسط بوق ‏Feb 22, 2014 در انجمن مطالب طنز

1. [​IMG]

دختر جوانی از مکزیک برای یک ماموریت اداری چند ماهه به آرژانتین منتقل شد پس از دوماه نامه ای از نامزد مکزیکی خود دریافت می کند به این مضمون :

" لورای عزیزم متاسفانه دیگر نمی توانم به این رابطه از راه دور ادامه بدم وباید بگویم که در این مدت ده بار به تو خیانت کرده ام ومی دانم که نه تو و نه من شایسته ی این وضع نیستیم. من راببخش وعکسی که به تو داده بودم برایم بفرست باعشق :روبرت "

دختر جوان رنجیده خاطر از رفتار مرد از همه همکاران و دوستانش می خواهد که عکسی از نامزد ، برادر، پسرعمو،پسردایی و... خودشان به او قرض دهند وهمه آن عکس ها را به او دادند .او هم عکس ها را به صورت کلی با عکس روبرت، نامزد بی وفایش، در یک پاکت گذاشته و همراه با یادداشتی برایش پست می کند به این مضمون :

"روبرت عزیز مرا ببخش اما هرچه فکر کردم قیافه تو را به یاد نیاوردم،لطفا عکس خودت را از میان عکس های توی پاکت جدا کن و بقیه را به من برگردان"

شوخ، behnam7503 و Aryamehr از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. mina ahmadi

mina ahmadi mina ahmadi

12
    439
    282
    لاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایک :35::35::35::35::35::35:

بوق از این پست تشکر کرده است.