1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

شما به چه کسی رای میدهید؟

شروع موضوع توسط Admin ‏Jun 8, 2013 در انجمن اخبار سیاسی

1. محمد غرضی

2 رای
    4.2%
  2. حسن روحانی

17 رای
    35.4%
  3. غلامعلی حداد عادل

0 رای
    0.0%
  4. علی اکبر ولایتی

2 رای
    4.2%
  5. محمدرضا عارف

5 رای
    10.4%
  6. محمدباقر قالیباف

12 رای
    25.0%
  7. محسن رضایی

13 رای
    27.1%
  8. سعید جلیلی

3 رای
    6.3%
اجازه دادن چند رای داده شده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,502
    24,598
    62,664
    من نه طرفدار اینام و نه ازشون حمایت کردم، تو نظرات قبلی هم گفتم که طرفدار حزب و جناح خاصی نیستم فقط میگم سال 88 یه سری از تندروهای وابسته به نظام اختشاش عاشورا رو راه اندازی کردن تا هم قائله بخوابه و هم مسئولین و اصولگراها مظلوم جلوه کنن، حرف من اینه از اعتقادات مذهبی مردم سواستفاده شد، بهتره این بحث باز نشه، محیط عمومی هست و هرکسی میتونه مطالب رو بخونه

سامره و مهربون از این پست تشکر کرده اند.
  2. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    سلام از ما کوچیکتراست ، قربونت داداشم
    آخه من نمیگم برگشته یا نه میگم برنامه مدونی نداره فعلا ، ضمنا مونده رو کدوم مبحثش بخوای فکر کنی که تو بعضی مسائل کم آورده ولی اعتراف نمیکنه!!!
    بله دیدم اما جوابی بود که مردم نمیتونستن پی ببرن به منبعش، چون آخرشم گفت منبعش موجوده اما ..!! آیا مردم عادی دسترسی دارند نه! پس بنظرم مشاور عالی رهبر صد در صد منبعش مستحکمتر از یکی هست که تازه پا به این میدون گذاشته باشه خواستی میگم منبع و دلایل چی بوده از یک منبع کامل!!
    دقیقا موافقم با این جمله آخرت ، اما من از جناب روحانی ، با خوندن نامه پدر شهید احمدی روشن کاملا رد نظر کردم .

Admin و Seyed Mahdi از این پست تشکر کرده اند.
  3. Seyed Mahdi

Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

1,868
    5,929
    1,311
    من بانظرت موافق نیستم ...
    پس چرا موسوی بیانیه دادکه :
    چرا که در تازه ترین بیانیه خود، آشوبگران را عزاداران حسینی نامیده است!: «عزاداران حسینی در این روز مقدس حسین حسین گویان به صورت مسالمت آمیز و بدون شعارهای تند روانه میدانها و مسیرهایی شدند که خود انتخاب کرده بودند و این بار نیز چون دفعات گذشته با اعمال تحریک آمیز مواجه شدند!»
    نمی‌دانم چرا آقای موسوی قرار نیست دست از دروغ بردارد و چرا جرات ندارد واقعیت را بگوید؟ برخلاف ادعای دروغ آقای موسوی، واقعیت این است که عزاداران میرحسینی، در روز عاشورا «میرحسین گویان!» و با خشونت و با شعار علیه نظام و رهبری، در مسیرهایی حرکت ‌کردند که قبلا محسن سازگارا انتخاب کرده بود! مدرکش هم سایت‌ها و وبلاگ‌های سبزی که از یک هفته قبل از عاشورا، داشتند برنامه‌ریزی می‌کردند.
    بی خیال نخواستم همشو بذارم...

