1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

  مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

  عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

شما کدومین ؟؟؟

شروع موضوع توسط SHAPARAK ‏Nov 12, 2012 در انجمن اسپمکده

 1. مهر = همیشه مهربان و دوست داشتنی ;-)
   
  SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
 2. setareh

  setareh ღشرمنده دستای پینه بسته پدرممღ

  10,645
  64,029
  89,647
  13تیر
   
  SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
 3. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,031
  آبان : متولدين اين ماه اغلب افرادي با ادب و انديشه – هنرمند و هنرشناس – سخاوتمند – مردم دوست – سخن سنج و خوش برخورد – خوش گذران – داراي روحيه مثبت – اهل معاشرت – خوش بين – داراي انديشهاي باز – از نظر شغلي استعداد پست وزيري – مديريت – رياست – رهبري – سياست و ... را دارند. از لحاظ زندگي مشترك و خانوادگي – افردي واقع بين – مثبت انديش و در ايجاد و برقراري آرامش در خانواده و تربيت فرزندان موفق – از لحاظ اقتصادي نيز كم و بيش وفق و داراي موقعيت مالي خوب. در امور اجتماعي افرادي مثبت و خيرخواه – در امور سياسي موفق – عموماً طالب مشاغلي هسند كه در ارتباط با رفاه عمومي و آسايش ديگران باشد .

  متولدين دهه اول اين ماه از لحاظ فيزيكي داراي اندام قوي با استخوانهاي درشت – از لحاظ رواني اغلب متزلزل و مضطرب – ستيزهجو – نكته سنج – متفكر – در امور خانوادگي سختگير – داراي خصوصيات ارثي – حراف – در قضاوت منصف – ار لحاظ روحيه متعادل – طالب زندگي جمعي و خانوادگي – درامور اقتصادي علاقمند به كار جمعي – عموماً داراي شغل متنوع – افرادي خون گرم – خوش بين – گاه تندخو . عصبي مزاج – افرادي پرانرژي و فعال – كنجكاو و پرسشگر – از نظر مالي و اقتصاد متوسط – در زندگي و فعال – كنجكار و پرسشگر – از نظر مالي و اقتصادي متوسط – در زندگي خانوادگي عموماً موفق – افرادي قابل احترام، اما نه چندان قابل اعتماد – از لحاظ شغلي در گروه مشاوران، مديران، سياستمداران، محققين، اساتيد دانشگاه، خبرنگاران، روزنامهنگاران، نقاشان، خطاطان، مهندسين، متخصصين علمي، مجسمه سازان، صاحبان هنرهاي دستي و .... قرار ميگيرند .

  متولدين دهه دوم اين ماه افرادي متعادل – عموماً داراي فضايلي نيك – افرادي خوش شانس – خوش برخورد – اهل معاشرت – در امور شغلي و اقتصادي موفق – از نظر خانوادگي داراي همسري خوب با مشكلات محدود – در رفع مشكلات توانا – تا حدي داراي خصوصيات ارثي – خانواده دوست و علاقمند به زندگي جمعي – عموماً دنبالهرو مشاغل سنتي و خانوادگي – افراي مصلحتگرا – اهل بحث و مجادله، به خصوص در امور خانوادگي – در دوستي وفادار – در شراكت قابل اعتماد – افرادي فعال – مديري خوب در وضعيت بحراني – حراف – گاه متعصب و جنگ طلب – طالب مشاغل پر دردسر – عدم ثبات شغلي – داراي رفاه نسبي – خوش فكر و خوش بين – عموماً طالب سرنوشت – در زدواج خوش شانس و داراي مشكلاتكم خانوادگي – در امور خانواده محتاسط و ملاحظه كار – عموماً در هر شرايطي احساس خوشبختي ميكند. در شرايط عادي افرادي صبور، ولي در مواقع بحراني اغلب تصميمات عجولانه ميگيرند .

  مشاغل مناسب براي اين افراد، فعاليت سياسي – مشاورهاي محقق و ارزياب – فعالي در صنعت كشاورزي و دامداري – امور تربيتي و ....

