1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

شما به چه کسی رای میدهید؟

شروع موضوع توسط Admin ‏Jun 8, 2013 در انجمن اخبار سیاسی

1. محمد غرضی

2 رای
    4.2%
  2. حسن روحانی

17 رای
    35.4%
  3. غلامعلی حداد عادل

0 رای
    0.0%
  4. علی اکبر ولایتی

2 رای
    4.2%
  5. محمدرضا عارف

5 رای
    10.4%
  6. محمدباقر قالیباف

12 رای
    25.0%
  7. محسن رضایی

13 رای
    27.1%
  8. سعید جلیلی

3 رای
    6.3%
اجازه دادن چند رای داده شده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,539
    50,793
    30,088
    من ایام امتحانامو اصلا مناظره ها رو ندیدم،اما گوشه کناری که صدای تلویزیون شنیدم،اقای قالیباف همه چیز رو میخواست با اسلام توجیه کنه،من با توجیهات اسلامی مخالفم،ادم باید با منطق و استدلال عقلی راهشو پیش بگیره،محسن رضایی میگه کن برنامه دارم،واقعا هم برنامه هاش نسبت به بقیه که ظاهرا دنبال حاشیه یازی اند بهتر چ جامع ترن،ما باید بهش میدون بدیم،دیگه هیچکدوم از نماینده ها لتیق دیدن میدون رو ندارن،موقع جنگ همه اینا کجا بودن?!
    محسن رضایی کجا بود?!
    پا به پای ایران جنگید،اینا رو نادیده نگیرین!

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  2. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    ببین من پا بنده هیچ چیزی نیستم جز عقلم و درایتم (که برا هر کسی فرق داره و تواناییش متفاوته) و با رفتن به سایت رضایی و دیدن برنامه مدونی که حتی خوده من از شهرم خبر نداشتم نظرم سوق یافته به اونه!!اسلام دینه کاملیه وهرکی پابندش باشه ضرر نکرده اما توجیه و سو استفاده ازش خوب نیست الان من مخالف جناب روحانی هستم چون هرکی با خوندن نامه پدرشهید احمدی روشن واقعا تاسف میخوره از این آقا، ولی بدم نمی آد رضایی رو هم ببینم میتونه کاری کنه یا فقط مرده میدان جهاد و نبرد و جنگه !! الحق جناب ولایتی هم بد نیست نظراش !!!

Nayereh، Admin و barfi از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. barfi

20,539
    50,793
    30,088
    از حرفاش و صداقتی که توشونه موج میزنه که دلسوز مللت ایرانه نمیخواد بیاد شهرت پیدا کنه،ماشینش گرون شه یا پسرش تریلیاردر !!!
    میخواد بسازه ایرانو

4. barfi

20,539
    50,793
    30,088
    قالیباف مرده زبونشه،آدمای زبون باز توی عمل هیچند!!!
    امثال رضایی مرد عمل اند!
    و کسایی مثله هاشمی مرد عمل و حرف بودن،هاشمی با زبون بازیاش عرب ها رو رام خودش کرده برد،اما احمدی نژاد و قالیباف که شبیه احمدی نژاده با لجبازی بیشتر اونو سگ تر میکنند و بیشتر دشمن میشه!