Nayereh، مهربون و Admin از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Admin

12,502
    24,598
    62,664
    ایالات اقتصادی نه جغرافیایی

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  5. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    ممنون
    1- بهتره بگی نمیتونه ببینه ، چون از 17 سالگی پا تو این عرصه گذاشته و از اول انقلاب استخون شکونده تو این راه.سیاه نمایی نیست برو به سایتش یه نیگا بنداز مشکل و پتانسیل های شهرها رو جوری بیان کرده که انگار خودش اهل همون شهره!!
    2-قبول دارم حرفتو ولی آیا اصل 15و 19 تو قانون نیست !! شنیدی زبان چینی تو بعضی دانشگاههای داخلی جز دروسمون شده !!آیا ترکی مثلا نمیتونه بشه!اتحاد قومیتی خوبه همونی که خطاب به آقای حداد گفت به ترکا ،لرها توهین شده شما بعنوان شورای انقلاب فرهنگی چیکار کردید!! منم موافقم این موردو شاید نتونه اما همین که جلویه توهین گرفته شه وتوجه به قانون عالیه بنظرم!
    3-جفت نامه هاشونو خوندم وکاملا موافقم . حتی احترامه لباسش که واسه ما نماده تقدسه رو هم علنن حفظ نمیکنه.

Nayereh و Seyed Mahdi از این پست تشکر کرده اند.
  6. Seyed Mahdi

Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

1,868
    5,929
    1,311
    ببخشید که نمیتون بحث رو ادامه بدم اگه تونستم شب میام ولی برنامه ی اقتصادی و فرهنگی جلیلی توی سایت drjalily.com هست توی فایل پی دی اف ...

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  7. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    خواهش داداشم ولی نگی مشدیه باید همشهریم رئیس شه ها:biggrin:
    میرم اونم میبینم . فعلا

Seyed Mahdi از این پست تشکر کرده است.
  8. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    چرا ! کمک می خوای یا فک میکنی همشون عینه همن !:biggrin:

9. Admin

12,502
    24,598
    62,664
    محسن رضایی شدیدا داره از طرف مردم حمایت میشه
    بهتره مستندش رو دانلود کنید و ببینید
    و اینکه طبق اعلام خودشون از یک سال پیش 16.000 نخبه از سراسر کشور در تهیه برنامه کمک کردن، همین الانش "جنبش ما" که حامی دکتر رضایی هستند داری 1.200.000 امضاء هستش یعنی از همین الان 1.2 میلیون رای رو اورده، تا قبل از انتخابات 4 سال پیش بیشتر مردم فکر میکردن ایشون نظامی هستند و با اسم سردار میشناختند و همین باعث شد خیلی ها رای ندید ولی با برگذاری این مناظره ها هم اکثر مردم ایشون رو شناختن و همراهشون شدن، میتونید به سایت انتخابات 92 مراجعه کنید و ببینید بعد از 2مناظره آخر چطور رای به سمت دکتر رضایی برگشت و قالیباف و جلیلی رایشون به شدت شکست

فقط برای حمایت از ایشون همین رو بگم که اگه دکتر میخواست به پول برسه و یا هر سو استفاده دیگه ای از قدرت، هیچوقت از فرماندهی سپاه که قدرت کشور رو گرفتن دستشون استعفا نمیکردن، سابقه ایشون هم مشخصه، زمان جنگ با انتقال مقرفرماندهی به جنوب باعث مدیریت بهتر و ازادسازی خرمشهر و شکست حصر آبادان شدن، بعد از جنگ وقتی دولت آقای رفسنجای رزمنده هارو نخواستند و گفتن اینا فقط کار با اسلحه بلدند و فن بلد نیستند ایشون قرارگاه خاتم الانبیاء رو ایجاد کردن و تونستند خیلی از کارهای عمرانی کشور رو به عهده بگیرن، نمونشم بزرگترین سد خاکی جهان هست

بعد از اون هم تدوین سند چشم انداز 20 ساله بود.

اینا نمونه کوچیکی از فعالیت هاشه
    واقعا نباید برای کسی که هیچ طمعی به قدرت نداره و خودش از قدرت کناره گیری کرده ولی درکنارش کارهای خیلی بزرگی برای کشور انجام داده رای بدیم؟ اینارم بذاریم کنار کافیه به 4 سال پیش نگاه کنیم، زمانی که وضعیت کشور رو بحرانی اعلام کرد ولی کسی به حرفش اعتماد نکرد و نتیجه شد این.

Seyed Mahdi، Nayereh، اتنا .. و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. fardin0688

fardin0688 پسر خردادی

449
    1,835
    1,489
    من به نماینده ی گروه خودم رای میدم

چنگیز و اسکندر :cautious:

مهربون و Admin از این پست تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.