  متولدين دهه سوم اين ماه افرادي نسبتاً سالم و متعادل – عموماً پرخور و پر اشتها – احساساتي و پرهيجان – از لحاظ فيزيكي اغلب چاق و قوي – علاقمند به مهمني و سورچراني – اهل معاشرت با افراد خوش گذران – در دوستي پايدار – اغلب بي مسئوليت – عموماً‌تابع هواس نفس- از بحث و جدل گريزان – عموماً جزو طبقه متوسط – خوش برخورد – بذلهگو – عموماً داراي صفات و گاه مشاغل موروثي – ميانهرو و محافظه كار – عموماً داراي چند شغل و چند تخصص – گرايش به تمايلات جنسي و جسماني – پرهيز در برخورد با مشكلات، اما توانان در حل آنها – حراف اما منطقي – عموماً در انتخاي همسر و حتي خريد اشياء و لوازم، سختگير و بد سليقه – طرفدار ثبات شغلي و ثبات زندگي – از لحاظ مالي داراي رفاه نسبي – در امور خانوادگي دورانديش و مصحلت بين – اينان اگر از توجه و دقت خود بهره بگيرند، در اغلب مور موفق خواهند بود .

  اين افراد اغلب شاغل در امور ساختماني سازي – صنايع دستي و كارهاي دستي – مشاغل سياسي – در گروه كارگزاران – قاضيان – مصلحين جامعه و .... ميباشند .
   
  nanaz asali و sajjad.y از این پست تشکر کرده اند.
 4. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,031
  فروردین:
  متولدين اين ماه عموماً داراي قدي متوسط – چهرهاي لاغر – نگاه بلند – چشم سرمهاي – گربهاي يا ميشي هستند. از آنجايي كه متولدين فروردين در معرض ميدان مغناطيسي نسبتاً ضعيف قرار دارند، رشد ملكات و صفات نيك در آنها در حد ميانه بوده و اينان در برخورد با مسائل و مشكلات زندگي، عكسالعمل ضعيف از خود نشان ميدهند. اينان در برخورد با افراد، اغلب شيوه بي‏طرقي و بيتفاوتي را در پيش ميگيرند. از نظر پيشرفت در زندگي اجتماعي، در موقعيت متوسط و بعضاً ضعيف قرار دارند .

  متولدين اين ماه از لحاظ خانوادگي و به خصوص ازدواج و همسريابي، نياز به دقت زياد دارند. زيرا اين افراد براي رسيدن به تعادل در زندگي، لازم است همسران خود را از متولدين برجي كه خصوصيات كاملاً متضاد با آنان دارند، انتخاب نمايند. به طور مثال، خوب است كه اين افراد با متولدين برج سرطان ازدواج نمايند .

  متولدين اين ماه از لحاظ فكري و رواني، در موضع نه چندان قوي قرار دارند و اين براي آنان يك حسن به شما ميآيد. زيرا اين افراد به علت اين كه كمتر خود را درگير مسائل فكري و رواني ميكنند، از يك زندگي آرام و عمر نسبتاً طولاني برخوردار ميشوند. اين افراد اغلب نقش وكيل فاميل و خويشان را دارند و در امورات مختلف ممكن است مورد مشورت آنان قرار بگيرند .

  متولدين برج حمل اغلب از صحرا و مرتع زارها خوششان ميآيد و مايلند در مناطق خلوت و دور افتاده زندگي كنند .

  هر چه تاريخ تولد متولدين اين ماه به پايان فروردين ماه نزديك شود، از صفات منفي آنها كاسته شده و به سمت اعتدال نزديك ميشوند .

  از مشخات ديگر متولدين اين ماه، به خصوص از دهم فروردين به بعد، پيشبيي فعاليتهاي تجاري و اقتصادي و زندگي خانوادگي متنوع است. اين افراد از نظر فكري بي ثبات اما ميل به تعادل دارند. افراد متولد بيستم فروردين ماه به بعد، اغلب داراي طبعي متغير – آتشين مزاج – ستيزهجو – كم جوش و تنگ نظر ميباشند. اينان در امور كاري و شغلي، سختگير و وسواسي بوده و با اين همه افرادي خوش شانس و كم و بيش موفق هستند .

