1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

شیطان را بهتر بشناسیم (3)

شروع موضوع توسط sina1221 ‏Sep 16, 2014 در انجمن مذهبی

1. بسم الله الرحمن الرحیم

سوم این که از تو میخواهم مرا در بدن اولاد آدم همچون خون جریان دهی که از هرجای بدن او بتوانم او را به معصیت بکشانم. چهارم این که میخواهم اولاد آدم ما را نبیند ولی ما آنها را ببینیم. پنجم این که از تو میخواهم به من قدرتی دهی که به هر شکلی که می خواهم درآیم و هرکجا که میخواهم بروم. ششم اینکه
    میخواهم تا دم مرگ پیش اولاد آدم باشم(یعنی حتی وقتی حضرت ملک الموت برای قبض روح به سراغ آدم انسان می آید شیطان هم حاضر می شود و انسان را وسوسه می کند)امام محمد باقر(ع) فرمودند:هنگامی که انسان در حال جان کندن است خیلی تشنه میشود و در آن هنگام شیطان با یک لیوان آب می آید و می گوید اگر بر من سجده کنی و کافر شوی این آب را به تو میدهم . شیطان آب را میریزد و میگوید من از تو بیزارم و میرود . هفتم این که از تو میخواهم که مرا بر اولاد آدم مسلط کنی تا اورا وسوسه کنم.خداوند در پایان می فرمایند:تمام خواسته هایت را بر آورده میکنم . ولی هرکس پیرو تو باشد او را به جهنم میفرستم . بعد شیطان میگوید: ای خدا به عزت و جلالت قسم که همه ی انسان ها را گمراه میکنم مگر عده معدودی که بنده خاص تو هستند . سپس گفت: حالا که مرا بیرون میکنی جایی برای زندگی کردنم معین کن . خداوند فرمود : تو را در حمام ها و هر جا که محل رفت و آمد مردم است قرار دادم .

ادامه دارد.... :laugh:
    قسمت بعد رو حتما بخونید

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

برای مشاهده لینک ها لطفا ثبت نام کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

$$h@mid$$، Aryamehr، ѕαмα و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. میسی

︻╦̵̵͇̿̿̿̿ AnDiYa TeH╤─── و sina1221 از این پست تشکر کرده اند.