1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

شما به چه کسی رای میدهید؟

شروع موضوع توسط Admin ‏Jun 8, 2013 در انجمن اخبار سیاسی

1. محمد غرضی

2 رای
    4.2%
  2. حسن روحانی

17 رای
    35.4%
  3. غلامعلی حداد عادل

0 رای
    0.0%
  4. علی اکبر ولایتی

2 رای
    4.2%
  5. محمدرضا عارف

5 رای
    10.4%
  6. محمدباقر قالیباف

12 رای
    25.0%
  7. محسن رضایی

13 رای
    27.1%
  8. سعید جلیلی

3 رای
    6.3%
اجازه دادن چند رای داده شده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. مهربون

مهربون تخریبگر!! امید وارم امیدوار...

3,500
    6,508
    2,380
    ارجاع به صفحه 35 تایپیک 349

2. Shiva

Shiva

5,462
    12,102
    1,273
    چشممون رو روی چی میخوایم ببیندیم؟! همه چی واضحه!

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  3. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    چی واضحه !!
    اگه درست بوده حالافعلا الان 16 سال اصلاح طلب برسره کار بوده و 8 سال اصولگرا کدوم کاری واسه منه جوون که 16 سال درس خوندم با اون عذاب و مدارک دیگه کردن!!!

Admin، ❥ℳĀΣĐξĤ❥، barfi و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. Shiva

Shiva

5,462
    12,102
    1,273
    اگه روحانی یا هر اصلاح طلب دیگه ای خیانت تو ماجرای هسته ای داشته،اصول گرا ها نداشتن؟!یا اینکه بدترشو داشتن؟! من تا حالا دروغ از روحانی نشنیدم! تو دوره ی خاتمی رفاه داشتیم هرزگیش کجا بود؟! سند قابل قبولی واسه اینا نیست چون حرفای هیچ کدوم از بقیه احزاب رو نسبت به اصلاح طلب ها نمیشه باور کرد همه با این گروه مشکل دارن چرا؟! چونکه از حقیقت کارای بقیه خبر دارن فقط کافیه یه جمله بگن یا تو خونشون زندانی میشن یا اینکه اوین!!
    اگه روحانی تظاهر میکنه قالیباف که اصول گراست بی تظاهره یا رضایی بی طرف؟! اونا کسایی بودن که رای مردم رو حساب نیاوردن و توی کشور به اصطلاح آزاد در مقابل اعتراض های مردم اونا رو کتک زدن زندانی کردن بهشون تجاوز کردن و خیلی هاشونو کشتن بعدم میشن آدم صادق،وطن پرست،مردم دوست؟!
    اصلاح طلب نسبت به بقیه، آزادی داد به مردم ،که سنگشو به سینه میزنن.تو دوران خاتمی گشت ارشاد بود! تو دوران خاتمی دخترا رو با کتک مجبور میکردن حجاب داشته باشن،ازشون تعهد میگرفتن؟! درسته کشور اسلامیه ولی هم مسیحی داریم هم سنی هم شیعه هر کدوم عقایدی دارن،تو دوران خاتمی زن باید می نشست تو خونه کهنه بچه عوض می کرد؟!
    اونی که هی میگه من قول میدم من قول میدم و باز هم من قول میدم شد انتخاب خوب!؟!حسابی رو حرفاش هست،میتونه بهش عمل کنه؟
    کسی که یکی رو بزنه کنار و بشینه جاش و به خاطر نفع خودش از کاری کناره گیری کنه،اسمش هم بذارن فداکاری میتونه به فکر من و ما باشه؟! نه اون فقط به فکر من و خودمه!

5. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,619
    29,365
    هاشمی رفسنجانی: قاطعانه از روحانی حمایت می کنم/ ان شا الله مسئولین امانتدار آرای مردم باشند...

6. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,502
    24,598
    62,664
    محسن رضایی: این تخریب هایی که بر علیه حجت الاسلام روحانی در مورد مدرک دکترای ایشان اخیرا انجام می شود ، کذب محض و بی اخلاقیست در مورد من هم این اتفاقات می افتاد.
    .
    محسن رضایی این حرف رو در حالی زده که می دونه رقیبش تو دوره ی دوم انتخابات حسن روحانی است...
    .
    مردونگی می خواد این جور حرف زدن...

اتنا ..، مهربون، ❥ℳĀΣĐξĤ❥ و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. barfi

barfi پشت کنـــــــــکوری :) همراه انجمن

20,480
    50,619
    29,365
    مردونگی+سیاست مداری!:17:

مهربون و ❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده اند.
  8. مهربون

3,500
    6,508
    2,380
    ببین شیوا جان خیلی تند رفتی چون چشمتو رو معایب بستی داری مزایا رو می بینی فقط!!!
    آزادی این نیست با فحشا و دوختن .... سرتو بالا بگیری آزادی این نیست مارکدار بشی ازادی این نیست تو هسته ای سکوت کنی ! آزادی این نیست که زن لخت بیاد خیابون بگه فرهنگم اینه !!! حیفه کوروش که قانونی نوشت جاودانه که فقط سازمان ملل ازش استفاده کرد نه ما!! وزیر ارشاد تو .... بگرده و دم از اسلام بزنه!!؟ چه آزادی هایی پس من مفهومه اسلام رو بد فهمیده بودم ببخشید!
    جناب اصلاحات کدوم برنامه مدون رو نشون داد و ما گفتیم خوب نیست ما میگیم تا برنامه ریزی کنه طول میکشه!!! مردم رو نیازی به نشونه یک کلید نیست ما عمل می خوایم فعلا چون نمی بینیم یه برنامه خوب می خوایم!
    باز میگم من رایم بیشتر معطوف به کسیه که بخواد واسه مردم مظلومم خدمت کنه نه تفکراتشون رو خالی و خودشون رو لخت کنه به اسم فرهنگ ! هرکسی هم این کارو بکنه من دستشو می بوسم چون به ایرانم خدمت کرده و لایقه ستایش وحمایته!

اتنا .. و barfi از این پست تشکر کرده اند.
  9. مهربون

3,500
    6,508
    2,380

barfi از این پست تشکر کرده است.
  10. fardin0688

fardin0688 پسر خردادی

449
    1,835
    1,489

پیغمبر مرد قدرت از علی که جانشین به حق پیغمبر بود گرفتن
    ابوبکر و عمر و عثمان شدن عزیز و ... !
    علی برگشت ولی کسی طاقت پاکی رو نداشت ... .
    بعدش گفتن علی خونخوار و بی دین و مرتد و ... عاشورا رو رقم زدن

یکم فکر کنین ... نگاه کنین الان چجوریاست و این مهره ها رو جا گذاری کنین ... تمام :279:

اتنا ..، مهربون، Admin و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.