  متولدين دهه سوم اين ماه اغلب افرادي سالم، با طول عمر زياد هستند. اينان از لحاط فكري در موقعيت خوبي قرار دارند و در امور شغلي و اقتصادي، به پيشرفتهاي خوبي دست مييابند. محل سكونت اين افراد اغلب ثابت، اما شغل متحرك و متفاوت دارند. اينان از لحاظ اجتماعي افرادي خوش برخورد، صميمي و مردمدار هستند. گرچه اين افراد اغلب اهل گذشت هستند، اما اگر كدورتي عامل قطع رابطه آنان با دوستان و خويشان گردد، كمتر ممكن است براي آشتي پيش قدم شوند .

  متولدين اين ماه اغلب از نظر خانوادگي، تنوع طلب، خوشرو و با گذشت هستند. فرزندان اين افراد اغلب سركش و ستيزهجو هستند، اما از نظر اجتماعي رفتار سالمي دارند .

  به طور كلي متولدين اين ماه افرادي ميانهرو، طبيعت دوست، احساساتي و اغلب متغير بوده و با اين وجود افرادي موفق ميباشند .

  مشاغل اين افراد اغلب وكالت – قضاوت – رويگري – قصابي – چوپاني – صيادي – جاسوسي – خلاف كار و غيره ميباشد
   
  sajjad.y از این پست تشکر کرده است.
 5. sajjad.y

  sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

  2,009
  5,924
  875
  دکی خانوووم کوچوکو
   
  SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.
 6. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,031
  اردیبهشت:

  متولدين این ماه اغلب داراي قدي متوسط، چهرهاي مايل به چهارگوش، موهاي پرپشت، چشمان سياه و ابروان پر هستند. اين افراد داراي احساساتي تند بوده و در مقابل عوامل بيروني، واكنش تند و سريع نشان ميدهند و به همان سرعت نيز آرام ميگيرند. اين افراد اغلب عصبي مزاج بوده داراي خلق متغير هستند و به راحتي در كارها و تصميمات خود، تغيير موضع ميدهند .

  متولدين اين ماه از لحاظ خانوادگي رفتاري گرم و محبتآميز دارند و به خوص نسبت به پدر و مادر احساس مسئوليت ميكنند. اين افراد در دوستي ثابت قدم بوده اما شراكت آنان در امور اقتصادي سودبخش نخواهد بود .

  زنان متولد اين ماه اغلب دستخوش دلهره و اضطرابي ناشناخته هستند و گاه عكسالعمل بيمارگونه از خود نشان ميدهند. با اين همه مادران خوبي براي فرزندانشان ميباشند. همچنان از نظر عاطفي، همسرن خوبي خواهند بود. اينان اغلب افرادي منظم، كاردان، با سليقه و شيك پوش هستند. اين افراد اغلب داراي زمينه هنري در رشتههاي شعر و ادبيات و موسيقي هستند .

  متولدين دهه دوم اين ماه، عموماً زندگي متعادلي خواهند داشت و اغلب در هر كاري موفق ميباشند. اينان داراي قدي ميانه تا بلند بوده، صورتي سبز و نسبتاً گرد و چشم و ابرويي تيره دارند. اين افراد عموماً صميمي – خوش برخورد – ميد به موازين اجتماعي – داراي موقعيت خانوادگي خوب و از افراط و تفريط پرهيز ميكنند .

  متولدين دهه سوم اين ماه، افرادي متعادل – ميانهرو – داراي زندگي نسبتاً موفق – علاقمند به سير و سفر و علاقمند به زيباييهاي طبيعت – تمايل به هنر از جمله موسيقي، نقاشي، ادبيات و غيره دارند. اين افراد از نظر فيزيكي افرادي خوش چهره با قدي متوسط بوده و از زيبايي متعارفي برخوردار ميباشند. اينان از لحاظ رواني اغلب متعادل، افرادي خوش برخورد – متواضع – اصلاح طلب – از نظر خانوادگي و اجتماعي عموماً موفق و همسراني خوب و بعضاً ايدهآل خواهند بود
   
