1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

صحبت های بازیکنان پرسپولیس پس از دربی

شروع موضوع توسط حاجی 7 خط ‏Jan 17, 2014 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

بنگر: تیموریان می‌تواند قاضی شود، استقلال ۱۱ نفره دفاع می‌کرد
    محسن بنگر پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و استقلال در دربی 78 گفت: به نظر من آندرانیک تیموریان می‌تواند از این به بعد جای بازی در دادگاه قضاوت کند؛ در هر صحنه‌ای که خطایی هم اتفاق می‌افتاد او جلو می‌آمد و این مسئله را برای داور توضیح می‌داد.
    وی در مورد درگیری که با مهدی رحمتی پیدا کرد، اظهار داشت: رحمتی از برادر به من نزدیک‌تر است و هیچ مشکلی با یکدیگر نداریم.
    به نقل از فارس،بنگر تأکید کرد: تیمی که در صدر جدول قرار دارد، یک بار وارد محوطه جریمه ما نمی‌شود. جا دارد به آنها به خاطر این اتفاق تبریک بگوییم چرا که توانستند تساوی را به خود اختصاص دهند. وقتی استقلال 11 نفره دفاع می‌کند بازی بهتر از این نمی‌شود.
    وی افزود: هنوز راه زیادی تا پایان مسابقات باقی است ما با تمام تیم‌های صدرنشین بازی کردیم. از این پس آنها با هم بازی دارند و اتفاقات زیادی می‌افتد.
    نوری: استقلال یک امتیاز می‌خواست که به آن رسید، آنها ما را پرس کرده بودند
    محمد نوری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی بدون گل سرخابی‌ها در دیدار امروز گفت: از این تساوی ناراحتیم. نیمه دوم تلاش کردیم گل بزنیم. این تساوی برای ما خوب نبود. استقلال بازی بسته‌ای ارائه کرد و به یک امتیازی که می‌خواست رسید.
    وی ادامه داد: استقلالی‌ها ما را پرس کرده بودند اما نیمه دوم با تغییرات تاکتیکی دایی توانستیم از دست آنها فرار کنیم.
    بازیکن تیم پرسپولیس درباره قهرمانی تیمش در پایان فصل اظهار داشت: ما همه سه امتیاز‌ها را می‌گیریم. مثبت فکر می‌کنیم و تلاش می‌کنیم به نتیجه برسیم.
    به نقل از فارس،نوری در پاسخ به این سوال که توپش به تیر دروازه اصابت کرد، عنوان کرد: خب وارد دروازه نشد. الان سه بازی است که این توپ‌ها وارد دروازه حریف نمی‌شود.
    وی افزود: یک امتیاز به درد ما نمی‌خورد ما به تیر پشت تور و ... ضربه زدیم اما توپ درون دروازه قرار نگرفت.
    وی در مورد اینکه چرا تیم‌ها در دربی نمی‌توانند گلزنی کنند، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم آقای رحمتی چه کار می‌کند که توپ‌های ما به گل نمی‌رود. (با خنده)
    حسینی: استقلال مساوی می‌خواست و به آن رسید،مردم حق دارند ناراحت باشند
    سیدجلال حسینی پس از تساوی در دربی، گفت: بازی سختی بود و در تمام نیمه دوم در زمین استقلال بودیم. اما آنها 11 نفره دفاع می‌کردند.
    وی ادامه داد: وقتی تیمی در فوتبال مساوی می‌خواهد با این روش نتیجه می‌گیرد. استقلال مساوی می‌خواست و ما هم کاری نمی‌توانستیم انجام دهیم.
    کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص ناراحتی هواداران از تساوی‌های دربی، گفت: مردم حق دارند ناراحت باشند و حق را به آنها می‌دهیم.
    به نقل از فارس،حسینی در خصوص درگیری که با آندرانیک تیموریان در جریان مسابقه داشت، گفت: درگیری خاصی با آندو نداشتم.
    حقیقی: انتظار بیشتری از استقلال داشتم،آنها از مساوی خوشحال بودند
