1. این پایگاه به ثبت ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران رسیده است.

مهمان عزیز سپاس بابت بازدید شما از تالار گفتگوی دهه هفتادی ها.

عضویت در انجمن رایگان بوده و برای عموم باز میباشد . با صرف 30 ثانیه یکی از اعضای دهه هفتادی ها شوید .

شما به چه کسی رای میدهید؟

شروع موضوع توسط Admin ‏Jun 8, 2013 در انجمن اخبار سیاسی

1. محمد غرضی

2 رای
    4.2%
  2. حسن روحانی

17 رای
    35.4%
  3. غلامعلی حداد عادل

0 رای
    0.0%
  4. علی اکبر ولایتی

2 رای
    4.2%
  5. محمدرضا عارف

5 رای
    10.4%
  6. محمدباقر قالیباف

12 رای
    25.0%
  7. محسن رضایی

13 رای
    27.1%
  8. سعید جلیلی

3 رای
    6.3%
اجازه دادن چند رای داده شده است.
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. rasoolr

rasoolr

523
    1,609
    1,510

جلیلی هیچ کدوم از سیاست های احمدی نژاد رو تایید یا تکذیب نکرده اگه خواست راه اون رو بره چی؟
    جلیلی تا الان هیچ پست مدیریتی نداشته فقط همین که میرفته مذاکره میکرده و میومده یعنی اگه رای اورد میشه اولین پست مدیرتیش اونم مهم ترین پست مدیرتی کشور!
    جلیلی میخواد چجوری حجاب دوران پیغمبر رو برگردونه تو کشور؟ با حرف زدن؟ خب همه که قرار نیست نظرشون با این آقا یکی باشه اگر هم بخواد با زور این کار رو انجام بده خب مگه رضا شاه تونست با زور حجاب از سر مردم برداره که این بخواد بتونه؟

جلیلی اگه رئیس جمهور شد باید با ماهواره خداحافظی کنیم یعنی من که فقط یه ماهواره دارم واسه دیدن فوتبال تیم مورد علاقم هم جزء همونایی حساب میکنه که کانال های خراب نگاه میکنن و باید ماهواره منم جمع بشه اینو نمیگم مشکل اساسی ولی از ایرادات برنامه هاش همینه همه رو به یه چشم میبینه
    حزب اصول گرا ادعای حجاب و امنیت اجتماعی میکنه ولی سرباز ها رو میفرسته از دیوار مردم برن بالا که ماهواره ها رو جمع کنن!

کسایی که از حزب اصلاح طلب بدشون میاد یکم منصفانه نگاه کنن شعار اینا چیه؟ آزادی بیان ولی تو اصول گرا شما آزادی بیان دیدی؟ اگه دیدی پس کو میر حسین موسوی که گفت تو انتخابات تقلب شده؟ شما ازش خبر داری؟
    اگه آزادی بیان هست چرا اینقدر زندانی سیاسی داریم؟

مهربون و Admin از این پست تشکر کرده اند.
  2. Seyed Mahdi

Seyed Mahdi من عاشق محمد (ص )هستم....

1,868
    5,929
    1,311
    تورو خدا یکم منصفانه قضاوت کن داداش...
    1. جلیلی توی سخنرانیهاش اعلام کرده که از سیاستی که دولت مخصوصا توی 2 سال اخیر پیش گرفته حمایت نمیکنه بلکه نقدشم میکنه ...
    2.دبیرشورای عالی امنیت کشور پست کمی نیست چرا :
    بدلیل اینکه برای مذاکره با کشورهای دیگه باید از تک تک مسایل کشور اطلاع کامل داشته باشه ...
    جلیلی توی مجمع تشخیص هم هست مجمعی که سیاست های کلی نظام رو( اصل 44) رو تنظیم کرده و برای تصویب به رهبری ابلاغ کرده که توصیب هم شده...
    3.من توی حرفام از حجاب چیزی گفتم؟ اصلا بحثم سره مصداق نبود و این موضوع رو برفی گفت...
    4.درباره ی سال 88 هم همه چی روشن بود فقط اینو بگم که طبق قانون(که موسوی دم از قانون گرایی میزد) فرصت برای اعتراض بود و حتی رهبری این فرصت رو هم تمدید کردن و همه چی روشن شد حتی طرفداری موسوی روزبعداز انتخابات راهپیمایی کردن به اسم سکوت که هیچ اتفاقی نیفتاد از لحاظ برخورد پلیسی و امنیتی چون آزادی بود ولی شب این راهپیمایی عده ی کمی از طرفداراش دست به آشوب زدن که طبیعه باید برخورد میشد باهاشو...
    یک مطلب دیگه به نظرتو بیان نظر یعنی دست زدن و رقصیدن در روز عاشورا و توهین به مقدسات مردم ؟؟؟