  سرزمین ارزو و sajjad.y از این پست تشکر کرده اند.
 7. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,031
  دی:
  متولدين دهه اول اين ماه افرادي مقاوم – با ثبات – كمي مغرور – با اعتماد به نفس – داراي قدرت اراده صميمي – خوش برخورد – با محبت و با گذشت – شجاع – پرحرف – اهل بحث و تحقيق – از نظر خانوادگي همسر دوست و خانواده دوست – طالب رفاه خانواده – مشاوري خوب به هنگام تصميم‎گيري يا گرفتاري – از نظر عاطفي متعادل – مقاوم در مقابل مشكلات و كمبودها – عموماً داراي موفقيت شغلي – اغلب داراي تخصص و ابتكار – داراي استعداد و حافظه‎اي خوب – صادق و درستكار – در دوستي وفادار – در رسيدن به اهداف جدي و كوشا – در امور خانوادگي و زناشويي موفق – در تعليم و تربيت فرزندان اغلب موفق – عموماً آماده مبارزه با مشكلات – در امور اجتماعي موفق – مقاوم در مقابل بيماريها – داراي طول عمر – اهل تفكر و انديشه و سنجش – همسري خوب – اهل معاشرت – شريك و همكار خوب – دوستدار زندگي آرام و بي دردسر – داراي ظاهري آرام و دروني ناآرام – پركار – پرانرژي – گاه عجول و داراي عكس‎العمل فوري – خوددار مقابل تميلات نفساني – دوست طلب – شريكي قابل اعتماد – اغلب شوخ طبع و بذله‎گو – بيشتر متكي به تجربيات شخصي – در امور شغلي و اقتصادي نسبتاً موفق – علاقمند به مشاغل خدماتي – عموماً افرادي خوش فكر و مورد احترام – سرگرمي اغلب اين افراد مطالعه و مسافرت است .
  متولدين دهه دوم اين ماه عموماً افرادي خوش شانس – خوشبين – خوش برخورد – داراي رفتاري متعادل – داراي عمري كم و بيش طولاني – سخاوتمند – صبور و با ثبات – طالب نظم و انضباط – از نظر ظاهري آراسته و خوش پوش – از نظر خانوادگي منطقي و داراي اخلاقي خوب – نسبت به خانواده، دوستان و آشنايان تا حدي متعصب – در انتخاب دوست محتاط – علاقمند به طبيعت و سير و سفر – شريك، همسر و همكاري خوب – طالب نورآوري و ابتكار – در دوستي پايدار – از نظر جسمي و روحي مقاوم – افرادي قدرشناس داراي استقلال رأي و تعيين كننده خط و مشي زندگي خود – بعضاً درون گرا – داراي اعتماد به نفس – دوستدار مشاغل فكري- بعضاً داراي استعداد هنري و ادبي – بعضاً مبتكر و مخترع در مشاغل دستي و صنعتي - افرائي صادق و راستگو – عموماً دست و دلباز و بعضاً خسيس – اغلب به فكر رفاه و آسايش خانواده – داراي سلامت فكر و اخلاق در بين افراد خانواده – عموماً در امور تحصيل و ازدواج، خوش شانس – در اموز شغلي گاه گرفتار شكست شده اما به زودي آن را جبران ميكنند. در عشق و دوستي و شراكت پايدار – بعضاً در برخورد با مسائل سخت، منفعل شده و ممكن است قهر، طلاق، به هم زدن شراكت، پرخاشگري و رفتار غير منطقي از خود نشان دهند. به طور كلي تا زماني طولاني شخصيتي پايدار دارند و فقط گاه متغير ميگردند .

  مشاغل موافق متولدين ماه، سرمايهگذاري – شركت داري – مشاغل عليم – فني و تخصصي – امور فلسفي – مديريت – نظامي گري – رهبري و .... ميباشند .

