1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

شما کدومین ؟؟؟

شروع موضوع توسط SHAPARAK ‏Nov 12, 2012 در انجمن اسپمکده

 1. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,080
  اسفند:
  متولدين دهه اول اين ماه، داراي روحيهاي متعادل – خوشرو – خوش برخورد – از مشاغل سخت گريزان – تا حدي راحت طلب – از نظر اقتصادي نسبتاً موفق و تابع شرايط روز – عموماً به خورد و خوراك و لباس اهميت زيادي ميدهند – تا زماني كه منافع آنان در خر نيفتد، در دوستي و شراكت پايدار – عموماً اجتماعي و معاشرتي – بعضاً درونگرا – از نظر خانوادگي دلسوز مهربان، اما متعصب – مسئول و توجيهگر افراد خانواده – از نظر اقتصادي متوسط – گاه خسيس و تنگ نظر – از لحاظ شغلي، اغلب متخصص و متبحر در كار – از لحاظ روحي مرگ اعضاء خانواده و فاميل، تأثير عميق و پايداري روي آنان خواهد داشت – از نظر خانوادگي و اجتماعي فعال و طالب دخالت در امور – اهل آموختن و دانستن – برخي طالب سبيعت و تفريح و برخي طالب مطالعه و تحقيق – متولدين اين دهه اغلب به علوم انساني، ادبيات و هنر علاقمند ميباشند – اينان داراي مقاومت جمي و روحي خوبي در مقابل بيماريها هستند. واكنشهاي آنها ر مقابله با مشكلات سخت افراطي بوده اما در مواقع ديگر متعادل ميباشند – اين افراد اغلب از هوش و ذكاوت خوبي براي از ميدان به در كردن رقبا و همكاران دارند و همچنين اهل زد و بند و سازش نيز ميباشند .

  مشاغل مناسب براي متولدين اين دهه: امور تجارت – خدمات – خريد و فروش – بنگاهداري – شراكت – مديريت – رياست – مشاغل – انضباطي – مشاغل سياسي – مشاغل نظامي و ... ميباشد .

  متولدين دهه دوم اين ماه عموماً از نظر شخيصتي غير ثابت، اهل مصالحه و سازش و گذشت – معاشري خوب براي شركاء و همكاران – نگران از فقر و بي پولي – در تامين معاش خانواده موفق – مشاوري خوب براي افراد خانواده و همسر – معاشرتي و اجتماعي – ذاتاً درونگرا – از نظر عاطفي، رفتار خوبي با همسر و اعضاء خانواده دارند، اما تسلط و مديريت خوبي ندارند – اينان فاميل دوست – گاه وابسته به پدر و مادر – بعضاً دهن بين و تحريكپذير – اهل دوستي و رفاقت مشروط – بعضاً طالب تنوع شغلي – عموماً علاقمند به سير و سفر – طالب نوآوري و ابتكار – از لحاظ ظاهر آراسته و خوش لباس – موفقيت اقتصادي آنان اغلب زاييده شانس و اقبال آنهاست، نه تلاش و تدبير – اين افراد اغلب به خاطر گرفتن تصميمات عجولانه، گرفتار برخي مشكلات ميشوند .

  مشاغل مناسب براي متولدين اين دهه، مشاغل خدماتي – امور تجاري – خريد و فروش – بنگاه داري – زمينههاي تبليغاتي و هنري – واسطهگري و .... ميباشد .

  متولدين دهه سوم اين ماه افرادي مقاوم – سختكوش – حلال مشكلات خود – اغلب داراي افكاري سازنده و مبتكر – اهل بحث و مجادله – پرحرف – اغلب داراي اطلاعات عمومي خوب – علاقمند به تحصيل و دانش – بعضاً داراي سبك و ابتكار در شغل خود – عموماً طالب نظم و انضباط – طالب پاكيزگي – از لحاظ اجتماعي فعال، صبور و پرحوصله هستند اما در بحرانهاي بزرگ، رفتار انفعالي از خود نشان مي‏دهند – از لحاظ خانوادگي افرادي موفق و دوست و يار همسر و اعضاء خانواده – مهمترين سرگرمي اغلب اين افراد كتاب و مطالعه است – عموماً به زبان خارجي علاقمند ميباشند – عموماً در هر شغلي موفق هستند – اين افراد تابع قانون و مقررات بوده اغلب طرفدار منطق ميباشند – اينان افرادي آرامش طلب – خوش گذران – در دوستي قابل اعتماد – شراكت و همكاري با آنان مثمر ثمر – اهل تفكر و تفحص – در تصميمگيري صبور، اما به محض تصميم اقدام به عمل ميكنند – در صورت عصبانيت، واكنش تند از خود نشان ميدهند – در امور خانوادگي داراي جاذبه و احترام هستند ولي از نظر همسرانشان جدي و خشك به نظر ميرسند – اغلب مشاور و وكيل خانواده و فاميل خود هستند – در امور اقتصادي عموماً از هوش و دقت خوبي برخوردار هستند – در امور اقتصادي عموماً از هوش و دقت خوبي برخوردار هستند – اما بعضاً ولخرج و دست و دل باز هستند – به دليل وسوساس و دقت زياد، به ريسك اقتصادي دست نميزنند – بيشتر طالب كارهاي بزرگ هستند – طالع اين افراد ميانه است، اما افرادي خوش شانس و مورد احترام هستند .

  مشاغل موافق اين افرائ عموماً معماري – ساختمان سازي – نقشه برداري – امور دكوراسيون و تزئينات – امور فرهنگي – هنري – اجتماعي و ... ميباشد .
   
 2. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,080
  بچه ها اگر ممکنه روز تولدتون رو هم بگین ؟ ممنون !
   
 3. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,080
  مردادی و بهمنی و شهریوری نداریم ؟؟؟؟؟
   
 4. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,080
  لطفا همتون بگید من دوست دارم تاریخ تولدها رو بدونم که بتونم به همتون تبریک بگم !!!
   
  marzieh از این پست تشکر کرده است.
 5. من 12 آبانم:16:
   
  SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
 6. MHK1372

  MHK1372 I,R.I.B

  4,286
  5,987
  1,099
  مهرماه....
  مهربون هستم اما منطقی سعی می کنم باشم...
   
  SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
 7. MHK1372

  MHK1372 I,R.I.B

  4,286
  5,987
  1,099


  خداییش اکثرش درسته...من این فرمیم غالبا"...تا الان متوجه شدید؟؟؟
   
 8. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,080
  روز تولدتون لطفا ؟؟؟؟
   
 9. 13اردیبهشت
   
  SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
 10. nama

  nama

  1,808
  2,591
  469
  تک رو و غرور متعادل یعنی چه؟

  سپاس...
   
  SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.