Nayereh، sara و Admin از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. Seyed Mahdi

1,868
    5,929
    1,311
    دررابطه با بحث حجاب منم قبول دارم با زور نمیشه مردم رو باحجاب کرد چون خدا انسان رو آزاد و مختار خلق کرده تا خودش راهه خودشو انتخاب کنه و منم با نظرت موافقم...
    این جور مسایل فقط با فرهنگ سازی حل میشه و بس...
    فقط یک چیزه دیگه رو بگم داداش درسته خدا انسان رو توی انتخاب را آزاد گذاشته و توی قرآن هم میگه لا اکراه فی الدین ولی این اختیار توی انتخابه دینه پس هرکس که هردینی رو انتخاب میکنه حتما به ارزشهای اون دین اعتقاد داره و باید بهشون عمل کنه چرا چون خودش انتخاب کرده...
    اصلا هرکس که عضو گروهی میشه باید به اصولی که اون گروه تدوین کردن عمل کنه حتی یک گروه کوچیک دوستانه...

Nayereh، مهربون، sara و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. rasoolr

rasoolr

523
    1,609
    1,510

قبول داری هر دو حزب طرفدارای تند رو دارن؟
    و قبول داری همه کس مسلمون نیستن و مسیحی و یهودی و.. هم داریم؟ شما از کجا میدونی اونا مسلمون بودن؟

مهربون از این پست تشکر کرده است.
  5. Admin

Admin غواصی فقط تو چشات عضو کادر مدیریت مدیر کل سایت

12,499
    24,596
    62,600
    ممنون اصلاح شد

مهربون و ❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده اند.
  6. Seyed Mahdi

1,868
    5,929
    1,311
    درسته همه ی مشکلات از همین تند رو هاس...
    یک سوال پیش میاد چرا موسوی وکروبی نگفنن که اینا از ما نبودن اصلا چرا نگفتن که اینا تندرو بودن و ما عذرخواهی میکنیم از مردم...
    یعنی مسیحیا و یهودی ها و.... اجازه ی توهین به دیگر مقدسات رو دارن؟؟
    یعنی من میتونم به اون توهین کنم؟؟؟

Nayereh از این پست تشکر کرده است.
  7. cute pishi

cute pishi پیشی کوچولو (((:

370
    1,352
    338
    ما که سنمون ب رای دادن نرسیده:unsure:

★SARINA★ و ❥ℳĀΣĐξĤ❥ از این پست تشکر کرده اند.
  8. Admin

12,499
    24,596
    62,600
    بهتر نیست بعد از این همه سال برای یکبار هم که شده از حزب و جناح بازی دست بکشیم و به کاندیدی که برنامه داره رای بدیم؟

نه اصلاح طلب و نه اصولگرا همیچکدوم به اون صورتی که باید کار میکردن نکردن، هرکدوم مشکلات خودشون رو داشتن، باید این رو هم در نظر گرفت تو هر دو گروه افراد نخبه ای هستند ولی مشکل اینه اصولگرا بیاد از نخبه اصلاح طلب استفاده نمیکنه و برعکس، پس کشور اونجوری که باید جلو نمیره

Nayereh، Shiva، barfi و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  9. Admin

12,499
    24,596
    62,600
    جلیلی به هیچ وجه به درد نمیخوره، با مناظره هایی که انجام داد کاملا مشخصه که دنبال روی احمدی نژاد هست، بخوام واضح تر بگم از احمدی نژاد هم بدتره

کسی که تو مناظره به جای دادن برنامه میشینه به حرفای بقیه میخنده ویا جای مهری که روی پیشونیش هست رو با انواع روش ها قایم میکنه تا ملت نفهمن عقایدش چطوری هست به هیچ وجه به درد نمیخوره

مشکل ما دین نیست، مشکل ما اقتصاده، مشکل ما سیاست خارجیه، همونطور که رضایی اشاره کرد، اسلام هم گفته اگه از یه در فقر وارد بشه از در دیگه ایمان خارج میشه، شما که دنبال اسلام ناب هستید حتما به این جمله فکر کنید و به عملکرد اقای جلیلی هم تو این مدتی که در حال مذاکره بوده

Nayereh، Seyed Mahdi، barfi و یک نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  10. omid xann

omid xann باحال

1,108
    3,395
    353
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.