  متولدين دهه سوم اين ماه افرادي خوش برخورد – خوش زبان – اهل معاشرت – عموماً داراي نظم و انضباط – داراي ارادهاي خوب و اعتماد به نفس – شجاع و بخشنده – اغلب دو شخصيتي – در شخصيت دوم، اغلب تندخو – ستيزهجو – عجول – گاه داراي رفتار هيستريكي – در حالت اول افرادي مؤدب و معاشرتي – اهل منطق – داراي افكاري مثبت – علاقمند به امور ادبي و هنري – بعضاً هنرمند – از نظر اقتصادي عموماً موفق – در امور خانوادگي و زناشويي، پراحساس و با مسئوليت – داراي سلامت حجسمي و روحي – عموماً داراي عمر طولاني – اغلب در مواجهه با مشكلات، شجاع و مقاوم – بعضاً عاطفي و احساساتي – زمكاني شوخ و بذلهگو و اجتماعي و گاه خموش و منزوي – از نظر شغلي محافظه كار و پنهان كار – از نظر مسكوني، اغلب در حال تغيير و جابهجايي – عموماً هعلاقمند به پول و سرمايهداري – بعضاً خسيس – عموماً معاشرتي و طالب بودن در جمع – گاه راغب به تنهايي – عموماً ياور همسر و فرزندان – اغلب خموش پوش و خوش خوراك و طالب تفريحات – بعضاً علاقمند به طبيعت و طالب سير و سفر – از نظر اجتماعي خوش نام، صميمي و قابل اعتماد – بعضاً مشاوري خوب براي خانواده، دوستان و همكاران – بعضاً طرفدار تز دروغ مصلح آميز .
  مشاغل ممناسب براي اين افراد، فعاليت سياسي – فعاليت تبليغي – فعاليت اجتماعي و رفاهي – امور سرمايه‎گذاري – تشكل‏هاي سياسي و اجتماعي – شاغل در مراكز رفاهي و عام‎المنفعه
   
  sajjad.y از این پست تشکر کرده است.
 8. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,031
  تیر:
  متولدين دهه اول اين ماه طالعي نيك دارند و در زندگي اجتماعي و اتصادي و خانوادگي موفق هستند. اغلب شخصيتهاي ديني و اجتماعي، از متولدين اين دهه ميباشند، اين افراد داراي هوش و ذكاوت – تحمل خوب – پرانرژي – درونگرا – داراي افكاري ثابت – عموماً داراي شهرت و موفقيت اجتماعي ميباشند. مشاغل موافق با اينان: فعاليتهاي دريايي – صيادي و قايقراني – سدسازي – آب و آبياري – عمراني – امور عام المنفعه – مشاغل سيار و آزاد و ... ميباشد .

  متولدين دهه دوم اين ماه، افرادي حساس – ناپايدار – تأثيرپذير – دو شخصيتي ــ دمدمي مزاج – متعصب و پايبند به تعهدات اجتماعي و اقتصادي و خانوادگي – به علت عدم ثبات رواني، از برخورد صحيح با مشكلات ناتوان، اما در مشكلات ديگران توانا و مشاور و مددكار ميباشند. اين افراد مريداني صادق – دوستاني وفادار – طالب طبيعت و سير و سفر – و اغلب داراي عمري طولاني خواهند بود .

  متولدين دهه سوم اين ماه، افرادي اجتماعي – فعال – شجاع – مغرور – سختگير – جدي – داراي نظم و انضباط – پايبند سنتها – مخالف نوآوري – داراي شخصيت غريزي و تمايلات جسماني – در برخورد خشن و تندخو- با محيط اطراف ناسازگار – ماجراجو – قدرت طلب – متكي به نيروي جسماني – در امور خانوادگي سركش – بعضاً در زندگي زناشويي ناموفق و مواجه با شكست – اهل سير و سفر و ....
  مشاغل مورد علاقه متولدين اين دهه از ماه سرطان اغلب گوناگون بوده و از ساختمان سازي تا تخصص‎هاي علمي و مهندسي و غيره است.
   
  marzieh و sajjad.y از این پست تشکر کرده اند.
 9. SHAPARAK

  SHAPARAK هميشه بيادتونم...

  581
  12,390
  17,031
  خرداد:
  متولدين اين ماه، به خصوص متولدين دهه اول اين ماه، عموماً افرادي سخت كوش – با اراده – داراي پشتكار – در امور اقتصادي و خانوادگي كم و بيش موفق – اغلب دمدمي مزاج – بيثبات در تصميمگيري ميباشند. از لحاظ فيزيكي افرادي سالم، داراي استخوانبندي محكم، چهرهاي خوب، داراي چشماني روشن و پوستي نسبتاً تيره هستند .

  متولدين اين دهه اغلب ميانهرو – در افكار و ايدههاي شخصي خود متعصب – خوش شانس – خوش برخورد – در زندگي زناشويي موفق – تا حدي منزوي – با عمري متوسط و عاقبت به خير، خواهند بود. ازدواج يا شراكت اين افراد با متولدين فروردين ماه توصيه ميشود .