Nayereh از این پست تشکر کرده است.
  5. Seyed Mahdi

Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

1,868
    5,930
    1,312
    خیلی ازت ممنونم سامان که بعداز مدتها توی انجمن یک بحثی رو راه انداختی تا یکم فضای انجمن از مسخره بازی و بچه بازی بیرون بیاد.
    اما اینو میگم دیگه دوست ندارم راجع به 88 بحث کنم چون نقد شرایطه امروزه جامعه مهم تره...
    منم میدونم که اکثره کسایی که ساله88 به موسوی وکروبی رای دادن بعداز اینکه متوجه شدن تقلبی نبوده دست از اعتراضشون کشیدن و کسایی روزعاشورا اعتراض کردن و اغتشاش که از مردم نبودن و ...
    ولی مشکل اینجاس کهچرا این دونفر یک بیانیه ی خشک وخالی هم صادرنکردن برای اینکه راه خودشونو جدا کنن از اغتشاش گرا و برعکس از اونا حمایت هم کردن که متنه نامه اش هست ولی من حضوره ذهن ندارم دقیق بیان کنم....
    ولی مردم چه کسایی که به احمدی رای دادن چه بیشترکسایی که به موسوی رای دادن روز 9 دی ثابت کردن که هرکس به اعتقاداتشون و انقلابشون توهین کنه جلوش محکم میایستند...
    ولی این دونفر حتی روز9 دی هم راهشونو از اغتشاش گرا جدا نکردن بلکه راهشونو از مردم جدا کردن...
    پس چرا بازم باید حمایت کرد از این دونفر؟

Nayereh از این پست تشکر کرده است.
  6. Seyed Mahdi

1,868
    5,930
    1,312
    سلام داداش خوشحالم که دوباره برگشتی....
    اگر یک لحظه شک کنم که جلیلی از گفتمان انقلاب اسلامی فاصله گرفته مطمئن باش بهش رای نمیدم...
    ولی تا به امروز به طور قاطع ازاین گفتمان حمایت کرده ...
    حرفه آقای ولایتی رو هم توی مناظره ی دیروز جلیلی جواب داد دیگه حوصله ندارم بنویسمش...
    هنوز یک هفته ی دیگه مونده و توی این یک هفته خیلی چیزا میشه تغییر کنه...
    باید تحقیق کرد نه باید از کسی حمایته قاطع کرد و نه باید کسی رو کاملا رد کرد...

Nayereh و مهربون از این پست تشکر کرده اند.
  7. mesi

mesi

684
    1,478
    352
    هیچکدام ندارین؟
    تموم کردین؟؟؟

8. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    سامان جملش بنظرم پر مغزتر از این حرفا بود !! ممنون

9. Seyed Mahdi

1,868
    5,930
    1,312
    خیلی زیبا گفتی ولی چند نکته رو من اضافه کنم...
    1. متاسفانه محسن رضایی خیلی سیاه نمایی میکنه و به قوله رهبری نقاط قوت و ضعف رو باهم نمیبینه
    2. درسته رضایی برنامه داره ولی آیا ایران ظرفیته اجرای همه ی برنامه هاشو داره ،‌مثلا ایالتی کردنه ایران به دلیل اینکه ایران تشکیل شده از قومیتهای مختلف امکانش نیست چون هرلحظه ممکنه دشمن نفوذ کنه به یکی از این ایالتها و دایه ی استقلال داشته باشه...
    3. توی صحبتهای روحانی دروغ موج میزنه یکیش همین قضیه ی هسته ایی که پدر شهید به خوبی روشن کرد مسئله رو دومیش که گفته بود کارخانه ی کفش ملی به انباره سایپا تبدیل شده چند روز پیش مدیرعامله کفش ملی نامه نوشته بود و اعلام کرده بود که درسال 83 کارخانه تعطیل شده بود ولی در دوره ی احمدی دوباره راه اندازی شد و داره تولید میکنه...

Nayereh و مهربون از این پست تشکر کرده اند.
  10. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,528
    24,700
    63,122
    من نه طرفدار اینام و نه ازشون حمایت کردم، تو نظرات قبلی هم گفتم که طرفدار حزب و جناح خاصی نیستم فقط میگم سال 88 یه سری از تندروهای وابسته به نظام اختشاش عاشورا رو راه اندازی کردن تا هم قائله بخوابه و هم مسئولین و اصولگراها مظلوم جلوه کنن، حرف من اینه از اعتقادات مذهبی مردم سواستفاده شد، بهتره این بحث باز نشه، محیط عمومی هست و هرکسی میتونه مطالب رو بخونه

اتنا ..، Shiva و مهربون از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.