    رضا حقیقی پس از مساوی در دربی گفت‌: در نیمه دوم بازی در دست ما بود اما وقتی تیمی می‌خواهد دفاعی بازی کند می‌تواند بازی را به خوبی اداره کند. استقلال امروز خیلی دفاعی بازی کرد.
    وی در خصوص اینکه در ادامه لیگ برای جبران اختلاف 4 امتیازی با استقلال چه برنامه‌‌ای دارند، گفت: بازی‌های سخت استقلال مانده است. البته ما هم بازی‌های سختی داریم.
    حقیقی در خصوص ناراحتی هواداران از تساوی در دربی‌ها، گفت: خود ما هم ناراحتیم و در رختکن می‌گفتیم که دربی اینگونه نمی‌شود. استقلال به چیزی که می‌خواست رسید.
    به نقل از فارس،حقیقی تصریح کرد: از نحوه بازی استقلال ناراحتم. از این تیم به عنوان صدرنشین لیگ انتظار بیشتری داشتم و فکر می‌کردم طوری بازی می‌کنند که فوتبال زیبایی را شاهد باشیم. استقلالی‌ها از مساوی راضی و خوشحال بودند.
    علی‌عسگر: استقلال امروز کاملا دفاعی بازی کرد، به هدفمان نرسیدیم
    حمید علی‌ عسگر بعد از تساوی بدون گل دربی 78 پایتخت،‌ گفت: امروز استادیوم پر از تماشاگر شده بود و همه برای تماشای بازی آمده بودند. ما هم آمده بودیم تا برنده این دیدار باشیم، اما به هدفمان نرسیدیم.
    به نقل از فارس،وی افزود: امروز استقلال کاملا دفاعی بازی کرد و به خواسته خود رسید. البته ما همه تلاشمان را کردیم و من نیز به عنوان دفاع راست برای موفقیت تیم همه تلاشم را کردم.
    وی در پاسخ به این سؤال که آیا صحنه پنالتی بود یا خیر، گفت: پنالتی نبود، اما کارت زرد هم نداشت.
    حسینی: صادقیان باید کمی آرام‌تر باشد، باید نوع مقابله با این دفاع را یاد بگیریم
    میثم حسینی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس و استقلال در دربی 78 گفت: نمی‌دانم چرا پیام صادقیان اینقدر از کوره در می‌رود. او گاهی در تمرین نیز این شرایط را دارد. ما به این بازیکن نیاز داریم و باید راه‌حلی برای این مسئله پیدا کنیم که اینقدر اعصاب خود را خُرد نکند. او می‌تواند یکی از بهترین‌های فوتبال ایران شود.
    وی افزود: بازی خوبی بود، نسبت به دربی گذشته شرایط مسابقه بهتر بود. ما اصلا به دفاع نرفتیم اما استقلال دفاعی بازی می‌کرد. باید شرایط مقابله با این نوع تاکتیک را یاد بگیریم تا با آن مقابله کنیم و روند گلزنی در این شرایط را بهبود ببخشیم.
    حسینی در مورد اینکه آیا از شیوه بازی خسرو حیدری شناخت داشت، عنوان کرد: دقیقا نوع بازی خسرو حیدری را می‌دانم و دو سال در استقلال با او کار کردم. خسرو یکی از بهترین‌ فوتبالیست‌های این کشور است و حالا حالاها کسی مثل او نمی‌آید.
    به نقل از فارس،میثم حسینی اظهار داشت: عادت ندارم از عملکرد خودمان تعریف کنم. امروز پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد، اما نتوانستیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم. نیمه دوم استقلال بد بازی کرد، اما چون آنها صدر جدول هستند و دنبال یک امتیاز بودند به خواسته خودشان رسیدند.
    وی افزود: امروز با تمام وجود برای 3 امتیاز تلاش کردیم و همانطور که شاهد بودید در هر دو نیمه به هیچ‌ عنوان دفاع نکردیم و به لاک دفاعی نرفتیم و نشان دادیم آمده‌ایم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.
    حسینی در ادامه افزود: دربی خوبی بود، اما ای کاش این بازی گل داشت. دیدیم که توپ محمد نوری به تیرک دروازه خورد و چند موقعیت گل را نیز از دست دادیم.
    ماهینی: دنبال 3 امتیاز بودیم اما استقلال مساوی می‌خواست، مصدوم نبودم