  اين افراد از لحاظ اقتصادي فعال، داراي مشاغل متحرك، سير و سفر از لحاظ زندگي و مسكن غير ثابت و اغلب مهاجر ميباشند. اينان افرادي تندخو – تندرو – سختگير – علاقمند به طبيعت وزيبايي – احساساتي و متغير – و اغلب در رشتههاي مختلف هنري فعاليت دارند. اينان اغلب افرادي ولخرج – از نظر خانوادگي عاطفي و احساساتي بوده و بعضاً طالب تعدد زوج ميباشند .

  متولدين دهه دوم اين ماه طالع سعد دارند و در سرنوشت آنها مال و ثروت ديده ميشود. صنعت دامداري مواد غذايي موافق طبع آنها بوده و اينان اغلب طالب زندگي در طبيعت و روستاها هستند. اين افراد از لحاظ خانوادگي مسئوليتپذير بوده به اداب و رسوم پايبند ميباشند. اينان افرادي شهرت طلب و شهوت پرست بوده در اجراي نيات و خواستههاي خود، كم و بيش موفق ميباشند .

  اين افراد به علت شنترايي و كهنه پرستي، گاه با شكست مواجه ميشوند. زيرا با هر پديده نويي مخالف ميباشند. با اين وجود اغلب اين افراد عاقبت به خير بوده و در زندگي با شانس و موقعيتها خوبي مواجه ميشوند. اينان عموماً افرادي عاطفي و خانواده دوست و رفيق باز بوده به طبيعت، كوه و دشت، سبزيهاي خوراكي، و رنگ سبز علاقمند ميباشند. اين افراد بيشتر به شغلهاي پر دردسر روي ميآورند. آنان از لحاظ جسمي و روحي و همين طور موقعيت اجتماعي و اقتصادي، وضعي متوسط دارند. اگر چه بعضاً شانس و موقعيتهاي خوي به دست ميآورند. آنها در برخورد با افراد ميانهرو تا حدي جدي ميباشند و از مديريت نسبتاً خوبي در خانواده برخوردار هستند. عموماً مرگ و ميز فاميل، تأثير عميقي بر روحيه آنان ميگذارد .

  متولدين دهه سوم اين ماه، افرادي خوشرو – حراف – داراي طبعي بلند – بزرگ منش – عصبي مزاج – تندخو – افراطي – علاقمند به كشاورزي و دامداري و صنعت وابسته به امور عمراني و ساختماني – معماري – مهندسي – جادهسازي و سدسازي – پيمانكار و شاغل در امور بازرگاني – ديپلمات و زرگر و صراف و آهنگر و ... اغلب در شغل خود متخصص و كارآمد ميباشند .

  اين افراد عموماً در زندگي خانوادگي و زناشويي موفق، داراي همسر و فرزنداني خوب – از نظر مالي و اقتصادي اغلب داراي شرايطي متوسط – در رفع مشكلات توانا – در رسيدن به خواستهها با تلاش فردي موفق – عموماً داراي مشاغل آزاد و سيار – بعضاً گرفتار يك بيماري مزمن و پايا – علاقمند به سفرهاي اقتصادي و سياحتي – باهوش – زرنگ و زيرك – مردمدار – در معاشرت با افراد، دمدمي مزاج – در عين حال افرادي صميمي و صادق و ركگو هستند .
  زنان متولد اين ماه اغلب عصبي و تندخو – گاه منطقي و گاهي عاطفي و احساساتي – گاه اجتماعي و گاه نجوش و منزوي – زماني عاشق طبيعت و زيبايي و زماني ديگر بي‎توجه به آن – بعضاً در زندگي زناشويي و خانوادگي ناموفق – داراي افكار و آرزوهاي دست نيافتني – در عين حال اغلب در اداره زندگي خود موفق مي‎باشند
   
  abji mehrnaz و sajjad.y از این پست تشکر کرده اند.
 10. sajjad.y

  sajjad.y منم برگشتم بعد مدتها

  2,009
  5,924
  875
  ولی ابجی من دهه اولم .بازم ممنونم
   
  SHAPARAK از این پست تشکر کرده است.