1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

***شهوت +18***

شروع موضوع توسط خانوم مهندس ‏Jul 6, 2014 در انجمن روابط دختر و پسر

1. خانوم مهندس

خانوم مهندس sara2000 قبلی

5,837
    17,917
    42,763
    يه روز يه پسر جووني داشت از تو کوچشون ميگذشت که يهو يه دختر جوون
    با يه ماشين مدل بالا جلوش ترمز زد و شيشه ماشينو پايين داد گفت:آقا برسونمتون؟
    پسر که ديد يه دختر خيلي خوشگل و پولدار براش ترمز زده با کلي ذوق سوار شد.....
    ....
    ....
    ....
    سوار شد و دختر ازش پرسيد کجا ميرين برسونمتون پسر که تازه روش باز شده بود گفت هرجا شما بري.
    دختر گفت دوست داري بريم خونه من؟؟؟
    پسر خوشحال شد و فکر بودن تو يه خونه با يه دختر زيبا خيلي ذوقشو بيشتر کرد.
    گفت بريم و رفتن خونه دختر و يک شبه زيبا و به ياد ماندنيو با هم سپري کردن...
    صبح که شد پسر گفت من ديگه بايد برم خونه فردا باز ميبينمت؟
    دختر گفت آره عزيزم حتما فقط داري ميري يه کادو برات دارم اينم با خودت ببر براي
    شب زيبامون و آغاز دوستيمونه.يه جعبه با يک کادوي زيبا به پسر داد و گفت رسيدي خونه بازش کن.پسر رفت خونه و شروع کرد باز کردن کادوي دختر.
    اولين جعبه رو باز کرد ديد يه جعبه کوچکتر توشه اونم باز کرد ديد يه جعبه کوچکتر ديگه توشه و اينکارو چند بار تکرار کرد تا رسيد به يه جعبه خيلي کوچيک بازش کرد و ديد يه کاغذ توشه.
    کاغذو باز کرد ديد يه نوشتست و با صداي خيلي آروم نوشته رو زير لب زمزمه کرد...
    (به جمع ايدزي ها خوش آمديد)​

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد: ‏Jul 6, 2014
    MahdiyarMJD، ❀ســپــรєpเ๔ᴱᴴیــבه❀، M.G.Captain و 17 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عجباا :284:

M.G.Captain، ×امیرمحمد ×، ®ŁáÐɏ §¡£Vë و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. خانوم مهندس

خانوم مهندس sara2000 قبلی

5,837
    17,917
    42,763
    واسه چی میخندی باید گریه کنی:18:
    :wink:

M.G.Captain، ×امیرمحمد ×، محکوم به جدایی و 8 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. مگه من با دختره شبه رویایی داشتم که باید گریه کنم |:

M.G.Captain، ×امیرمحمد ×، محکوم به جدایی و 9 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  5. ولی بازم ارزش داره :smile:

M.G.Captain، ×امیرمحمد ×، ®ŁáÐɏ §¡£Vë و 7 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. $$h@mid$$

$$h@mid$$ id line: hamid.hb.313

1,954
    10,759
    4,583
  7. •KOSAR•

•KOSAR• Lady Of Autumn

2,451
    13,438
    5,966
    مطلبی که گذاشتین کلا لینک داره
    1) درصورت مشاهده مجدد هشدار میگرین
    2)لطف کنین لینک های اضافی رو تا 10 دقیقه پاک کنین..اگه پاک نشه کل مطلب حذف میشه:smile:

M.G.Captain، ُSara2000، محکوم به جدایی و 6 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  8. شوخ

شوخ

2,648
    12,931
    1,151
    :35:

M.G.Captain، ×امیرمحمد ×، ُSara2000 و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. :35:

M.G.Captain، ×امیرمحمد ×، ُSara2000 و 5 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. mini.mini

mini.mini ...

874
    4,719
    4,290
    واقعا که تاسف اوره

M.G.Captain، ×امیرمحمد ×، ُSara2000 و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.