    حسین ماهینی پس از تساوی در دربی 78 گفت: نیمه اول چنگی به دل نزد اما نیمه دوم بازی بهتر شد. فرصت‌های خوبی داشتیم و به دنبال کسب هر 3 امتیاز این مسابقه بودیم اما استقلال مساوی می‌خواست.
    وی ادامه داد: از همان ابتدا به فکر حمله و رسیدن به گل بودیم اما گاهی اوقات حساسیت مسابقه اجازه نمی‌دهد توپ‌ها وارد دروازه شود، هرچند که ما می‌توانستیم پیروز این دیدار باشیم.
    به نقل از فارس،ماهینی در خصوص نیمکت‌نشینی در این مسابقه گفت: تابع تصمیمات دایی هستم و سرمربی تیم است که تشخیص می‌دهد کدام بازیکن به زمین مسابقه برود. دایی صلاح دانست بازی نکنم اما من مصدوم نبودم.
    خلعتبری: استقلال کاری جز دفاع کردن نداشت
    محمد‌رضا خلعتبری بعد از تساوی بدون گل دربی 78 پایتخت در جمع خبرنگاران گفت: به نظرم شایستگی پیروزی در این مسابقه را داشتیم. موقعیت‌های بهتری داشتیم و خوب هم بازی کردیم. استقلال هم کاری جز دفاع کردن نداشت.
    به نقل از فارس،وی درباره درگیری‌اش با پیام صادقیان گفت: به او گفتم باید دقت کند چون ممکن است اخراج شود او هم فهمید کارش اشتباه است و چیز خاصی نبود.
    خلعتبری در پایان اظهار داشت: این اتفاقات در فوتبال وجود دارد خدا را شکر ختم به خیر شد.
    شیرینی: اعتصاب بازیکنان موضوع درون خانوادگی است، امیدوارم مظفری‌زاده در تصمیم خود تجدید نظر کند
    سعید شیرینی پس از دربی 78 در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ضمن احترامی که برای قلعه‌نویی قائلم اما به نظر می‌رسید در استقلال همه می‌خواستند بازی را مساوی کنند و به آنها بابت این یک امتیاز تبریک می‌گویم.
    وی افزود: البته منظورم به هیچ عنوان کنایه زدن به استقلالی‌ها نیست اما همه دیدند در این بازی فقط یک تیم به دنبال برد بود که اسمش پرسپولیس است و تیم دیگر با یک شیوه دفاعی تساوی می‌خواست که به آن رسید. البته خوشحالی زاید‌الوصف بازیکنان حریف در پایان بازی گواهی این ادعاست.
    شیرینی خاطرنشان کرد: بازیکنان ما در نیمه دوم و پس از صحبت‌های دایی هرچه داشتند در توان گذاشتند اما با همه احترامی که گفتم برای حریف قائلم استقلال بازی را با یک تاکتیک تمام دفاعی خراب کرده بود.
    وی درباره اعتصاب بازیکنان پرسپولیس قبل از دربی نیز گفت: مسائلی است که بین بازیکنان، مربیان، مدیران و ارکان باشگاه پیش می‌آید در رسانه‌های خبری جایی ندارد و بهتر است اسرار خانواده داخل خانواده بماند.
    سرپرست سرخپوشان تأکید کرد: بیشتر تأسف من برای هواداران پرسپولیس است که این همه راه آمدند تا گل ببینند و شاهد پیروزی تیم‌شان باشند اما شرمنده این عزیزان شدیم، هرچند هنوز چند هفته تا پایان لیگ باقی مانده و با توجه به بازی‌های سخت‌تر استقلال امیدوارم بتوانیم در ادامه راه جبران مافات کرده و دل این هواداران پرسپولیس را که ولی‌نعمت ما هستند، شاد کنیم.

SHAYAN f cb و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.
  2. Mehdi 3

Mehdi 3 مستر نون ^-^

3,853
    9,773
    4,005
    دقیقا همینه

حاجی 7 خط از این پست تشکر کرده است.
  3. حاجی 7 خط

حاجی 7 خط منتظرکدوم خوشی بمونم...دنیامگه چی داشته رو نکرده

4,725
    16,107
    712
    ولی حال کردم با این عالیشاه انگار بازیکای استقلال بچه کوچیک بودن مقابل:17::17:

SHAYAN f cb و Mehdi 3 از این پست تشکر کرده اند.